Ločevanje živil 90. dni - 5. del

bremec2  

član od: 22.2.2008

sporočila: 64

16. feb 2009 10:40

Dragi moji! Kar sram me je! Grešila sem, da je groza! V soboto bi mogu bit sadni dan, pa ni blo nič od tega (no zjutraj sem pojedla 2 jabolki, pol pa konec), delali smo kašnate klobase in se nisem mogla upret. Zvečer pa smo šli še na en roj. dan in spet svinjske rebrce,... Včeraj pa spet, košček torte, pa kosilce,... No danes se mislim spravit v red, pa spet od začetka. Lp bremec2

NAJA74  

član od: 5.5.2007

sporočila: 140

16. feb 2009 11:10

Mojcej77 - vsi se srečujemo s pregrehami....vendar dobro je, če se tega zavedamo in pol sekiramo...vidim, da si zdaj razčistila pri sebi in veliko lažje ti bo...to, pa da kdaj kateri spodleti pa je normalno, saj smo vsi krvavi pod kožo.... le korajžno...uspelo nam bo... Bremec2- tud jaz sem že grešila....imam pol slabo vest in kg se ustavijo za en čas...ampak kr korajžno naprej...se splača potrudit... Danes pa me čaka rižota in solata...odločila sem se, da ta mesec ne bom niti malo grešila...nimamo nič v planu (noben r.d.) in nič, tako da upam, da se ta mesec potrudim maximalno...pa še službo sem dobila in začnem z 2.3. in takrat želim, da me je res manj videt da se me bodoči sodelavci ne ustrašijo Jaz pa še vedno nič ne telovadim V petek začnem s tečajem orientalskih plesov (trebušni), baje se ful razmigaš,všeč mi je, zato grem,kako bo, pa vam povem...baje te roke najbolj bolijo,saj jih držiš non stop v zraku NAJA74

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

16. feb 2009 11:42

naja, je to v mb? Tale tečaj? neika

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

16. feb 2009 12:14

ja,vse znamo grešiti.ampak ne smemo več,da nam ne bo žal.................. ..trebušni plesi so res super,prepotiš se do konca.pa še nobene suhice ponavadi niso................jaz pa razmišljam o jogi.je katera že hodila na jogo? ej,PIKA,ti ki si blizu Kamnika.Bi hodila na pilates,oz.joga,oz aerobiko v Kamnik,center ZUIM?je pa v večernih urah antaja Sporočilo je spremenil(a) antaja dne 16. feb 2009 12:52:15

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

16. feb 2009 12:55

ojla

Malo da se javim sicer vas kar redno prebiram samo ne napišem prav veliko ker sem tudi jaz grešila pa me prav groza kako bom naprej kar nimam nobene motivacije pa še tok me vsak dan zebeeeeeeee in se potem nalivam z vročim čajem.

Sej mal že pomaga potem sem ves čas na wc-ju in ko pride popoldan oziroma večer sem lačna kot volk in bi spraznila hladilnik v nulo,res grozno.

antaja tudi jaz sem že probala z jogo pa nisem bila preveč navdušena ker tukaj moraš kar dosti razčistit sam s sabo mislim da se res ne obremenjuješ z ničemer in da se znaš sprostit jaz pa se tega nisem mogla predvsem se nisem znala sprostit in potem mi je šlo vse narobe.

Sem pa hodila v Domžale in mislim da imate v Kamniku tudi.

Če ti je všeč probaj vsaj za mesec dni pa boš videla če ti odgovarja.

 

-pika

     

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

16. feb 2009 13:51

-pika,a pol ne greš z mano?no ja,te pa vabim na coffi,ko boš imela čas antaja

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

16. feb 2009 14:42

Ojla, se javim po daljšem času. Sem tudi jaz malce grešila, ne veliko vendar kile kar stojiji. Gremo naprej. Vztrajat je treba. Enkrat bo že šlo. Mojcej77 kar hrabro. Pojdi dalje. Antaja jaz hodim na jogo in to že četrto leto. Mi je super. Se kar faj razgibam in obenem sprostim. Ni neke panike. Sem bolj gibčna. Ha, ha. Danes imam tudi jaz Š dan. Bo padel rižek in veliko solate. Pri nas je sicer hladno vendar sije sonček, tako, da je tale dolgi ponedeljek malo krajši. Imejte se in ne preveč grešit. Lp mial

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

16. feb 2009 17:59

Zdravo! Ne vem kaj se to dogaja, tudi jaz sem ga nekaj kiksala 2 dni. Se pa tolažim s tem, da je jutri sadni dan in bom bolj stroga, več spila pa manj pojedla. Tako kot pravite vse, kljub grehom je treba vztrajat in nam bo uspelo. Doma imam ene hlače, ki sem si jih kupla ko sem prvič shujšala, tako da je moj cilj, da se bom po dieti lahko spravila v te hlače. Še danes se spomnim kako sem bila srečna ko sem si jih v trgovini probala, saj se je prvič zgodilo, da sem si v garderobo prinesla prevelike hlače in da sem si morala potem iti po eno manjšo številko. Kako je to lep občutek Zato pa moram vztrajat, da bom spet lahko skočla v te hlače. Vsem želim čim manj grehov in lep začetek tedna. Aja, jaz sem tudi nekaj časa hodla na jogo, sem bila ful zadovoljna. lp tocka

NAJA74  

član od: 5.5.2007

sporočila: 140

16. feb 2009 19:09

Neika - to je v Mariboru, nekje na Lentu.Še sama ne vem kje točno ker nas gre več.... NAJA74

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

16. feb 2009 19:47

no neika,si še sama,al je že princ na belem konju prišel domov?si sploh ne predstavljam biti toliko časa brez moža.še manj si pa predstavljam,kako se spet navaditi,da je doma.vso srečo antaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti