Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

16. nov 2004 22:11

Maychi tudi meni kg trenutno stojijo. Pa saj sem pričakovala, da bo tako. Po vodnem dnevu potrebujem kar več kot teden dni, da se teža kam premakne, saj veš da je rezultat po vodnem tako lep predvsem zaradi izgubljene vode in ne maščobe. Sem pa zadovoljna, ker tehtnica ni pokazala nič več kg. Samo da ne gredo kg gor, pa bo že spet prišel kakšen ponedeljek, ko bo me čakalo prijetno presenečenje. Takrat vam takoj sporočim. Važno mi je samo, da se slučajno ne prikaže kakšna 7*, upam da se ne bo čim dlje oziroma nikoli. Ja, to pa so že sanje! Bom pa verjetno bolj nasmejana naslednji mesec, ko pride zopet na vrsto merjenje! Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

16. nov 2004 23:46

Pozdravljene, Mici, hvala za čestitke, vendar se jaz ne vagam :o)). Pravzaprav sem malo pavzirala, ker sem bila na dopustu. Danes je za mano uspešen B dan. Jedli smo hrenovke in bile so takooooooooo dobre. Jutri pa bo za kosilo prebranac iz konzerve, ker bom zelo pozno prišla iz službe, pa me bo že čakalo pripravljeno kosilo. A ni to fajn?!! A veste česa se meni lušta ... PIVA!!! Pa sploh nisem ljubitelj te pijače, ampak tako se mi ga je zaluštalo, da bi kar piksno pregrizla. Si ga bom za novo leto privoščila. Maychi, mislim, da je normalno, da teža niha. Na to vpliva seveda tudi menstruacija, saj telo zadržuje vodo. Ravno iz tega razloga se jaz ne vagam, ker mi potem hitro zmanjka volje. Morda bi tudi tebi pomagalo, če bi se vagala enkrat na teden ali kaj podobnega. Samo predlog :o)) Še malo pa bo tehtnica tudi moja prijateljica ... UPAM! lAHKO NOČ Marina5

Ursula  

član od: 15.11.2004

sporočila: 16

17. nov 2004 7:42

Pozdravljene! Kokos najlepša hvala. Knjiga je žal razprodana tako da čakam na ponatis, ki bo izšel v začetku decembra. Drugace pa je danes moj drugi dan in se se kar dobro drzim. Mi lahko katera svetuje kaj recete okolici, ker se moram ze na zacetku spopadat s takimi ki pravijo da meni pa pac ni treba hujsat in mi vsiljujejo hrano ze zdaj kaj sele bo. Mayci predlagam da se izmeris ker ce tako pridno telovadis pridobivas misice ki pa so tezje od mascobe. Tako da je bolje da se izmeris. lp u. Sporočilo je spremenil(a) Ursula dne 17. nov 2004 07:45:19 Sporočilo je spremenil(a) Ursula dne 17. nov 2004 07:49:35

Ursula  

član od: 15.11.2004

sporočila: 16

17. nov 2004 7:55

Inchy Za knjigo pisi na naslov katarina@amis.net ko bo izsla ti bodo poslali poloznico po placilu pa se knjigo lp u.

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

17. nov 2004 7:57

Jutro, vsem ki ste na vodi želim prijeten in da čimprej mine dan :). Res je zanimivo, da sem mnogokrat samo na vodi, ker mi ne uspe jesti, ampak ko je pa treba, da je to nek mus, je pa tako težko. Ursula ne obremejuj se z okolico, če ti misliš da bi rada zgubila kilogramčke, potem je to tvoja stvar in ne njjihova. To kar si ti želiš, si izpolni, navkljub komentarjem okolice!!! Jst sem pa zelo srečna, že dolgo, odkar sem se nazaj zredila, si nicem kupila nič novega za oblečt, in vsakokrat ko sem stopila v trgovino sem žalostna odšla iz nje, ker mi tak al tak ni blo nič prav, pa še s številko se nočem soočit :)) Včeraj pa sem se odločila, ker sem dobila plačo, da grem in zapravljam. Prvo sem šla v Emporium, ne vem če poznate trgovino evans, kjer imajo stvari za nas močne :). Ni ga lepšega občutka, ko stojiš v trgovini, pa so ti stvari prevelike, in ugotoviš, da imaš v taki trgovini najmanjšo številko, kot če bi imela 36- hihi. No in imajo še neke stvari po 2.000 sit, sm si kar kupila prevelike, zdej bo pa še šivilja to zožala :) Poleg tega je emporium res nor, ker je ogromno angleških firm, za katere se ve da imajo večje številke, saj so londončanke kar ritaste :) Tako da sem domov prišla z novo kiklco, pa 2 hlač, mikice, pulover,....Potem sem si še v h&m kupovala. Res zadovoljstvo!!!!!!Pa še nisem toliko zapravila, ker je bil v emporiumu samo včeraj 20% popust na vse. Včasih se je res treba nagradit. Čeprav sem malo pobegnla iz te diete se še vedno borim z vami skupaj, in zdaj jem to čudodelno juho :)) Lep, sončen, poln poguma in veselja dan :) Lars

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

17. nov 2004 10:08

Maychi to bo moj prvi vodni dan v življenju, nikoli nisem mislila da ga lahko imam, ker ta luna mi ni šla nikoli v glavo, da če se en dan držiš si pa kar suh. No in tako sem danes na sadju in jutri na vodi, me pa popada trma, ker mi kg ne grdo dol, pač pa malo gor- iamm pa vse prste otečene- očitno nekaj ni ok z vodo, sem včeraj zvečer pila en pomirjevalni čaj- za spanje, pa se mi zdi da imam po čaju čisti zastoj vode v telesu. Opravičuje, se če sem v naglici napačno pohvalila za izgubljene kilograme... no čestitke vsem ki vztrajate- da malo vtis popravim... Nakupi ne nakupujem nič, imam še zalogo malo premajhnih hlač, pa bolj premajhnih hlač tako da do ene 75 kg je še kar fina zaloga... pol bo pa napad, računam da proti koncu decembra. pozdrav mici_33

moni_31  

član od: 4.11.2004

sporočila: 10

17. nov 2004 10:13

Pozdravljene, danes je moj 29.dan in torej prvi "vodni" dan, upam, da se ne bom pregrešila. Zaenkrat nimam nobene potrebe po hrani, pa kaj ko je ura šele 10..... Malo me sicer motivira dejstvo, da ste nakatere v tem času izgubile tudi po 12 kg, jaz pa le 5 kg, pa v bistvu sploh ne grešim, le da ne telovadim. Mogoče pa bo treba začeti! Tako, da če mi uspe danes bo jutri gotovo kilogram manj in potem sem nekako že dosegla svoj cilj -6 kg na mesec... Je pa res, da je obseg bokov, pasa,...vedno manjši, pa čeprav kg stojijo, torej hvala za idejo, da se merimo (mislim, da bi drugače že obupala). Držim pesti za vse vas in le tako naprej, skupaj nam bo uspelo! Monika

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

17. nov 2004 11:09

OJ, predvsem Monika in Sy, saj smo danes na istem. Do zdele sem popila 1l voda, je pa naslednjih pol litra tudi že pred mano. Trenutno ni še niš hudega, razen tega, da me mal v roke zebe. To me pa itak hitro, sploh, če delam na računalniku. Jih bom šla pa mal s toplo vodo oblivat, al pa kakšnemu kam potisnit, pa bo. Le tako naprej in bodite vztrajne, mucy

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

17. nov 2004 11:14

Puce kar poročejte kako gre, kov as je toliko na današnji dan, mi je kar malo žal, da sem jaz jutri na vodi. Pišite pa zato, da se jaz pripravim. Ne vem, če ne bi šla sedja na eno toplo limonado, mogoče me to še ogreje, ker v pisarni imam že pomoje ene 23 stopinj pa me še vedno zebe v roke. Ali katera dela na žogi??? Mogoče me pa odreje en sprehod z mrcino,ker sije sonček in je trenutno še toplo. Grem en krog po polju, da se malo razmigam. Držte se punce, se morte da meni daste moč za jutri, ker če bo uspelo vam mora tudi meni. LP mici_33

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

17. nov 2004 13:19

Hay Lep pozdrav vsem skupaj. Čestitam vsem, ki ste danes na vodi, ker že zdaj vem, da vam bo uspelo. Jaz planiram vodo v nedeljo. Danes je moj B dan, in mi je kar malo žal, ker ko jem meso se izredno leno počutim, drugo pa je ok. Kako pa kaj počutje, ko ste na vodi? Ste lene, se vam kaj vrti....... ali kaj podobnega? To me zelo zanima, ker jaz se za sadni dan zelo dobro počutim, pojem pa zelo malo. Moj mož pa ne zdrži in ne. Pa me je kar malo strah, kako bo na vodi. Njemu se zmerom zvečer vrti vi glavi. Za drugi teden sem naročena za kri in vodo. Bom poročala o rezultatih. LP, pa tako naprej. Taja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti