Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

9. jan 2005 20:35

En lep nedeljski dober večer! Kako ste hujšarji? Jaz sem dokaj dobro. Danes me je zelo bolel želodec in ne vem od česa to. Od hrane verjetno ni. Mogoče je od stresa in od izpitov. Jutri imam sadni dan, se pa že pripravljam na 2.vodni dan, ki ga imam v TOR. In to ravno na dan, ko pišem izpit. Upam, da mi bo vseeno šlo. Sicer pa tako že pišem ob 9.uri zjutraj, tako da mislim, da mora iti. Lepo bodite. Me veseli, da nas je zmeraj več!!! LP!!! saby

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

9. jan 2005 20:46

Večer. Se opravičujem, za napako....res nisem bila prepričana, ali prebranac vsebuje meso ali ne, raje sem napisala, kot da bi kdo grešil....vsak dan pa izvem kaj novega Marina, popolnoma se strinjam s tabo, ker tudi jaz tako razmišljam....ah saj bom danes zdržala na sadju, jutri pa... Saj ni važno, kako se prepričujemo, samo da nam uspeva brez prekrškov! Saby, veliko uspeha v torek na izpitu in vodnem dnevu, vem da ti bo uspelo. meni je še boljše tako, če vem da imam nekaj na tisti dan, ker pozabiš, da si lačen. Lp, maychi

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

9. jan 2005 21:37

Čer Hvala ti maychi za spodbudo. Tudi sama verjamem, da mi bo uspelo in mora mi!!! Lepo bodite pa čim manj grehov!!! Nočka!!! saby

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

9. jan 2005 21:59

Galja kot sem jaz razumela, sadja naj ne bi mešali zjutraj . Na sadni dan pa je tudi v Rinini knjižici napisano da lahko za kosilo poješ mešano sadje. LP Dipsi

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

9. jan 2005 22:03

Hvala, Dipsi! Rinine knjižice nimam, vidim pa, da bi bilo dobro, če bi si jo naročila, ker mi še marsikaj ni jasno. Sicer pa imam vas in se sto procentno zanesem na vaše izkušnje. Več glav več ve, pravijo. Zato pa nam bo vsem skupaj uspelo, bolje, kot če bi se mantrale vsaka za sebe! Galja

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

9. jan 2005 22:34

Pravkar sem dobro večerjal(kot vsak dan zadnjih cca.15 let),klobaso,sir,kruh,olive in spil pivo! To je bila ZADNJA VEČERJA! Vsaj upam, da vsaj za nekaj časa!!! Težko bo, vendar verjamem vase, sploh pa v VAS, ki ste mi že do sedaj veliko pomagali, pa še začel nisem! Torej: Jutri gre zares!!! Robi

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

9. jan 2005 22:38

Bobby, dobra večerja, ni kaj! Le pogumno!Meni ni bilo hudo začeti,le tu in tam nastopi kriza,čisto majčkeno me zanese, potem grem na forum, preberem sporočilca, se navdušujem nad sotrpinkami in gre! Galja

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

9. jan 2005 22:40

Bobby, saj ni bila zadnja večerja, saj boš vsak večer večerjal. Ampak isto kot boš kosil. Veliko volje ti želim! Zanima me, slišala sem že, da imajo nekateri po nekem obdobju težave, kot je Dramik danes omenila, da je bila 10x na WC. Ali to paše zraven tele diete? Lp, Patricija

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

9. jan 2005 22:45

Patricija, to tudi mene zanima! Ravnokar pa ugotavljam, da mi je zelena solata (kristalka) obležala v želodcu in me prav pošteno tišči. Jo bom še jutri jedla za kosilo in če bo enako, je ne bom več. LP! Galja

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

10. jan 2005 6:57

Lep pozdrav vsem skupaj Danes se vam tudi jaz oglašam po doooooolgem času. Nazadnje sem vam napisala, da grem na novoletno zabavo. Glede na to, da sem že 3 leta doma (2 zaporedni nosečnosti) in imam sedaj 5 kg manj kot pred prvo nosečnostjo sem šla na zabavo vsa zadovoljna v hlačah št. 38 (halooo) in majčki za katero me je mož vprašal, če se nisem zmotila in oblekla hčerkino, ki je stara 2 leti. In da vidite vi te face. Sodelavci so me takoj pohvalili, ženske sicer tudi ampak saj veste kakšne smo, s kislim nasmehom. V službi nas je kar nekaj mladih mamic, sem pa jaz edina, ki je po nosečnostih še shujšala in imam raven trebuh. Kraaaaaaaaaasen občutek ni kaj. Sicer izgubljenih kg ni ne vem kolk po skoraj 2 mesecih ampak važno, da sem sama zadovoljna. Se pa nisem držala čisto, kot bi mogla, ker mlajšega sina še dojim, pa če premalo jem imam manj mleka. Res pa je da ločujem živila in jem veliko zelenjave in malo manj sadja. V soboto pa smo imeli v moževi službi ponovoletno zabavo (ne me spraševat kakšna novoletna zabava je to, ker še meni ni čist jasno, to je tko k se 3 dni pred novim letom spomnijo, da bi pa mogoče dobro, da bi imeli zabavo in je itak že takrat vse 3x zasedeno). Seveda je mož spet debelo gledal kako sem se "oblekla" in kontroliral kdo me je gledal več kot 3 sekunde (hecam se). Res pa me je pripeljal v gostilno kot kakšen pav, ves ponosen name (sicer je bil tak že prej in še sedaj mu ni jasno zakaj sem sploh hujšala in to nameravam še za par kilc). Ampak se tudi pet kilc pozna, človek lahko pleše do jutra (če seveda mož ne bi imel ob 12 jezik do tal, res pa je, da je kar nekaj časa raztegoval harmoniko, ki ima 15 kg). Se nam pa fajn zdi, ko nas pohvalijo a ne kok to paše. Potem pa dobiš še več volje. In ne boste verjele, po novem se nam bo pridružil tudi moj gospod. Jutri pa (sedaj malo bolj resno) začneva skupaj, ker je danes v službo nesel narezek in gibanico za rojstni dan in če ne bo jedel bodo sodelavci mislili, da je s hrano kaj narobe. Sicer ni ne vem kako okrogel (osebno ne maram koščenih tipov s katerih visijo hlače kot z obešalnika) ampak kakih 10 kg manj mu pa ne bi škodilo. Se človek kar dobro počuti, ko ga je malo manj skupaj. Joooj sem se razpisala in vas dolgočasila. Sicer vas berem vsak dan in me spravite v dobro voljo preden se moja dva kričača ne zbudita. Veselo hujšanje še naprej P.S. HVALA BOGU, DA JE KONEC PRAZNIKOV IN Z NJIMI VSEH PREHRAMBENIH DOBROT LP jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti