Ločevanje živil 90. dni - 5. del

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

18. feb 2009 13:44

Hojla, kako kaj? V Kranju kar fino piha, snega pa ni nič, je pa čisto jasno Danes imam sadni dan, se kar matram s tem sadjem in sploh ne vem več kaj naj jem, da ne bo tako enolično, pomaranče, jabolka, banane, kak ananas, suhe marelice, jutri pa mesek, zadje čase se teh dni veselim bolj kot unih s sladico. Sem papretekle dni kar malo grešila, prihajajo uni dnevi v mesecu in takrat grozno paše sladko. Mojcej tudi od mene vse najboljše lep pozdrav andreja č.

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

18. feb 2009 14:21

Pozdrav punce in fant! Ja tudi pri nas na Dolenjskem je nekaj snega, ceste so že v redu. Moja dieta kar lepo napreduje. Se mi zdi, da me je malo manj v konfekciji, bom vidla kaj bo pokazala tehtnica. Danes je sadno- zelenjavni dan. Sem pojedla že 2 pomaranči in jabolka. Za kosilo bo verjetno popečena bučka. Nekaj toplega. Mojcej77 vse najboljše tudi od mene. Saby tudi moje sožalje, je res težko iti na pogreb pa če preminulega poznaš ali pa ne. Mučno. Kaj čmo tako je življenje-kruto. Drage moje grešnice vas čist razumem tudi meni je včasih vsega dosti. Bi se do sitega nejedla in to samo sladko. Pol se pa vseeno bemzam in si mislim, škoda časa, ki sem ga prestala do danes-dieta. Bo šlo vse k hudiču. Dajmo skupaj še malo vztrajat. Bomo poleti lahko obleke lepe oblekice in tangice. Ha, ha, ha. Držte se. mial

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

18. feb 2009 18:56

Čauči! Kak ste? Zunaj je bil tak lep sonček...prav prijal je... Danes je bila pri meni prijateljica in njen tip pa pes....tak, da smo šli do frizerja...on naokoli, midve pa sma se olepšale....je pasalo...pol pa nazaj k meni smo naredili kosilo...zase samo mesek in solato...za ostale pa še prilogo... S telovadbo danes ni bilo nič, ker imam prvi dan tete s Krvavca....jutri pa grem na smučanje na Kope, tak da bom malo migala...kadar imam menstro mi ne paše nekaj migat.... Vsem iskrena hvala za sožalje.... Fajn hujšajte...jaz še pojem malo meseka pa solate pol pa pred TV....nimam nobene volje....jutri pa tak zgodaj vstanem... PAPA saby

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

18. feb 2009 22:33

mial je napisal/a:
... Bomo poleti lahko obleke lepe oblekice in tangice... mial
Mene samo to gor drži. Brez tangic mi živeti ni. :) sonic Sporočilo je spremenil(a) sonic dne 18. feb 2009 22:33:40

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

18. feb 2009 23:59

Pozdravljeni vsi skupaj! Kako je danes mrzlo in še severni veter kar pošteno piha. Pa sem šla vseeno malo teči. Tale tek me je čisto prevzel, mi še tako hud mraz ne pride do živega. Ja kaj pa naj, za tangice in lepe oblekice se splača malo potrpeti Sem se danes stehtala in je že 7,3 minusa. Tako, da je moj ITM že padel pod 25. To je pa že nekaj. Jutri bo na jedilniku zopet riž, saj to ni tako slabo. Komaj čakam na pomlad! sabina69

NAJA74  

član od: 5.5.2007

sporočila: 140

19. feb 2009 8:29

Jutro vsem! Danes pa mesoooooooooooooo sem i zdi, da se zadnje čase najbolj veselim mesnega dne...Kuham velik kos govedine in paradižnikovo solato....pa juhooooo njami....ful se veselim pojedine Danes imam zdravniški pregled in upam, da nimam od te diete še slabše krvi....kaj menite je možno, da se ti poslabša kri, namreč že skoz se borim s slabokrvnostjo... Upam, da ga nardim! In še o vremenu: v Mb sonček, samo veter piha, da te prezebe do kosti, hladno je No, lepo se imejte in vztrajajte . . . NAJA74

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

19. feb 2009 9:17

sabina, čestitam! MOjceju tudi za r.d., malo pozno sicer. Zase lahko rečem, da sem katastrofa. Ta teden sem z malim doma, ker je bolan, in samo jedla bi celi cajt. Čez 9 dni pride mož, meni se že meša od nervoze, in ni ga vraga, ki bi me zaustavil pred špajzo. Vidim, da ko sem v službi, dosti manj oz. skoraj nič ne mislim na hrano, ko pa sem doma, mislim samo na to.... neika

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

19. feb 2009 10:38

Jaz se pa zdajle odpravljam na bližnji hrib (Jošt) ma tamali počitnice, pa mora malo migat, jaz pa tudi. Pa še malo sončka. cao andreja č.

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

19. feb 2009 12:51

Se po dolgem času oglašam sem bila malo v postelji saj me je našla gripa tako da sem bila dva dni čisto fuč zdej pa sem morala malo pogledat kako kaj nadaljujete in se borite vsak dan posebej.

Meni se je vse podrlo sem te dnio jedla bolj kakšne juhice ker mi drugega ni pasalo tako da bom zdej nadaljevala po vrstnem redu saj ta drugi mesec tudi pri meni kar stojijo kile in se ne premakne nikamor

Antaja z veseljem bi se lahko dobile na kavi samo povej kdaj imaš čas jaz bi bila bolj za konec tedna recimo petek popolne ali sobota popoldne samo ta teden ne morem še ker sem še bolj slaba lahko pa mi pišeš na ZS pa bi se mogoče zmenile za drugi teden.

Vsem želim lep sončen popoldan

-pika 

mojcej77  

član od: 5.1.2009

sporočila: 25

19. feb 2009 13:25

Lep dan vsem! Najprej iskrena hvala za vse lepe želje, moram povedat, da mi še nobeno leto ni čestitalo tako veliko različnih ljudi:D Dieta zaenkrat gre, včeraj sem si sicer privoščila en deci alkoholne pijače, da sem nazdravila, ampak ga štejem k sladici:D Predvčerajšnjim sem celo spet šla tečt, in tudi danes je na vrsti tek (načrtujem tek 3x tedensko in orbitrek 3x tedensko). Upam, da ne bom čisto zmrznila:D. Držte seeeee!!! mojcej77

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti