Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

15. feb 2009 7:27

No, po včerajšnjih grehih bom še morala malo počakati, da bom takšna! Ampak ker sem trmasta, se ne dam tako zlahka.

Gremo dalje, danes je mesek!

Kyara

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

15. feb 2009 7:47

No očitno sem bila prelepa,ker so mojo sliko odstranili. Preljubi moderatorji,ko bereš forum nazaj recimo strani 700 naprej je bilo slik kolk hočeš če pa smo tule prilepili dve slikci pa tud ne konec sveta.....zakaj pa je bilo to dovoljeno prej???? Sonic,ti si pa ostal??!!!Očitno si najlepši.... petardica

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

15. feb 2009 13:39

Očitno si bila na sliki presuha, hehe

Kyara

mojcej77  

član od: 5.1.2009

sporočila: 25

15. feb 2009 18:39

Pozdravljene, punce in fant! Dolgo se že nisem javila, brala sem vas pa redno. In težko mi je tole rečt, ker sem imela že prej težave s tem, ampak spet me je vrglo iz ovinka. To pomeni, da sem grešila (fejst), pa šla dalje kot da ni nič, pa spet grešila (še bolj) in šla dalje...dokler razen dopoldanskega sadja ni nič ostalo od moje diete. In sem jezna. Ampak poskušam iz tega kaj dobrega potegnit. V tem času sem se (spet) veliko naučila. Zapišem kar tule: - če ne telovadim, mi je veliko težje. - kadar jem po programu, se počutim odlično, psihično in fizično, ne manjka mi energije - ko pa se mi to podre, bi samo spala - sem čustveni jedec, priznam (veselje, žalost, stres...tudi zaspanost, žeja...karkoli je - jaz bi šla najprej jest...) - krasno je bilo, vsi so začeli že opažati, da lepo hujšam, in imela sem veliko energije ter zagona, prepričana, da mi bo uspelo držati se vse tri mesece in potem do konca življenja jesti po vzdrževalni dieti (to je moj plan) - opazila sem, da vedno (v zadnjih dveh mesecih sem začela kar trikrat) grešim in sem lenobna v času ovulacije...upam, da mi bo uspelo enkrat preživeti ta kritični čas (čeprav si nisem mislila, da to tako vpliva name:S). Naštela sem veliko opažanj, pa še bi jih lahko...niti nisem vedela, a naj pišem semle tole ali ne, ker mi je kar nerodno. Ampak - vem, da zmorem...in v nov krog grem pametnejša. In tudi ni bilo vse zaman - pojem veliko manj (količinsko), tudi ko grešim - in tudi lažja mislim, da sem (vmes sem se nehala tehtati, ker sem se preveč obremenjevala s številkami in na ta uspeh sem ponosna). Jutri grem v nov krog. Prvi cilj: zdržati do prvega vodnega dne, po možnosti brez prekrškov, če pa že bodo, naj bodo v obliki grižljaja in ne v večjih količinah; šport me sprošča in če si vzamem čas zanj, se počutim prekrasno - zato sem se tudi že prijavila na Mali Kraški maraton v Sežani čez en mesec (da sama sebe vržem na finto), na družinski tek in bo treba spet več teči. Prav veselim se že spet... V sredo imam rojstni dan in če jutri začnem, si bom lahko privoščila tudi tortico...skratka, vse je na moji strani - tudi jaz:) Imam se tudi namen stehtati in izmeriti (jutri zjutraj), pa me zanima, a naj spremenim svojo začetno številko na naši razpredelnici ali ne (če bo sprememba)? Na razpredelnico sem namrep vnesla številko, ko sem drugič začela (82,6kg). Prvič, decembra, sem imela 85,5 kg...najraje bi vnesla kar jutrišnjo številko, kaj pravite? Naj povem, da sem ponosna na vse vas, tako lepo vam gre, vesela pa sem tudi svojih majhnih uspehov, kakršnikoli že so. Hvala za posluh in potrpežljivost (v bistvu sem samo hotela povedat, da sem še vedno tu in si malo olajšat dušo)! mojcej77

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

15. feb 2009 19:50

Tudi jaz sem še vedno tu, sicer je malo manj časa za oglašanjem, pa dieta - nekaj grehov, ampak grem dalje, včasih kar malo jezna sama nasepa obljubim si, da ne bom več grešila - pa me zopet kaj spelje. No, od jutri naprej pa res brez grehov, sem se zadnjič tudi vagala in je teža ista kot po vodnem dnevu. Ta teden imamo počitnice, bova šla z malim malo na Jošt in ene 2x plavat na bazen, da bo vsaj malo rekreacije Pa lep pozdrav-glavno, da zopet sije sonce andreja č.

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

15. feb 2009 20:45

Mojcej, ne se sekirat! Glavno je, da si odločna in ne obupaš. Kajti ko obupaš, je najslabše! Saj vsi grešimo, ampak v osnovi pa se poskušamo držati, koliko pač kdo zmore brez grehov.

Kar pogumno dalje in ne obupaj!

Kyara

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

16. feb 2009 0:07

Vso srečo ti želim mojca in obilo trdne volje! Tudi jaz sem pričela s tekom in počutim se še bolje. Mi je ponovno uspelo preteči 10km, no malo je bilo vmes hitre hoje. Kondicije še ni taprave, ampak saj bo. Jutri pa veselo novim uspehom naproti! sabina69

mojcej77  

član od: 5.1.2009

sporočila: 25

16. feb 2009 7:57

No, evo me. To sem jaz, danes, 16.2.2009 zjutraj: 81,2 kg. Prvi dan. Hvala za spodbudo, mojcej77

daby  

član od: 7.2.2008

sporočila: 73

16. feb 2009 8:15

Dobro jutro Mojcej, pa saj se nimaš zakaj sekirat, kile pa ti grejo lepo dol, kjub vsem grehom, samo ne se sekirat.............ne smeš imeti slabe vesti,ker potem pa res gre vse narobe........drugače, pa si v glavi zelo lepo razčistila, vidim...bravo Jaz sem tudi zdaj v nekem stanju čakanja..............blizu tega , da obupam....kajti od vodnega dneva še nisem šla niti kile dol................no,ja vsaj gor ni šlo nič...pa čeprav zelo malo grešim........skoraj nič, je pa res, da še pa nisem začela telovadit..........iščem Pilates, če ima slučajno katera povezavo, bi bila zelo vesela, če bi jo poslala............prosim daby

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

16. feb 2009 9:20

ti petardica,kakšna škoda ,da te ni več na sliki.jaz sem si na sonicu tako lepo spočila oči,tebe pa imela za motivacijo.že tako nam je težko,zdaj nam pa še mal razvedrila ne privoščijo.ti šment!Sicer pa danes novi pečen krompir in solata.njami.pa srečno antaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti