Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

19. nov 2004 7:58

ojla punce, no, mici_33, a je uspelo včeraj? upam, da si bila vztrajna do konca, saj če si do večera zdržala, si pa ja tudi še zvečer. Maychi, a veš, da bo pol res čudna, ko bo konec diete.No, sedaj mam še en mesec do konca. In ko sem danes iskala po omari, kaj naj oblečem za v službo, sem ugotovila, da res ni nič več kaj pametnega. vse visi na meni in pas moram ful zategovat. Sem se odločila, da bom šla danes kupit eno novo krilo in ene hlače , da bom vsaj kulturno zgledala, da ne bo vse viselo. Prej je kaj drugega, sedaj pa cunje, ha,ha,ha. in že dva dni se mi kile gibljejo 68,5 -69 kg. Jupi! Vztrajajte naprej, se splača. lp vsem, mucy

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

19. nov 2004 10:12

Drage moje uspela sem, z neim majhnim prekrškom, zvečer sem pojedla dva prepečenca. Ampak se mi pa zdi danes veliko lažje zjutraj biti brez hrane, kar gre. Zahvaljujem se vem, ker ste mi dajale moč in voljo, ker sem ob prebiranju tehs trani videla da vam je uspelo in sem začela verjeti, da lahko uspe tudi meni. Danes mi je vaga pokazala 78.8 kg- čudovito. Saj vem da bo sedaj stala al pa bo šlo malo gor, a lepo je vseeno. Moja bilanca po enem mesecu je minus 7.5 kg, kar v številkah pomeni: pas -10cm, boki -10cm, prsa -6cm in stegno in roka ostajata na istem- po moje je telovadba. Danes pa malo prehrane, začela sem z banano, kosilo bo pa en piščanček in solata. Držte se punce, res se splača. LP mici_33

levinjčica  

član od: 8.11.2004

sporočila: 10

19. nov 2004 10:43

Pozdravljene! Ste že mislile da sem obupala, ker se tako dolgo nisem oglasila?No, pa nisem.Dosti se imam za učit, pa nimam toliko časa za računalnik. Jaz kar napredujem-brez večjih prekrškov.Danes je moj 17. dan in prav fajn mi je.Imam 4 kg manj, ampak se mi ful pozna na pasu in v bokih!Vidim pri hlačah! Sem vesela.Upam da bom zdržala.Pa saj bom, predvsem z vašo pomočjo. Veliko opore pa mi nudi tudi moja mama-in jaz njej-ker tudi ona hujša po tej metodi. Danes imam B dan in že komaj čakam kosilo-ribe!!! Saby, jaz uporabljam gel proti celulitu-od Afrodite-Cekropija gel.Ful je vredi in učinkovit. Po nanosu me tako nekako zebe v noge-tam kjer se namažem,kasneje pa mi postane prav fajn toplo. Peče me pa ne, tako da si ti mogoće preobčutljiva za tisto kremo, ki jo ti uporabljaš.Poskusi kaj drugega. Se slišimo! Pa navijajte tudi zame!!! Čao levinjčica

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

19. nov 2004 11:33

Veš da navijamo tudi zate Levinčica, če se prav spomnim si še zelo mlada, pa ti v tolažbo povem, da mlajši ko si- lažje gre. Sama sem pred enimi petimi leti shujšala po porodu iz svojih 94 kg na 72 in ti povem amlo sem omejila prehrano, šla dvakrat tedensko v fitnes in je kar poletelo iz mene v enih treh mesecih ali štirih. Sedaj pa vsak kilogram dobesedno izpotim iz sebe na orbitreku. No ja saj je vseeno, važno je da imamo voljo in da vemo da smo iz dneva v dan lažje, ter vse kar temu sledi- samozavestne, ponosne saem nase, lepše- vsaj v naših glavah... Lep vikend vsem, ki se odklopite- jaz ostajam na vezi. mici_33

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

19. nov 2004 11:55

oj, mici_33, tud jaz sem še priklopljena. Jaz sem imela tole dieto tud že pred dvema letoma. in je šlo hitreje in več. stara sem pa drugač 37 let. ampak tud zdej se nimam kaj pritoževat, saj je pred mano še en mesec in ker sem pridna in res skoraj nič ne grešim (razen kava z malo mleka, pa še kavo sem izpustila na vodni dan), bo šla verjetno še kakšna kila dol, lp vsem, mucy

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

19. nov 2004 13:37

maychi, kolokvij je izvrstno uspel, mislim pa, da mojega recepta ni za sprobavat Ta kolokvij ni bilo neko pravo znanje, bolj je bilo ugovatjanje spretnosti znajti se med standardi in najti pravi odgovor v njih (ne iz glave). Danes imam škrob. Jedli bomo krompir, sojino polpetko, solato in čisto juhico. Neki sm tečna. Najbrž pride tista mesečna teta. Hvala bogu, da je voda že mimo. Današnji dan bi najraje prespala. Sy

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

19. nov 2004 14:06

Tudi pri nas se je pooblačilo, malo sneži, malo dežuje- ful je mraz. Tudi meni se spi. Pa je treba še malo delati. Če sodim po sebi včeraj se mi še skozi vrata ni več dalo proti večeru, samo še vroča kopel, ki mi je sicer odgovarjala, a ko sem prilezla iz banje bi vola pojedla. Danes pa bolj po malo jem, čeprav bi kar na dve uri kaj pojedla, ne na štiri kot je pravilo. Sedaj sem en ananas, saj je najbolj dietna stvar, kajne?? LP mici_33

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

19. nov 2004 17:16

Hay Punce, da vam povem, da sem tudi jaz danes zanič. Imam pa OH dan, pa sem čisto nič ne da. To je prvič v teh mojih 11 dnevih. Drugače sem full ok. Čestitam vsem, ki ste uspešno opravile vodni dan. Bravo punc3e. upam, da bo tudi meni uspelo. LP, Taja

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

19. nov 2004 18:33

Zdravo punce! Tudi sama čestitam vsem vam ki ste uspešno premagale vodni dan in pa tudi vse ostale dni brez prekrškov. Sama pa imam en problem.Skoraj po vsakem sadju,ki ga pojem dopoldne me začne pečt zgaga.Rupurutmi več ne pomaga .Torej če ma katera kakšen nasvet mi ga naj pove prosim. LP Dipsi

deutschbau  

član od: 2.11.2004

sporočila: 2

19. nov 2004 22:10

Pozdravljene punce! Vem, da je ura že pozna ampak jaz sem bolj nočna ptica. Je mogoče še katera na forumu? Jaz imam jutri škrobni dan pa nimam pojma kaj bi kuhala. Prosim za pomoč in kakšen njami recept. Če ste pa za danes že zaključile vam želim pa lahko noč in jutri še en lep in uspešen dan. Vejca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti