Ločevanje živil 90. dni - 5. del

dreamjob  

član od: 7.12.2009

sporočila: 47

19. sep 2010 14:54

Lep pozdrav vsem. Rada bi vam vsem čestitala za vztrajnost in vam sporočila, da se izplača. Sama sem z dieto končala pred skoraj dvema mesecema in kilogrami še kar ostajajo na istem. Pravzaprav dieto kar malo pogrešam, sem pa trdno odločena, da jo ponovim spomladi. Držite se in vztrajajte. dreamjob

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

19. sep 2010 18:39

Dremajob, čestitke. Koliko si pa shujšala? Jaz imam s to dieto res dobre izkušnje. Ker sem se pa vedno veliko ukvarjala z takim ali drugačnim gibanjem (hribi, kolo, tek) in potem zaradi operacije na hrbtenici pol leta nisem mogla nič, sem nekaj kg. nazaj dobila. In to bomo sedaj popravili Danes imam "Donat dan" Jutri pa prvi beljakovinski dan. lp Hema

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

19. sep 2010 21:42

Ma, kar tko. Sem imela malo preveč čudne hrane zadnje dni, in se mi je prebava malo ustavila. Samo toliko, da uredim prebavo. Hema

s.marinka4  

član od: 12.12.2007

sporočila: 121

20. sep 2010 8:19

Pozdravček vsem pa tudi ti Hema pozdravljena. Midve sva pa že bili skupaj tu gor, pol sva se pa kar zgubili, ha, ha. No danes je moj 6 dan in spet Š. Upam, da bom mal bolj vztrajna, kot prvič. Se še kaj beremo tukaj gor. Lep dan vsem s.marinka4

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

20. sep 2010 8:45

Hvala za lepe in vzpodbudne besede Dreamjob.

Danes je moj Š dan in za kosilo bo sladko zelje s kuhanim krompirjem.

Pijem  in se veselim, ker zunaj sije

SINDY

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

20. sep 2010 12:30

Pozdravljene vse, ki ste se pridružile zadnje dni! Jaz sem danes na sadju in zelenjavi in mi prav paše, ker sem zbolela (grlo, nos, glava - vse boli) in mi sploh ne paše kaj drugega. Sicer se tudi dobro držim, čeprav so pa v zadnjih dneh deke šle gor namesto dol???? Včeraj je sicer res padla v moj želodec kaka palačinka več, ampak vseeno. Je mogoče tu tudi vpliv menstruacije? Kakšne izkušnje imate s tem? za vse vas! Marna http://marnino-veselje.blogspot.com/

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

22. sep 2010 9:28

Danes je moj sadno-zelenjavni dan. Začela sem ga s hruškami, sledilo bo domače grozdje. Pri najboljšem sosedu sem nabavila 100% sok iz aronje in jabolk. Pripravila si bom tudi kuhano zelenjavo ali pa kakšno vitaminsko solato (od radiča, paradižnika, paprike, kisle repe, bučnih semen in seveda bučnega olja ... in kar se bo še našlo morda malo koruze ali pa malo fižola).

Marna upam, da si "porihtala prehlad". Zato da so deke šle malo gor pa se nič sekirat. Ponavadi je tako, da se po prvih uspehih stanje na tehnici zaustavi. Ti samo vztrajaj in željen rezultat nebo izostal.

SINDY

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

24. sep 2010 8:25

Sindy, hvala za vzpodbudne besede! Hja, stanje se mi je medtem že popravilo. :) Zdaj grejo deke dol tako kot treba in v dveh tednih je rezultat -3 kg (tehtam se zmeraj zjutraj na tešče). JUHUHU!!! Očitno sem prejšnji teden pretiravala s količinami. Nisem na tej dieti prvič ... in ponavadi je do takega zastoja prišlo tam nekje okrog 1 meseca, tokrat pa komaj po 1 tednu. Danes imam sadni dan. Ravno prav, ker jutri grem na poroko in mora obleka lepo stat. No, jutri bo dan pregreh, ampak se bom brzdala, kolikor se bo le dalo! Lepo bodite! Marna http://marnino-veselje.blogspot.com/

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

24. sep 2010 10:11

Me veseli Marna, da je spet vse tako kot mora bit. Pridna, - 3 kg. Meni je to uspelo po treh tednih.

Lep jutrišnji dan ti želim ... pregreha pa tudi mora "kdaj pa kdaj bit"...

Danes je na vrsti škrobni dan. Privoščila si bom zelenjavno rižoto in veliko skledo solate. Čakam in veselim se jutrišnjega dne - zaradi večerje

Pri nas sije  in je prav krasen dan.

SINDY

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti