Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

17. nov 2004 13:23

OJLA, hvala za vse vzpodbute. jaz se zaenkrat dobro počutim in upam, da mi bo danes uspelo. Drugač sem imela vodni dan za nedeljo, pa sem ga raje prestavila za med tednom, ker je vsaj meni lažje. lep pozdrav, mucy

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

17. nov 2004 13:41

HEEELO!!!! Kako ste? Jaz sem odlično, danes je moj OH dan in 3.dan diete. Ej, Majchy, jaz pa sem mislila, da moram na B dan tudi po večerji, ki jo je pol manj tudi piti juho. Toliko, da vem, da ne bi smela piti zvečer juhe pač pa samo po kosilu. Sicer pa se na tehtnici ne pozna, da bi kaj pridobila na kg. Zelo sem vesela, ker je zjutraj tehtnica pokazala 1,5 kg manj. Punce, ali lahko poleg testenin ali pice jem tudi zeleno solato ali pa kako drugo zelenjavo? Lepo bodite!!! saby

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

17. nov 2004 15:35

SABY! Ko pečem pico dam gor vedno tudi kuhan brokoli, cvetačo, korenček in brstični ohrovt. Zraven testenin še nisem prakticirala zelenjave, ker si jih vedno naredim s paradižnikovo omako. Juhice pa v vsem tem času (dieto končam 20.11.2004, zaradi grehov v zadnjem mesecu jo nameravam podaljšati do konca meseca), nisem pila, ker mi ne ustreza. Lep pozdrav! malamisha

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

17. nov 2004 18:36

Hay A mi lahko katera pove, če na B dan ješ za kosilo meso, ali lahko ješ za večerjo samo jogurt? ali obratno? LP Taja

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

17. nov 2004 19:49

Zdravo punce! Kako ste kaj? A ste preživele vodni dan vse, ki ste ga imele danes? Saj smo vam rekle, da sploh ni težko. Samo malo volje in trme je treba pokazati, pa je dneva konec, kot bi mignil. A ne? Dramik-za kosilo in za večerjo naj bi bilo enako. Torej če ješ za kosilo meso, ga moraš tudi za večerjo. Ker jogurt spada med mlečne izdelke, ga lahko kombiniraš s skuto, siri, mleko...Tako, da ješ za kosilo npr. skuto, za večerjo pa jogurt. Jaz si napr. kadar jem meso pustim malo mesa za večerjo. Vendar da ni enako pripravljeno, ga samo prepražim ter dodam v solato (potrebuješ ga zelo malo) in za spremembo je odlično. Ker nisem marala, da sem jedla isto!! Rožica, a delaš kaj vaje? Kako se ti zdijo? Jaz še kar nisem začela, se mi zdi, da imam za enkrat dovolj trebušnjakov ter teka (cc.30 min-za začetek je dovolj). Zvečer padem v posteljo in takoj zaspim, kar se mi skoraj nikoli ni zgodilo. Očitno pomaga vsaj za nekaj! Lp, maychi

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

17. nov 2004 20:47

Čao! Moram povedati, da je tudi OH dan mimo in da sem res zadovoljna sama s sabo. Tudi 2 dni že telovadim, danes sem celo 1 uro in pol, tako da bo. Malamisha, koliko kg si imela in koliko ti je uspelo v tem času shujšati? Uživajte in veliko uspehov!!! saby

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

17. nov 2004 21:49

Živjo! Jaz zraven testenin jem vedno solato, pa čeprav testenine prelijem z raznimi omakami. Maychi tudi jaz še nisem pričela z izvajanjem tistih vaj. Samo odlašam in odlašam, sicer pa to zdaj verjetno že sama opaziš. Lp, rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

17. nov 2004 21:58

Živjo, uspešno prestala vodni dan. JUHUHU! (khm... ob 6ih zvecer sem spila dva kozarca ananasovega 100% soka, ker moram še študirat - jutri kolokvij). Do zdaj sem v teh dobrih dveh mesecih shujšala 5,5 kg (računam, da bo jutri še vsaj 0,5 kg manj), a se nisem čisto dosledno držala (v drugo je malo težje, ker misliš, da že vse veš). Sploh pa sem en dober teden prešpricala zaradi zdravja in takrat tudi na kombinacije nisem pretirano pazila, kaj šele na dneve. Zato sem z doseženim zelo zadovoljna. Predvsem pa se mi zdi, da so ti kilogrami bolj v smislu maščobe, ki pa jo je več za iste kilograme. Tako suha že dolgo nisem bila Jaz imam tudi mrzle prste, drugače me pa ni preveč treslo. Vsem, ki imate v prihodnjih dnev vodo, želim čim več volje. Ker se splača. Sy

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

17. nov 2004 22:07

Sy, čestitam! Sem držala pesti, zgleda da je malo pomagalo. Pa saj sploh nisem dvomila v tvoj uspeh. Sedaj pa smo zopet na istih dnevih, a ne? Gremo novim zmagam naproti! Se slišimo/tipkamo/beremo-kako se pač temu reče... Lp, maychi Sporočilo je spremenil(a) maychi dne 17. nov 2004 22:09:09

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

17. nov 2004 22:24

SY, tudi jaz se pridružujem čestitkam! Pa veliko sreče jutri pri kolokviju! Si pa dobra, da lahko študiraš ob vodi, no res je da se zamotiš, samo jaz ne vem če bi lahko čisto brez energije. Poročaj če je uspešneje študirat ob vodi, verjemi da bomo vsi pretrpeli to "VODO" samo, da bo kaj pomagalo pri študiju. , vsem ! Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti