Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

15. sep 2010 10:38

Hvala za dobrodošlico! O, jaz imam pa partnerko ... kriznana , bova pridn, kajne. Čeprav jaz že vem, da bom čez dober teden grešila, ko grem na poroko. Sva si s fantom rekla, da si to pa dovoliva, ker bo poseben dan. meni je itak lažje, ker imam že doma partnerja za dieto. Včeraj sem bila pridna, ker sem se zvečer, ko sem bila med kolegicami z ročnodelskega krožka, odrekla vsem narezkom, ki jih je ena prinesla za rojstni dan in sem jedla samo papriko in paradižnik. Danes pa OH. mmmmmm Marna http://marna.moj-album.com/

s.marinka4  

član od: 12.12.2007

sporočila: 121

16. sep 2010 10:59

Pozdravljene, No tudi jaz sem ponovno začela, ker se mi je v zadnjih mesecih kar nekaj nabralo. Je pa moj drugi dan Š. Upam, da bo ratalo in da bo šla kaka kilca dol. Sicer pa vse pohvale vsem, ki ste vztrajne. Lep dan vam želim s.marinka4

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

16. sep 2010 11:17

Dobrodošla s.marinka4, tudi sama imam danes Š dan. Sem prepričana, da bodo šle kilice dol, lepo počasi pa vztrajno. Lep dan vam želim, čeprav je zunaj prav turobno vreme. SINDY

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

16. sep 2010 11:57

Marna seveda bova pridni.Še posebej,ker je vmes nagrada dan Oh.No zame pa je danes vitaminski dan,preživela pa ga bom ob sadno zelenjavnih sokovih.Bom mal hladilnik pospravla ter to obdelala v sokovniku.Je kar nekaj sadja in zelenjave za sočit.

Jutri bom pa  jedla

kriznana

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

17. sep 2010 14:55

Danes pa je moj OH - nagradni dan. Malo sem grešila, pa ne preveč, saj sem si za kosilo "privoščila" špagete z dušeno zelenjavo, med katero sta bila tudi grah in koruza ... Za večerjo pa še delam "študijo" SINDY

beba  

član od: 1.2.2005

sporočila: 91

18. sep 2010 14:40

Ojla ! Po dolgem času se zopet javljam Tudi jaz bi zopet začela, se mi katera pridruži, da imava obe motivacijo? Lep, čeprav deževen dan vam želim ! beba

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

18. sep 2010 14:45

Lp Beba,Marna in jaz sva pravkar začeli.V bistvu sem jaz danes na 6 dnevu.Tako,da ni prepozno ti kar začni.

Po moji vagi kaže danes dobre pol kile manj

kriznana

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

18. sep 2010 16:25

Ojla. Tudi jaz začenjam.....spet. Sklatit moram okoli 15 kg. Sem že hujšala z vami in mi je lepo uspelo in sem zgubila okrog 25 kg. samo sem jih zaradi zdravstvenih težav 10 nazaj dobila. Zdaj me pa samo nekaj zanima. Kako naj uskladim nočno delo in dieto, no tri izmene.....dopoldne in popoldne že gre kako pa naj ponoči, ali naj nič ne jem pa potem zjutraj ko pridem domov zajtrkujem sadje in potem grem spat....če ima katera izkušnje, prosim. lp hema

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

18. sep 2010 17:57

Imam take izkušnje,saj semnekaj časa tudi sama delala ponoči.Jaz sem pač tisti teden menjala dan za noč,res je malo težko od začetka ampak se navadiš.Lahko pa tudi narediš tako kot si sama napisala.Najbolje ,da sprobaš obe variante pa boš videla.Meni sadje pred spanjem ne paše in se mi naredi kar kepa v želodcu

kriznana

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

19. sep 2010 11:09

Pozdravljena beba, ti kar lepo začni. Tukaj na forumu nas je kar nekaj in vsem je skupen cilj vztrajati in izgubiti kakšen kg. Če bo kriza, kar lepo napiši ... ti bomo pomagale.

Dobrodošla tudi Hema. Berem in vidim, da imaš odlične izkušnje z ločevalno dieto. Sem prepričana, da ti bo uspelo vse skupaj uskladit in izpeljat do konca.

Danes bom imela mesne polpete z veliko zelenjave. Jutri začenjam 4 teden diete. 

Pozdrav prav vsem,

SINDY

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti