Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

9. jan 2005 15:44

slamca8 o pol bova skupaj zvečer se sladkala Lep pozdrav Dušan

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

9. jan 2005 15:52

se strinjam Dušan in drugim sline cedila ( se hecam ) jaz bom kar po kremšnitah navalila , jih imam zelo rada pa še sladke niso preveč pa ti ? slamca8

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

9. jan 2005 15:55

Bobby jedilnik imaš v redu, torto pa samo en kos. Upam, da boš napisal še kakšne jedilnike, da se nam ne bo treba truditi kaj bi jedli za kosilo. Jaz imam jutri sadje in sem ugotovila, da ta dan najlažje preguram, če si za kosilo pripravim pečeno sadje v foliji. Dobim topel obrok pa še nasiti me za cca 3 ure. Papa. Dipsi

Sophie  

član od: 8.1.2005

sporočila: 3

9. jan 2005 16:19

JAz mam tut danes čokolado , kikis, izgleda da sva zaceli na isti dan :) torej je realno tudi pod 55 kil? Lp, S

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

9. jan 2005 16:36

Zdravo, zopet jaz Vsi ste napisali, da je Robijev jedilnik v redu....mene je pa zmotilo samo to, da bo uporabil prebranec iz konzerve- a ni v njem meso?? ker če je, potem to ni OK...nisem pa prepričana, ali je ali ni... Robi, kar pogumno! Čim več izgubljenih kilogramov...pa saj boš poročal kako gre. Ko bo pa kriza, pa tako ali tako veš na koga se lahko obrneš oz. na katero stran pogledaš... Danes sem preživela malo bolj grešen dan, ker sem bila na roj. dnevu-poskušala ostati v OH dnevu-dokaj uspelo, razen enega majhnega kosa mesa, aja pa kos torte je bil že po kosilu...drugače pa tako kot je treba-bom videla jutri na tehtnici. Lp, maychi

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

9. jan 2005 16:50

Maychi prebranac v konzervi je samo pečen fižol brez mesa, pasulj v konzervi pa je z mesom to je razlika, mogoče je smotrno samo to , da konzerve vsebujejo veliko E- jev in mislim, da to ni ravno primerno pri dieti, kot je naša . Robi presodi sam !!!!!!!!! Lep pozdravček slamca8

slamca8  

član od: 28.12.2004

sporočila: 51

9. jan 2005 17:19

Galja kje si se izgubila,nič te ni pisati ? slamca8

k4484  

član od: 20.7.2003

sporočila: 14

9. jan 2005 18:10

ojla! Danes se vam po nekaj dneh spet oglašam, sem imela pokvarjen računalnik, danes pa ga je mož popravil, tako da sem spet tu. Imela sem ogromno dela, da sem vse prebrala in vidim, da nas je veliko na istem dnevu, danes testenine zvečer pa čokolada. Jaz sem ravno v pečico dala eno preprosto pecivo, čokolada pa me tudi že čaka. Moram povedat, da doma nimam nobenih priprav za telovadbo, pa sem se odločila, da grem vsak dan na dolg sprehod, 5-6 km. To delam že skoraj cel teden, doma pa še enih 50 trebušnjakov, seveda tega ne zmoren naenkrat ampak čez cel dan, kadar imam čas in povem vam, da se krasno počutim, prebavo imam pa tudi tako, kot še nikoli. Moram povedat, da me v službi že sprašujejo, če sem na dieti, ker sem kar nekako splahnela (ne vedo, da sem na 3MD) uh kako so mi taka vprašanja všeč. Oh, jutri pa sadje. Za zajtrk dve mandarini, za kosilo si bom zmiksala eno pomarančo, eno banano in eno jabolko, vse skupaj pa bom zalila z vodo, da bo ratal en tak gosti sok, to imam najraje, sem že poizkusila z raznim pečenim sadjem, pa mi ni všeč. Zvečer pa bodo na sporedu pomaranče. Sem se dobro razpisala, a ne? Se pišemo še jutri, čao GAJA

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

9. jan 2005 18:24

Hay Ste pa full pridni, hujšate, pišete in se smejite! Bravo! Jaz imam spet prebavne motnje, tako da sem na wc-ju po 10 x na dan. Pobralo me bo. Rožica, ja spet sem z vami in mi je full lepo. Počutim se krasno, ker imam tako dobro družbo. In kar je najbolj pomembno - veliko je novih. Čestitat moram res vsem, ki tako dobro vztrajate. Res, pa je tudi, da sem cele dneve v službi, ki mi kar jemlje te kg, ki so viška. Da ti povem v 4 dneh - 4 kg. No to mi delajo nadure. Fino je delat, ni kaj. Kako pa si ti kaj? Zdaj pa grem pisat dnevnice - Fuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj. LP, Taja

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

9. jan 2005 18:28

slamca8 za većerjo bom dva košćka rolade danes pečeno in eno Merci čokoladko , sej po moje da lahko ane aja za po obedek pa še tole pecivo , ki zamesljivo nima kalorij , še pobere ti jih http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=1979#1 še za Dipsi : a lahko poveš kako narediš pečeno sadje v foliji, hvala Sporočilo je spremenil(a) Dusano dne 09. jan 2005 18:49:39

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti