Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Artemis  

član od: 9.7.2003

sporočila: 57

18. avg 2010 10:25

Zdravo, barbay! Dobrodošla v novo rundo, me veseli, da nas je več, za večjo motivacijo:) Poročaj, kako bo šlo.

 

Lep dan!

Artemis

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

18. avg 2010 23:29

Seveda bom poročala. Veselo v nov boj proti kilogramom. Sama začnem v ponedeljek. Lep večer barbay

živilka  

član od: 30.3.2010

sporočila: 22

19. avg 2010 8:42

Živjo Klavdekk! Zadeva adamov kruh Mešanico za pripravo kruha se kupi pri eni firmi iz tacna ali pa naročiš pri njih in ti ga naslednji dan pripelje hitra pošta. Jaz še nisem zasledila, da bi kdo pekel pizzo iz njihovega testa. Lahko jim predlagaš. Jaz jo kar sama spečem. Testo za pico je malce drugačno. Njihov mobi je 040-870-571. živilka živilka

ana ula  

član od: 16.4.2010

sporočila: 14

23. avg 2010 13:29

no punce,jem kosilo,oziroma del le tega,in kar naenkrat si rečem DANES ZAČNEM!otroc me čukast gledajo,jaz pa veselo jem krompirček in solato,meso prepustim njim.Res,da ne bi smela začeti s škrobnim dnem,ampak...še veliko dni je pred mano.Srečno vsem,sporočim,kako mi gre. ana ula

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

23. avg 2010 18:25

Ana ula vso srečo, ostalim pa tudi. Danes zopet moj 1.dan. Pa da vidimo. Lep dan barbay

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

1. sep 2010 15:33

pozdravljeni sotrpini... evo,danes moj prvi dan,po dolgem času ponovljene diete. vidim,da kake hude gužve s hujšanjem ni....;-)) ali pa nimate volje za pisanje... me pa zanima,a je še kdo na beljakovinskem dnevu danes,da vem,če imam kako vzporedno vzpodbudo?! skratka,če se mi kdo oglasi,bom vesela....če ne pa....grem naprej.... lep dan cheleste

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

3. sep 2010 17:42

Pozdravljene, javlja se še ena s preveč kilogrami ... Pred kar nekaj leti sem uspešno opravila ločevalno dieto in bila zelo zadovoljna z izgledom in predvsem počutjem, zato sem se sedaj trdno odločila, da "kuro" ponovim in se "rešim" najmanj 10 kg. Načrti so veliki, volja zaenkrat tudi ... Vidim, da nas je nekaj "povratnic" in da si bomo v oporo. Danes je moj peti dan - dan B. Cheleste zgrešile sva se le za dva dni, pa nič zato ;-) Za jutri, ko imam Š dan si bom pripravila kvinojo z veliko zelenjave in solato. Lep dan SINDY

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

3. sep 2010 19:11

pozdravljena Sindy... škoda,da nisva na istem dnevu,pa nič zato... vzpodbujava se lahko tudi tako... jaz sem danes na oh,za kosilo sem imela polnozrnate testenine z drobtinami in veeeliko skledo zelene solate,za večerjo si bom pa privoščla praženec z malinovim prelivom. pa kolesarila sem včeraj in danes....kar dobro turo me veseli,da nas je več...;-) pozdravček cheleste

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

4. sep 2010 10:14

Dobro jutro, dober dan. Prišla sem iz jutranjega sprehoda, si privoščila dve odlični sočni hruški. Zelo sem vesela, saj se moja prebava počasi normalizira ... Tudi sama se moram malo več rekreirat. Bravo cheleste, vidim da si ujela "tempo". Jaz imam OH dan jutri. Kar komaj čakam, saj si lahko privoščim kakšno dovoljeno pregreho ;-) Lep viken SINDY

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

4. sep 2010 11:22

čao.... ja,jaz se danes na še rekreacijo odpravljam...še ne vem kaj bi...kolo ali noge...;-) nekam kislo vreme je. no,vsekakor treba bo it... drugače pa danes sadni dan....vsega po malem... upam,da zdržim...;-( čao cheleste Sporočilo je spremenil(a) cheleste dne 04. 2010 11:23

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti