Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Nenni  

član od: 10.5.2004

sporočila: 110

10. jan 2005 12:13

Encijan, hvala! Seveda, da velja za nazaj, sploh če je samo 1 dan! No v glavnem zdajle grem na kosilo - piščančja solatka. Sem kar lačna - mam raztegnjen želodec - no še malo pa bo vse po starem.

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

10. jan 2005 12:14

Ajdovi žganci ja, juha ne, razen, če jih samo podušiš z začimbami. Juha oz. voda po obroku je mišljena samo na B dan po kosilu in še malce premora je priporočljivo imeti. Pa tudi počasi jo moraš piti, po požirkih. ( tako kot kavico) Drugače je pa tudi tako bolje, da piješ cca 1 uro po obroku, razen na sadne dneve, ko je bolje, da se nacejaš ( da lažje preživiš) Lp

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

10. jan 2005 12:28

Oj! Preden napišem odgovor do konca, še pet drugih sporočil pride, tako ste hitri. Trixie, samo ne izgubi volje, drugič ti bo šlo pa nerazumljivo hitro dol. Marina 5, me veseli, da to ni stranski učinek, ker si tega najmanj želim. Tudi če gre kakšna kila manj dol. Meni je kristalka ful pasala, brez vseh težav. Ali se lahko je juha iz kocke? A ni to še slabše kot konzerve? Lp, Patricija

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

10. jan 2005 13:14

Ojla ! Danes imamo nekateri na jedilniku vitaminčke , sedaj pa mi prosim povejte če sem naredila prav. Zjutraj 1 banana , za kosilo pa sem si popekla šampinjone in zraven skledo kristalke , za solato vem , da ni nič narobe, kaj pa šampinjoni ?jaz sem jih uvrstila, kar med zelenjavo, ker mi sadje glih ne gre kaj preveč . se vam zahvaljujem LP slamca8

jelly  

član od: 27.12.2004

sporočila: 29

10. jan 2005 13:22

slamca8, jaz mislim da ni nič narobe če ješ na ta dan šampinjpnčke, saj so konc koncev zelenjava a ne? čeprav so gobe kar težke no kaj pa če bi probala kakšno suho sadje? aja še eno vprašanje imam, jaz mam kar nekaj težav na sadni dan z prebavo, a je to ravno zaradi tega ker spijem več vode, da mi poteši lakoto? al kaj? ni ravno prijetno no, sem v službi in kokr se premaknem me zvije in tečem na stranišče hahahaha za crknt kaj je z mojim medom? aja no še to bi vam sporočila da sem šla v prvem tednu dol za 3 kg, kar je zelo pohvalno :) pa saj ne vem če se na men kaj pozna, samo vem pa da se res fullll bolje počutim (in to je najbrž skoraj edino kar šteje, a ne? ) pa pa uči se na napakah drugih, ne moreš namreč živeti dovolj dolgo da bi vse te napake storil sam!

Encijan  

član od: 11.5.2004

sporočila: 399

10. jan 2005 13:41

Jelly, ali slučajno takoj po sadju piješ vodo? To namreč preverjeno "nažene" na WC, zato je priporočljivo po obroku sadja vsaj pol ure počakati preden spet piješ. Če najprej piješ, tega problema ni! No, če se tega držiš, pa ne vem, kaj bi lahko bilo... Glede medu! Jaz ga med dieto in tudi sicer v čaj ne dodajam več, ker voda/čaj potem nima več istega, pozitivnega učinka. Izjemoma sem ga uživala 1 teden decembra, ker me je bolelo grlo in mi je zelo prijal topel čaj in se mi je nesladkan uprl. Moram pa ti povedali, da se je na tehtnici na žalost poznalo v +, brez drugih sprememb v prehrani. Ampak na OH dan pa mislim, da si ga brez strahu lahko privoščiš, saj je to "grešni" dan, a ne? Encijan

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

10. jan 2005 13:44

Jelly hvala, ampak sadje mi res ne tekne kaj preveč tudi suho ne, še posebej za kosilo ga imam vrh glave že za zajtrk. Sem prtebrala v Rinini knjižici, da lahko na vitaminski dan sadje lahko zamenjaš z zelenjavo, meni to bolj ustreza, saj imam zelenjavo zelo rada popečeno na olivnem oljčku. LP slamca8

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

10. jan 2005 14:14

Ravno včeraj sem prebrala v Rinini knjižici, da na sadni dan lahko zjutraj namesto sadja popiješ 2 žlici medu in jabolčni kis v 2 dl mlačne vode. To sem danes tudi naredila, v prvi dieti pa tudi tega nisem. Je pa treba poskrbet, da je wc blizu. LP Irena

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

10. jan 2005 14:20

a te prežene to je pa super, kadar grem na veliko potrebo zmeraj skočim še na tehtnico, če je že kaj manj kg., će sem doma seveda. slamca8 Sporočilo je spremenil(a) slamca8 dne 10. jan 2005 14:21:28

simonka1  

član od: 4.1.2005

sporočila: 39

10. jan 2005 14:21

Oj! No pa smo spet na začetku tedna.Sem rabla kar en cajt da sem vse prebrala. Ja kikis in Sophie upam da nam bo uspelo,čeprav še nikoli nisem prišla pod 57kg no bolje to kot pa nič. Včeraj sem bla pridna malo hrane orbitrek pa še v hrib sem jo mahnila da kar voljo dobim......ampak danes je pa čuden dan sem prov zamorjena najraje bi se usedla pa grickala,grickala.....upam da me bo minilo! no lep pozdrav čavčiiiiii!!!!! simonka1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti