Ločevanje živil 90. dni - 5. del

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

5. sep 2010 16:57

Današnji dan, odlično uspel ... malo sem pohitela z večerjo in zmazala "kremšnito". Bila sem tudi na dolgem sprehodu... le s tekočino malo "šparam", kar pozabim da moram veliko pit ... Jutri je moj sadno-zelenjavni dan. Se ga kar veselim in mi ne dela problemov . Mislim da je moja najšibkejša točka dan Š. Nič, sedaj pa pred televizor in navijat za naše košarkaše! Se beremo ... SINDY

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

5. sep 2010 18:08

Sindy, presneto - iz stročnic, ali sveže zelenjave in riža, pa tudi krompirja, se da skuhati kup dobrih reči. Morda pa ti manjkajo kakšni recepti? Ali pa nič od navedenega že v osnovi ne maraš jesti? rabiš kakšno pomoč? Lisa

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

6. sep 2010 11:33

Pozdravljene, Lisa hvala za ponujeno pomoč. Ni to da nebi imela idej, samo ni moj naj naj dan ;-) imam občutek da sem po rižu z zelenjavo prehitro lačna . Krompir imam rada vendar se ga bolj izogibam, saj sem zasledila da ima izredno visok glikemični indeks. Saj bom preživela ... nič bat. Punce, danes je moj sedmi dan in stopila sem ponovno na tehnico ... -2 kg ... Lepo ne? Zdaj pa hitro na šalčko zelenega čaja! SINDY

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

6. sep 2010 13:30

hojla... sem kr lepo "preživela" sadni dan...brez lakote. včeraj sem bila na obisku pri kolegici...pa sva jo mahnili na Rašico...fajn rekreacija. danes pa škrobni dan...golaž iz stročjega fižola in pire krompir. Sindy....prebranac je odlična zadeva na škrobni dan,pa fižolova solata... lp cheleste

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

9. sep 2010 11:11

Ja hojla, kje ste vse? Ste se poskrile pred slabim vremenom? Za mano je škrobni dan. Za kosilo sem imela špinačo in kuhan krompir, za večerjo pa krompir s kitajskim zeljem. Danes je moj OH dan in privoščila si bom vegi pico. V Hoferju bom kupila testo za pico, potem pa bom uporabila domišlijo in bogato obložila testo z raznovrstno zelenjavo Nisem še prepričana kaj si bom privoščila za večerjo ... ali košček tortice ali vaflje ali kaj drugega ... vsekakor pa bom najprej nahranila moje oči. Lep, čeprav deževen dan SINDY

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

9. sep 2010 11:19

Cheleste, ja naslednji škrobni dan pa bo zanesljivo fižola. Vendar moram moje opozorit, da bomo tisti dan malo več zračili, ha ha ha SINDY

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

14. sep 2010 13:44

Se vam pridružujem pri ločevanju. Nekaj izkušenj s tem že imam, saj sem kaki dve leti nazaj dva meseca že jedla po tem sistemu, potem pa klonila. No, danes imam Š dan, ki je meni skorajda najljubši in bom jedla zeljno solato s kuhanim krompirjem. Marna http://marna.moj-album.com/

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

14. sep 2010 14:17

Dobrodošla Marna! No, jaz imam danes sadno-zelenjavni dan. Malo sem razočarana nad tehnico, saj kar stoji na mestu in se noče in noče premakniti na manj ... pa nič zato. Vem da se po prvih uspehih malo zaustavi, ampak jaz sem za sedaj še vztrajna in ne grešim ... le tekočine uživam premalo, kar pozabim. Si bom napolnila plastenko in jo kar skoz nosila s seboj Jutri pa mesek, njami! SINDY

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

14. sep 2010 15:50

No, zopet sem se za temeljito ločevanje, odločila ponovno tudi jaz.Danes imam tudi sama Š dan ,jedla pa sem kislo zelje in kuhan riž.Jutri pa OH (meni najljubši dan)

 

 

 

 

kriznana

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

14. sep 2010 18:43

Pozdravljena kriznana, tudi moj najljubši dan je OH ... le zakaj? zaradi večerje .... Še ena sladkosnedka med nami? SINDY

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti