Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

21. nov 2004 21:52

Pozdravljene, Čestitam vsem za uspešno prestani vodni dan! Sploh ste zelo pridne. No, tudi sama sem bila cel teden zelo pridna. Brez vsakega prekrška in strinjam se s tistimi, ki se vam zdi, da jeste samo sadje. Tudi meni se zdi, da je sadje na vrsti vsak drug dan. Pa bo že. Glede OH dnevov ... makaroni, špageti, res se tega človek prenaje. Sama večkrat spečem kruh po receptu iz Rinine knjžice ali pa mogoče omlete z gobami. Oboje mi zelo paše in enostavno je za pripraviti. Tudi domači imajo radi omlete z gobami, kadar pa spečem kruh pa ostalim naredim kakšne zrezke in je tudi hitro pripravljeno. Glede na to, da je bil vikend res lep smo se veliko gibali na svežem zraku in prav pasalo je. Pa še ogrela sem se, tudi mene namreč že kronično zebe. Tedna, ki je pred mano se ne veselim preveč, ker moram na službeno pot. V Srbijo!!!!! Matr, tam je toliko dobrot in vse je mastno, sladko in seveda redilno!!! Bom že nekako. S sabo bom imela računalnik, tako da se bom zvečer lahko malo "priklopila" in brala o železni disciplini ob 3MD in upam, da mi bo pomagalo. Veliko uspeha punce in lahko noč. Marina5

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

21. nov 2004 23:37

Hay Čestitke vsem novim. Verjemite, vztrajnost se izplača! Maychi, hvala za spodbudne besede. In upam, da tudi tebi gre super. Moram pa priznat, da se do sobote nisem pregrešila. V soboto pa sem na S dan pojedla malo makaronov, ker sem skoraj celo noč preplesala. S kolegi smo šli žurat. Noro je blo. Na plesišču sva bile s kolegico od 20h - 3h zjutraj skoraj da neprekinjeno ( beri odhod na wc ).Ne morem vam opisati tega občutka energije. V nedeljo - kriza! Bolijo noge, zaspana in zeloooooooo zmatrana. Pa še ta B dan, po katerem se čudno počutim. Opazila sem, da če jem meso, mi zelo otekajo roke. Ne vem zakaj. LP in lahko noč. Taja

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

22. nov 2004 12:55

Jutro, vse izgubljene, vse zaposlene?? Včeraj sem si privoščila burek, pa sem se celo poldne počutila tako nažrto, da sem kar ležala. Še danes ne vem al je bilo kaj narobe z njim- imela sem ga v skrinji- zato, da ga pečem popolnoma brez masti- na foliji. No zvečer sem bila še vedno tako nažrta da nisem jedla popolnoma nič. Mam pa danes pol kile več, pa še lačna sem ob misli na sadje... Verjetno bo treba eno kvalitetno solato narediti. jaz imam največjo lakoto od enih do treh, potem mi vse pomine in nimam več težav. Imejte se lepo in če ste grešile čez vikend se vam ni treba v luknjo skrit- itak bo to moral postati naš stil živlejnja, če bomo želele postati in ostati kolikor toliko suhe. POZDRAVČKI mici_33

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

22. nov 2004 14:10

OJLA, mici_33, zgleda, da nas je res bolj malo na forumu dopoldne. do szdej še nisem imela časa pisat, prebrala sem pa vse novosti , napisane čez vikend. Jaz sem bila pridna in se nisem nič pregrešila čez vikend. Včeraj sem jedla samo sadje in prepešačila ene 15 km. Mi je prav pasalo, čeprav me je potem, ko se je sonce skrilo, kar malo zeblo, čeprav sem hitro hodila. Danes sem si pa privoščila en čisto pust svinjski zrezek in polno skledo solate zraven. Ta mi najbolj paše.Zdaj sem pa ful sita. Bo treba popoldne spet mal ven, če ne bo že prepozno, ko pridem domov. zaenkrat lp in vso srečo tudi novim na forumu, mucy

SLONCICA  

član od: 12.3.2004

sporočila: 321

22. nov 2004 16:16

Ojla punce! Že dolgo časa se nisem oglasila, imam kar skoz neki, vas pa spremljam. V zadnjem mesecu nisem bila ravno pridna, tako, da imam po 2 mesecih 5 kg manj, lahko bi jih bilo več. Tako, da bom dieto podaljšala do novega leta. Res pa je, da nisem imela toliko slabe vesti, ker sem grešila, ker se veliko s športom ukvarjam. Vsaj 3-krat tedensko aerobika, za vikend pa hribi. Ful se želim v red spravit do pomladi. Res pa je, da se bo težko odpovedat prednovoletnim žurom, no kakšni kapljici dobrega rdečega se ravno ne bom odpovedala. Sem pa vesela, da vas je skoz več, ki ste pridne in vztrajne. Samo tako naprej! Lp! Anja

mina  

član od: 21.11.2004

sporočila: 5

22. nov 2004 16:29

tudi jaz se vam javljam... vem da dneva se ni konec ampak zaenkrat se kar v redu drzim glede na to da mineva moj prvi dan na tej dieti... za zajtrk sem si privoscila mandarine, za kosilo pa ribo s solato. zvecer bi najraje sadje, saj mi riba ne pase... bi bilo to v redu? Bodite pridne Lp mina

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

22. nov 2004 18:34

Hay Mina, četudi je to tvoj prvi dan, ti iskreno čestitam in upam, da se boš oglašala in poročala o svojih uspehih. Samo začeti je treba, pa gre. Jaz sem danes imela za kosilo joto, mmmmmmmmmm, za večerjo pol manj, pa veeeeeliko pekočega čilija. Sploh se mu nisem mogla odreči, ko sem ga zagledala med začimbami. Obožujem pekoče. A mislite, da mi bo kaj škodilo? Danes sem dobila Rinino knjigo. Full dobrih receptov ( kar zdele bi jih vse sprobala ) . Zadnje dni imam kar malo krize, upam, da bo hitro minila, saj je že moj 15 dan. Kako pa kaj ostalim? Kje se je izgubila Kokos? Sploh se nič ne oglasiš? Si še z nami? LP, le pogumno! Taja

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

22. nov 2004 19:44

Živjo! Me vesli, da ni bil moj trud ( iskanje uporabnih linkov ) v poznih jutranjih urah zaman. Ne, da smo dobile samo eno sotrpinko BODOČO SUHICO, ki je prosila za pomoč. Pridružilo se ji je kar veliko drugih in to kljub prihajajočemu "Veselemu decembru". Za nekaj tako razveseljujočega se je pa že vredno vzeti čas, čeprav nekaj sekund spanja. Priznati moram, da imam kar krizo in prvič odkar sem pričela z dieto sem se pregrešila. In to zares pregrešila. Včeraj sem pojedla rebrco, ržen kruh in francosko solato. Edino zadovoljstvo, ki ga imam ob misli na to je slabost in boleč trebuh. Če sem grešila res moram bit kaznovana in mislim, da je več kot zadostovalo. Pol pa se tolažim v stilu mici_33 ( se ni treba v luknjo skrit- itak bo to moral postati naš stil živlejnja, če bomo želele postati in ostati kolikor toliko suhe. ) Še sreča, da imamo ta forum in ko preberem vsa sporočila je moja volja spet nazaj. Predvsem pa ob tako spodbudnih izjavah micci in Maychi. Zato Maychi ti obljubim, da ne bom odnehala prej. Se mi zdi da sem še danes sita od včeraj. Pojedla sem samo dve mandarini in en par hrenovk za kosilo. Zdaj pa še sploh nisem lačna. Hvala bogu, da se nisem predala skušnjavam in da se je to zgodilo samo enkrat. Nevem komu se naj zahvalim za ta forum, vsekakor pa se zahvaljujem vsem vam, da ste kakeršne pač ste in da si stojimo ob strani. Mislim, da moja izkušnja samo potrjuje dejstvo, da se bomo morale paziti tudi po dieti, ker na stara pota lahko prehitro zaideš. Lp, Rožica. Lars, kako kaj juhica? Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas. Sporočilo je spremenil(a) Rožica dne 22. nov 2004 20:09:13

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

22. nov 2004 20:18

Rožica, končno si nazaj! Je bil že čas, da si to nikoli več ne dovoliš. Ah, nič se sekirat zaradi enega prekrška, saj si bila zelooo pridna do sedaj in si že tik pred ciljem, ki si si ga zadala, do konca so pa še 3 tedni... me veseli, da še kar vztrajaš in da nismo "izgubili" ene članice. Po dieti, pa jaz definitivno ostajam na tem načinu prehranjevanja. Verjetno se ne bom striktno držala zaporedja dni, drugače pa. Če sem zdržala (no ja, upam, da bom) 3 mesece, se lahko držim še naprej. Dramik, hvala za dobro idejo, kaj skuhati jutri na. mina, glede vprašanja, ki si ga zastavila včeraj, si preberi nekaj strani nazaj, kako in kaj na B dan. Drugače pa poglej na stran, kjer je opisana celotna dieta, tam dobiš vse ogovore! Lp, maychi

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

22. nov 2004 20:25

Pozdravljene! Mici_33 hvala za nasvete glede želodca.Danes sem imela dan B ki je minil ok. Krizo sem uspešno premagala. Vem da mi brez vas ne bi uspelo.Se slišimo. Dipsi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti