Ločevanje živil 90. dni - 5. del

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

19. feb 2009 13:29

no pika,jaz sem itak na porodniški,tako da lahko kadarkoli.se ti naslednji teden oglasim na ZS.Drugače pa danes na 38 dan diete vztrajam na drugi vodi,in imam kar dober občutek,da bom zdržala do večera.Zdajle greva s tamalo po tavelke punce v vrtec in šolo kar peš,saj lepo sije sonček.Ni ne vem kako daleč,ampak pol urce v eno smer pa tudi ni tako malo,sploh če moraš nazaj domov kar fino v hrib voziček pred sabo porivati....lep dan želim vsem antaja

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

19. feb 2009 13:43

Pozdrav vsem, sonček tudi pri nas, danes so na vrsti beljakovine. Pa tako bi zmazala ene dva krofa, saj je debeli četrtek. Si bom krof pršparala za pojutrišnjem. Danes si bom naredila šampinjone z jajci in solato, zvečer pa samo jajček. Vidim, da vas je več katerim kg kar stojijo. Zgleda, da premalo gibamo. Bo treba več. Lepo se imejte. mial

NAJA74  

član od: 5.5.2007

sporočila: 140

19. feb 2009 19:55

skregajte meeeeeeeeeeeeeeeeee ........požrla sem tri domače krofeeeeeeeeeee .... nisem se mogla upretttttttttttt, zdaj pa taka slaba vest, da se mi mešaaaaaaaaaaa Ne vem, kaj mi je danes...imam dan da bi pojedla vse....slabo mi je že od prenažiranja...in zdi se mi, da sem od 5.1. do danes izgubila premalo kg - 6 kg....kaj menite ve? a ni to malo premalo...ne razumem kako enim uspe v enem mesecu shujšat po 10 do 15 kg??? kaj delajooooooo??? Pomagajte mi, jaz sem že skor obupala....in kje je še konec 4.4. NAJA74

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

19. feb 2009 20:46

NAJA74 ne obupaj. Bodi zadovoljna s tem, da si sklatila vsaj teh 6 kg. Boljše da gre teža dol počasi kot pa hitro. Nič ne maraj za tiste 3 krofe, si jih pač pojedla, saj smo ljudje in delamo grehe. Ne podpiram pa, da bi preveč pogosto grešila. ;) Idi naprej korajžno z polno dobre volje. Ne razmišljaj o tem kdaj bo konec, poskusi sama pri sebi dojeti, da je to način prehranjevanja, ki si ga zase izbrala in da je to normalen del tvojega življenja. Potem ti ne bo tako mučno in ne boš toliko gledala na to koliko ti je še ostalo do konca in zakaj si izgubila tako malo kg. Meni je tudi komaj sedaj uspelo to razčistiti. Ne obremenjujem se s tehtnico. Jaz mam sedaj približno nekje mislim da 18.dan diete in sem do sedaj izgubila komaj 2kg. Prej sem se sekirala, sedaj pa si mislim tako- pa kaj, bolje da je 2 dol kot 2 gor ali pa nikamor. S tem načinom prehranjevanja se počutim dosti bolje. Res je, da se je težko odrekat, ampak z vztrajno voljo se da. Vedno, ko mi kdo ponudi nekaj kar ne bi smela jest, sem kar se da trdna in sama sebi govorim, da mi tega res ni treba, saj se bom potem počutila dosti slabše in pa napihnjeno.Zaenkrat to deluje;) Čeprav se mi zdi, da ko se pogledam v ogledalo, da me je manj skupaj, ampak na oblačilih pa ni vidne razlike. Malo čudno ampak dobro, počutim se mnogo bolje. Mogoče mi pomaga tudi to, da me ima fant rad takšno kot sem in mi skoraj vsak dan pove, da sem lepa in sexy- čeprav je meni še vedno po 4letih to smešno slišat, saj sebe ne jemljem kot tako. To počnem zaradi svojega počutja, saj se jaz osebno ne počutim dobro v svoji koži pri takih kg. Punce in fant to počnite zase in ne za druge pa boste videli, da ne bo težko vztrajat pa tud z majhnimi grehi, če je treba. Vsem želim uspešno nadaljevanje. Zdaj pa je že čas, da spokam dol, saj sem vam skoraj cel roman napisala. Lepo bodite. Aja, jutri imam OH dan- za kosilo bodo testenine z omako, za večerjo pa 1 krof. papa tocka

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

19. feb 2009 21:10

Dober večer! Včeraj je bilo sadje,in je bilo do večera vse normalno.Popoldan me je fajn veter napihal,pa še lakoto mi je napihal.Še dobro,da me je soseda povabila na čaj,drugače bi se pregrešila.In sem lepo pojedla eno banano za večerjo,pa je lakota minila. NAJA,ne obupaj.Jutri se bom zvečer tudi jaz pregrešila,pojedla bom dva kosa morske pice.Moram,ker ima oče roj.dan.Ampak res ne bom več kot dva.Kilogrami pa tudi meni zdaj stojijo,glavno da ne grejo gor. Fajn bojte! renata69 http://renata69.moj-album.com/

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

19. feb 2009 21:41

ĆER! Kak ste? Jaz utrujena, do onemoglosti...danes sem smučala na Kopah in moram rečti, da je bila smuka fantastična...peljala sem se kot po puterčku....res je bilo fenomenalno in bom še šla...sicer smučam na Rogli in Krvavcu, ker imam sezonsko karto. Drugače sem pa super. A vi? Ja, vsak pač shujša, kolikor je preveč....tisti, ki ima samo nekaj kil preveč, ne more shujšati 15 kil...to je tak normalno... Lepo spančkajte... saby

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

20. feb 2009 8:32

no bejbe,drugi vodni dan mi je recimo da uspel,in končno se je tehtnica premaknila.tako da sem dobila tudi več volje in zagona za naprej.brez grehov.aprila imam roj.dan,in mora biti spredaj dobra 7-.drug teden se začnem še resno rekrairat,pa ni vrag,da bo šlo dol.srečno vsem antaja

NAJA74  

član od: 5.5.2007

sporočila: 140

20. feb 2009 8:46

Hvala ženske....res je, ko se tehnica več ne premika, obupamo...danes pa z dobro voljo naprej... Danes me čaka krompir v kakšni obliki še ne vem....vem pa, d bo krompir in solata... Tocka, hvala za res izčrpen roman.... Res si želim shujšat in zdi se mi, da sem obsedena s tehnico...skačem gor in dol in samo pišem rezultate...gledala sem da sem prvih 15 dni shujšala največ in to celih 5 kg, pol pa samo kilogram in zdaj stoji, kar me dela živčno....zato sem včeraj pojedla krofe... Res me zanima...kdaj še bodo kg šli kaj dol? Lepo se imejte danes na sončku...dijo vsem NAJA74

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

20. feb 2009 9:10

Ojla punce in fant, ne obupat NAJA74 zdrži saj imaš nas. Jaz sem včeraj v službi dobila krof in ne enega, tri sem dobila od sodelavca. In sem imela neverjetno voljo, da nisem pojedla niti enega, čeprav mi je dišal za po....... Doma sta jih pojedla moja fanta. Sem kar ponosna nase. Jutri si bom privoščila kar dva krofa ko imam OH. Tako, da si potešim željo za sladkim pa še pustna sobota je. Tudi meni se zdi, da me je nekaj manj po oblačilih. Bom videla v ponedeljek ko bo tehtanje. Danes bom verjetno jedla prebranac. Kaj si pa ve pripravite za posamezen dan? Dajte kaj napišite da dobimo mal idej. Danes je še sonček na vidiku. Drugi teden pa počitnice!!! Lepo se imejte. mial

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

20. feb 2009 9:41

Pozdrav, Mogoče se nekatere malo preveč vagate. Za motivacijo pri tej dieti je dobro, da se tehtate prve tri tedne, potem spet enkrat po vodnem dnevu. Po 1.vodnem dnevu pa je bolje tehtnico pustiti nekaj časa pri miru. Dejstvo je, da bolj ko gre dieta h koncu, počasneje padajo Kg. Seveda je odvisno tudi od človeka. Nekaterim pomaga, če se po kakem grehu stehtajo in ko vidijo kako so jim Kg spet zrasli, se še bolj potrudijo. Samo se mi zdi, da je ta sistem bolj redek. Danes si bom privoščil pommes frittes in paradižnik. Sicer nič kaj dietno, ampak se mi ga že preveč lušta. sonic

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti