Ločevanje živil 90. dni - 5. del

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

17. feb 2009 19:48

no naja,ne obupat.pri meni je isto,ampak povem ti,da bom zdržala.jutri sadje,v četrtek voda.nujno antaja

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

17. feb 2009 20:13

Punce pri nas v Mariboru tako sneži. Zelo dobrih 10 cm ga je že zapadlo. Jaz tudi ne upam stopit na tehtnico, pa na oblačilih se tud nič še ne pozna. Ampak ne smemo obupat. Tako, da naja in anataja ne obupat. Jaz še nisem pripravljena na vodni dan, pa niti po programu ga še nimam na vrsti, tako da ga ne bom izvajala. Spet se mi je malo pitje vode ustavilo. Ko sem doma lahko spijem dosti brez problema, ko pa sem v službi pa mi nikakor ne gre. Pa še jutri delam tako noro- od 11 do 19. Punce in fant dajte bodite polni volje in moči za nadaljevanje. Skupaj nam bo uspelo. lepo in lahko noč vam želim, saj danes se verjetno ne oglasim več tocka

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

17. feb 2009 21:45

Čao folk! Kak ste? Jaz obupno....bila sem na pogrebu od žlahtnice...jokala sem kot mali otrok, iz leta v leto mi je težje iti na kak pogreb....pa še ena sodelavka se je vrgla pod vlak...tak da grozno... Drugače pa sem na sedmini grešila...imela sem sadni dan, tak da sem dopoldne pojedla pomarančo, na sedmini pa meso in solato...tak da kombinacija je bla prava...pol pa nič več...upam, da ne bo preveč hudo...samo nisem mogla biti na sadju, ko sem cel dan zmrzovala zunaj...sem pa bila zjutraj pridna, sem spet bila na orbitreku in to 65 min... Pa ve, se držite? Fajn pančkajte.... papa saby

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

17. feb 2009 23:19

Pozdravljene punce in sonic! Saby te razumem in sočustvujem s tabo. Ja še en sadni dan je za nami. Počutim se zelo dobro. Uspelo mi je preteči 8km, bila sem 40 minut na orbitreku, zdaj pa še par minut na legmagic. Jutri je na vrsti meso. Pa po enem tednu se bom stehtala. Mojcej77, tebi pa vse najboljše za rojstni dan. sabina69

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

18. feb 2009 4:02

Mojcej, vse najboljše!

 

Sabina, bravo! Ti sipa pridna s telovadbo! Mater, da bi še jaz bila! Pa mi nekako ne diši. Sploh po včerajšnjem sneženju in vetru. Mater, pri nas še kar piha in to čisti sever.

Včeraj sem šla v maribor. Doma, je malo snežilo, v Mariboru pa pravi snežni metež. Zvečer, no ponoči ko sem se vračala pa poledenele ceste. sem kar 50 vozila po avtocesti. Na nasprotnem pasu pa nesreča in je bilo vse zabukirano, da je groza!

No glavno, da sem prišla srečnoo domov, čeravno počasi. Pol pa: bolj se peljem proti Murski, manj je snega, zadni del, to je enih 10 km pred Soboto pa suha avtocesta! Suha! Me je skoraj kap.

Pri nas je dosti manj snega, zato pa fajn piha.

Včeraj nisem nič grešila, sem si naredila torteline z gobicino sredino in paradižnikovo omako, zraven pa pečeno papriko na solati. Zvečer pa nič, niti čokoladice. No ja, se danes kar fajn počutim.

Nadaljujem s sadjem danes.

Kyara

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

18. feb 2009 5:08

dobro jutro. Kyara si pa zgodnja.... A veste da se moja teža ni premaknila že od vodnega dne????Je kar za zgubit upanje.Mogoče sem naredila nekaj malih prekrškov,največji pa je ta da ne hodim dosti ven....na začetku sem zdaj pa je tako vreme da se mi res ne da.... Hitim v službo,upam da so ceste lepe... LEP DAN petardica

daby  

član od: 7.2.2008

sporočila: 73

18. feb 2009 7:25

Dobro in mrzlo jutro, Joj, punce..............ne obupat......tudi meni po vodnem dnevu niso šle kile nikamor dol..............včeraj po sadnem dnevu pa kar 1.2 kg.tako, da se počasi premika naprej, malo po malo. Saby, moje sožalje, vem, hudo je......toda čez čas ostanejo samo lepi spomini na osebo, ki je odšla..... Kyara, ceste so katastrofe......vsaj pri nas v Mariboru je tako, potem bodo pa zopet razlagali, da jih je sneg presenetil, tako kot vedno............ Mojcej, tebi pa vse naj, naj in naj se ti izpolni največja želja in še 1000 malih želja !!!!!!!!!!! Držite se, bomo zmagale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! daby

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

18. feb 2009 8:43

Saby tudi ut moje strani sožalje. Saj boš prebrodla te težke trenutke. Punce res vas občodujem koliko telovadite. Jaz pa zdržim na orbitreku največ 15 min. Se premalo trudim Mojcej tebi pa želim res vse najlepše in najboljše v življenju. Naj bo ta dan res poseben dan. Babike moje, jaz mam danes 17.dan diete pa sem izgubila komaj 2 kg- kaj šele naj jaz rečem, ko mi kg ne grejo nikamor dol Sedaj pa grem malo na orbitrek, sem ugotovila, da zjutraj najbolj paše, ko se fajn razmigaš in dan je takoj lepši. Sem prav jezna na sebe, ker sem mela spet par dni pavze z orbitrekom. Joj, da sama sebe ne znam disciplnirat. Danes pa je pri nas sonček, včeraj pa sneg. Vsem vam želim prelep dan, tisti, ki pa ste v službi naj vam hitro mine. lp tocka

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

18. feb 2009 10:05

ja petardica,tile kg kar stojijo.danes sadje,jutri pa voda,čeprav je vodni dan že bil,in ni po vrsti.ampak drugače žal ne gre.kazen za prednovoletno nažiranje je stradanje! antaja

NAJA74  

član od: 5.5.2007

sporočila: 140

18. feb 2009 11:00

Zdravo punce....kako ste? Imate kaj snega? Tu v MB so ceste katastrofalne....drugače pa sije sonček... Danes sem na sadju...upam,da uspem! Saby - sočustvujem s tabo....res ni prijetno hodit na pogrebe...ampak kaj moramo, takšno je življenje... Mojcej tebi pa vse najboljše za tvoj rojstni dan, naj ti bo s sončkom obsijan NAJA74

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti