Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

17. nov 2004 22:57

Dober večer! Končno imam zopet čas da sedem za računalnik. Kok ste se spet razpisale. Super! Lars, ravno danes sem vrgla stran vse liste na katerih so bile diete gor in tud recept za to "čudodelno juho" je bil tam. Naj ti pa povem, da se je men tok zagravžala, da skor slišat ne smem od nje. Sem jo pa sama kuhala, nisem kupila Etine, sicer jo pa takrat še ni bilo na prodajnih policah. Lara, če si pametna boš šla takoj k zdravniku, da ne boš namesto kg izgubila zdravja. Saj veš zdravje pa je naše največje bogastvo. Mogoče pretiravaš in premalo ješ, manj kot je predpisano? Ne se hecat z zdravjem, saj se tud počas daleč pride. Živ primer so ti polži. Hecam se! No, resno, pojdi do zdravnika. Meni nič ne fali pa grem vseeno drugi teden k njemu, da mu povem za to svojo dieto, da vidim kaj bo povedal. Skrbi me zarad ščitnice, da ne bo kaj narobe. Inchy, kliči na uredništvo Rine za knjigo. Telefonska: 02/ 778 17 71. Amelie, jaz delam vsak dan trebušnjake (trenutno sem pri 40/dan) in na orbitreku sem 14 minut (porabim cca. 100 kcal). Presodi sama kaj pa tebi najbolj odgovarja in počasi stopnjuj karkoli boš že začela. Da se ne bi kar prvi dan podala na maraton!!! Ursula, ti pa lepo vsem, ki se pretirano ubadajo s tabo, da ti že veš kaj želiš in kaj moreš narediti zase in naj se ne obremenjujejo s tabo. Ja, jaz delam vaje oz. zaenkrat vajo na žogi in sicer trebušnjake. Ej, kolk je laži kot na tleh. Moja uboga hrbtenica je pa najbolj vesela. Sem pa zadnjič našla tanovo številko revije Lepa & zdrava in notri je opisanih 8 vaj z žogo. So fotografije zraven. Vam priporočam katera ma žogo. No, nočko vsem in lepo sanjajte!!! kokos

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

18. nov 2004 7:35

ojla, tudi jaz sem uspešno prestala 2. vodni dan. in sploh ni bilo težko. dan je prav hitro minil. in čeprav sem za ostale člane familije kuhla kosilo, me ni to prav nič zavedlo. veliko uspeha tisim, ki ste danes na vodnem dnevu. saj bo šlo. če smo me zdržale, boste pa tud ve. in tale forum je res prima. občasno tud jaz delam trebušnjake. ne vsak dan. pol jih pa neredim kakšnih 100 naenkrat, pol pa še male okrog in za hrbtne mišice. kar se pa juhe tiče. men tud v glavnem ne paše. samo včasih jo jem, če me res zebe in če je obrok bolj majhen. danes si bom privoščila en fajn zrezek in fuuuuuuul solate zraven. lep pozdrav, mucy mucy

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

18. nov 2004 8:09

Saby, imela sem 75 kg, velika 171 cm, trenutna teža 67,1 kg. Vsa teža je šla dol v prvem mesecu, potem se je ustavilo. Jutri me čaka še tretji vodni dan, nameravam pa tudi podaljšati dieto do 1.12., ker imam slabo vest zaradi prekrškov v zadnjem mesecu. Si pa zelo težko predstavljam, da bi šla nazaj na prejšni način prehrane. lp malamisha Sporočilo je spremenil(a) malamisha dne 18. nov 2004 08:48:44

moni_31  

član od: 4.11.2004

sporočila: 10

18. nov 2004 9:55

Pozdravljene, tudi meni je včeraj dan le ob vodi čisto vredu uspel, tako, da sem kar zadovoljna sama s sabo, je pa dober občutek, ko stopiš zjutraj na tehtnico, dobiš kar voljo za naprej...moje počutje je super, polna sem energije, le tako zelo me zebe... Danes pa bo meso na jedilniku ter velika skleda solate...se že veselim... Čestitam vsem, ki smo včeraj zdržale ob vodi in le tako naprej...kilogramčki že izginjajo... Moni moni_31

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

18. nov 2004 13:59

Jojjj vse na mesu, jaz pa na vodi. Držim se še ko pjanc plota, do sedaj popila edino kavo, pa liter Isostarja- ker sem šla okoli jezera. No pa še kakšen liter vode. Sedaj imam čaj pred sabo in se trudim, me pa zelo veseli da sem do sedaj brez hrane, kar mi brez vaše pomoči ne bi uspelo. Moram vam pa sporočiti da sem danes zjutraj prvič zagledala na moji vagi 79,9, kar me je zelo razveselilo, upam da bo jutri še boljše, čeprav vem iz tega kar ste napisale, da potem stoji teža. Glede mer sem pa v zadnjem tednu izgubila po 4cm v pasu in bokih, kar na 0,5 kg teže pomeni ogromno. Jutri vam pa po vodnem dnevu povem statistiko meseca. Hvala za vzpodbudne besede, veseli me da sem vas našla, da si pomagamo pri dieti. LP mici_33

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

18. nov 2004 15:19

Mici_33, le še tako naprej. saj boš zdržala. sem ti pa kar malo fouš, ko si šla v takem vremenu okrog jezera, jaz pa v pisarni. menda pa, da bo v soboto in nedeljo tudi lepo, pa bom to izkoristila. lp, mucy

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

18. nov 2004 17:03

Čao vse sotrpinke! Kako pa ste danes? Jaz mam danes 1. sadni dan in pojedla sem jabolko, banano, dve mandarini pa malo grozdja. Moram povedati, da je moje počutje super. Prva dva dni me je sicer bolela glava, zdaj pa se je tudi to umirilo! Tehtnica je danes pokazala 2 kg manj. Tudi jaz redno telovadim, najprej ob video kaseti, potem grem na orbitrek, pol malo v mini fitnes, ki ga mam doma, pol pa se še razgibam, vsega skup telovadim 1uro in pol. Veseli me to, da spodbujamo ena drugo!!! LP saby

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

18. nov 2004 18:39

Držim se še, pijem čajčke samo zebe me pa tako da komaj pišem. Bom šla sedaj v banjo, da se malo ogrejem, ker na orbitrek mi danes kar nekako ne gre, pol jutri zjutraj ne bom za nobeno delo, bom samo o dvanajsti uri sanjala. Mucy hvala za vzpodbudo, hvala bogu se lahko odločim, pa grem, če je lepo vreme. Sem pa računala na to, da bo vikend bolj slab in da bom delala čez vikend. Vpisala sem se v tečaj risanja. Danes že cel dan rišem kocko. Bom šla v ponedeljek pogledat kako je in če mi bo všeč bom hodila. Baje vas tukaj kar nekaj riše. Kakšne tehnike?? LP mici_33

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

18. nov 2004 21:15

Zdravo! Mici_33, kako se pa sedaj počutiš- po razvajanju v banji? Verjamem, da si lačna (takšen čas je najhuje) ampak, ni ga pa čez občutek naslednji dan, ko se zaveš, kaj si zdržal! Boš videla jutri. Poročaj! Mucy, čestitke tudi tebi, za prestan vodni dan. Bo kar prehitro konec diete, a? Jaz sem se tako navadila tega načina prehranjevanja, da bom še kar podaljšala (vsaj do praznikov). No bom videla, kako bo kaj ta veseli december, če se bom sploh lahko kaj držala... Sy, kako je šlo na kolokviju? A pomaga kaj, če dan prej piješ samo vodo, ker če, bom začela to prakticirati! Rožica-a imaš zopet probleme z računalnikom, da se nič ne oglasiš? Lp, maychi

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

18. nov 2004 21:45

ČER!!! Ker mi je dolgčas sem se odločila, da grem malo na net,da vidim kaj se kaj dogaja z vami. Prej sem telovadila, se skopala...in zdaj sem tu. Zanima me, če katera uporablja kremo proti celulitu. Ker moja krema me začne čez nekaj časa pečti. A mislite, da je to od tega, ker začne učinkovati? V glavnem punce, vso srečo!!! saby

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti