Ločevanje živil 90. dni - 5. del

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

16. feb 2009 19:54

ja, sem še kar sama...še 12 dni...in kilaža skupaj z mano...od vodnega dne stoji! Navadila pa se bom, brez skrbi, ker nisem prvič sama, niti zadnjič, je pa res, da štiri mesece skupaj še nikoli ni bilo. Je pa res, kot sem mogoče že napisala, da se vsakič na novo zaljubiva (hehe). Itak je sedaj njemu vseeno, kak zgledam, pa če bi ga pričakala z veveričjim repom...mal heca! v glavnem, zastavljeni cilj ni dosežen, ni še sicer prepozno, a 5 kil v 12 dneh ne bo šlo....nekaj časa še bom vztrajala, potem pa bo zgleda treba naresti kaj drugače. neika

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

17. feb 2009 0:17

Ah moški, z njimi težko, brez njih pa še težje. Jaz pa še kar vztrajam brez večjih prekrškov pri hrani, sem kar presenečena s kakšno lahkoto mi to uspeva. Pričakovala sem, da bo težje. Tako, da se današnjega sadnega dne prav veselim, pa še sprememba lune je danes. sabina69

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

17. feb 2009 8:10

Jaz se tudi današnjega sadnega dne veselim, ker sem včeraj take grone kikse delala, da me je sram Moram se danes potrudit in te strupe spravit ven, čeprav bo težko, ker me je kar strah kaj bo, ko bom morala na wc, saj imam ene zdravstvene težave. Bom pa stisnila zobe pa bo. Sabina69 kar tak naprej, bodi nam vsaj ti zgled, če drugi včasih malo popustimo. Saby kje si se pa ti zgubila? tocka

NAJA74  

član od: 5.5.2007

sporočila: 140

17. feb 2009 10:34

Danes imam takkkkkkk glavobol, da se mi meša...pojedla sem že 3 tablete, ne vem če je kaj v zraku al me dijeta ..... Danes imam testenine in solato....zvečer pa kos sladkega Za nič mi ni....grem počivat NAJA74

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

17. feb 2009 11:58

Jaz pa danes marelične cmoke in ananasov kompot.Naja74,saj vreme je res zamorjeno.Pravijo,da moreš veliko vode pit,če te glava boli.Samo za tak glavobol,težko,da bi res pomagalo. Želim,da ti čimprej mine. LP,renata renata69 http://renata69.moj-album.com/

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

17. feb 2009 13:19

Ojla, danes nič sonca, je pa zato OH dan, pica zelenjavna in zvečer sladica. Njam, najboljši dan diete. Ja, ja zato pa moram hujšati, ker obožujem sladko. Bo že. NAJA74 poskusi malo zaspati, če si seveda doma, da bo minil glavobol. Meni tudi pomaga, če se odpravim malo na sveži zrak. Želim ti, da čimprej mine glavobol. Ostale pa bodite pridne se beremo. Lp mial

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

17. feb 2009 14:34

Ojla. kaj ponavadi daste na zelenjavno pico? Katero zelenjavo? sonic

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

17. feb 2009 14:49

sonic, na pico dam kečap, šampinjone, čebulo, česen svežo bučko, kakšno kumaro, paradižnik-svež in začimbe. Paprike pa ne maram. Je kar v redu pica. Lp mial

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

17. feb 2009 17:02

ker se tile kg po vodnem dnevu nikamor ne premaknejo(ja,sama sem kriva,ker grešim),sem skoraj prepričana,da bom v četrtek udarila vodni dan.res moram shujšati,saj en dan vode ni tako hud,kajne?potem pa sporočim,če mi bo uspelo in bo kaj učinka antaja

NAJA74  

član od: 5.5.2007

sporočila: 140

17. feb 2009 18:55

Evo mene.....glavobol minil po spanju....za znoret mi je bilo, verjemite Pojedla sem kosilo testenine in solato...zdaj pa velik kos kokosove torte.... Danes mi je bil en zelo naporen dan...upam, da se nikoli več ne ponovi.... Jutri pa sadje...sem si že danes nardila zalogo...ananas, jabolke, banane....lešnike Mene je kr strah stopit na tehnico, občutek imam, da ne hujšam...okoli trebuha še imam vedno *špeh*...kdaj bom to izgubila mi ni jasno...se mi zdi da po vodnem dnevu gre vse narobe in kg se ne premaknejo Tud jaz študiram, da bi si jutri omislila spet vodni dan, če bo kaj efekta al kaj naj....no, jaz ne telovadim popolnoma nič....iz sobnega kolesa brišem samo prah Občutek imam, da mi bo zmanjkalo vsak čas moči ...če se tehnica ne obrne...obupala bom, al pa imam krizo ne vem no...najraje bi se nažrla NAJA74

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti