Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

10. jan 2005 14:58

Pozdravljene, manekenke! Tajika, a si iz Mb, al kaj? Jaz stanujem pod Piramido veš! Ne vem več imen, vem pa, da je ena napisala, da je vztrajna Škorpijonka! Ja, jaz tudi! Danes imam meso in solato. Komaj že čakam, da pridrvim domov in si pripravim obrok. Pojedla sem že jabolka. Malo bom podaljšala dieto in upam, da ne bo nič narobe. Dušano, čestitam ti že vnaprej za izgubljene kg! Sigurno ti bo uspelo! Robi, tebi tudi! Ker imam v četrtek izpit, imam ravno takrat sadje! Groza!!!!!! Upam, da vseeno bo nekako. Čudovita družba ste;tako doma kot v službi! Hvala za napisane besede vsem in vsakemu posebej. Končujem dieto, manj pa samo 10 kg. Še enkrat toliko pa je moj cilj v letošnjem letu! Lepo pozdravljene mame, študentke in ostale! dalmatinka

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

10. jan 2005 15:15

joj hudo, komaj sem vse prebrala, malo sem kar preskočila, no bom bolj pridna. Včeraj sem se povzpela na Tromejo, moram reči, da je bila hitrost vzpona boljša že za 20 minut. Ja se pozna, ko človek miga in izgublja kg. Ampak potem nisem bial nič lačna, solata za kosilo, pa kremšnita za večerjo. Če se gibljem nisem lačna pa še kalorije izgubljam. Tudi jaz imam sadje,a imam ene težave z glavobolom, tako da pijem čaj na čaj. Z mojo težo je pa tako, da sem do sedaj izgubila 11kg, glede obsega pa kar 16 cm, tako da se res splača delati po redu, pa malo potelovaditi zraven. mici_33

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

10. jan 2005 16:47

Pozdravček! Komaj zdaj sem utegnila pomiti in pospraviti kuhinjo in že se mi je mudilo k vam, ampak sem imela kaj brati. Joj, hvala za vse te vzpodbudne besede. Najprej nisem verjela, da ko začneš z dieto, da nisi nič lačen, zdaj pa sem že to ugotovila. Danes imam OH dan, zjutraj sem pojedla eno hruško, namesto kosila pa dva kosa skutinega peciva z jabolki (iz baze), s tem, da nisem dodala nič sladkorja. Druga hrana mi sploh ni prijala, zvečer bom pa naredila enako, pa nekaj vode se bom prisilila popiti, ker mi še vedno ne gre in ne gre. Zato pa tudi v 6 dne samo -1,5 kg. Kje so še trije meseci? Vztrajajte, jaz bom tudi, jutri je moj sadni dan in bo mogoče že -2kg! Dušan, si kaj lačen po prvem dnevu?. Slamca8, sadje je ja najboljše, kar je sploh v dieti, jaz bi ga še zamenjala za meso! Hrane iz konzerve pa le ne jejte, je! Res si je bolje vnaprej skuhat in zamrznit. Da ne bom tečna, še raje kaj več kasneje! Vsem LP! Galja

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

10. jan 2005 17:08

Od petka nisem bla gor, pa ste tolko napisali. Pohvalno, samo še čas si moram vzet pa vse prebrat. Danes je 1 teden odkar sem na dieti. Čeprav na tehnici ni videt velike razlike (kak 1kg), sem pa bila danes zjutraj presenečena, ko me je kolegica vpr. če sem kaj shujšala, ker ona ma tak občutek. Torej se nekaj že opazi, kar je vredu, pa sploh ni vedla, da sem začela dieto Lep pozdrav in vsi pogumno naprej papa tocka

lara  

član od: 8.11.2004

sporočila: 18

10. jan 2005 19:47

Dober večer, Dolgo se že nisem oglasila, a to ne pomeni, da nisem z vami oziroma da sem prenehala z dieto. Danes je moj 71. dan. Prvi mesec sem se zeloo strogo držala in izgubila 9 kg, drugi mesec sem res malce grešila dan po Božiču in tri dni okrog Novega leta, ampak nič pretresljivega, nimam slabe vesti, a nekaj mi vseeno ne gre v glavo. Drugi mesec nisem izgubila nič kg. 0? Ali je to normalno ? Čeprav mi drugi pravijo, da sem vsak dan bolj suha ??? Na tehtnici ne, po cunjah malo ? Vem, da drugi in tretji mesec ne morem izgubiti toliko kilogramov kot prvi mesec, čeprav si želim izgubiti še enkrat toliko (9 kg). Kaj pa ko končaš dieto ? Kaj ješ, če se ne smeš držati te diete? Sicer pa se po začetniških težavah zelo dobro počutim in komaj čakam sadni dan, si tako lahek po njem. Danes pa od 13.00 ure samo pijem, (luna) in upam, da bom zdržala do jutri. Vsem želim velikoooooooooo volje, uspehov in dobrih občutkov. lara

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

10. jan 2005 19:52

Pozdravček. Galja, a ni to veliko za 6 dni, da si izgubila 1,5 kg? Saj ni dobro, da prehitro izgubljaš težo, tako ima telo čas, da se prilagodi... Robi, kako si preživel prvi dan? Upam, da nam nisi preveč stradal-saj ne samo hecam se...verjamem, da nisi bil nič lačen in da si sedaj ponosen na sebe, pomisli kaj bo šele po 3 mesecih! Mi verjamomo, da ti (nam) bo uspelo. Simonka, tvoja željena teža, je pa tam nekje kot moja...ampak mislim, da je to najtežje, ker ni tako veliko za izgubiti in gre zelooooooo počasi Ampak bomo vztrajale, do naše "idealne" teže, a ne? Vztajajte in bodite ponosni na sebe, ker vam uspeva! Lp, maychi

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

10. jan 2005 19:55

Jelly, kar si napisala drži. Vode po obroku naj ne bi pili vsaj kakšno uro, ker tako razredčimo želodčne sokove in se hrana težje prebavlja. Juho pa naj bi pili na koncu zato, ker je težje prebavljiva in kot taka bi hrano zadržala v želodcu dlje, v kolikor bi jo zaužili prej. Res je, da je vse stvar prebave! Mislim pa da juha ni ravno "obvezna". Jaz je v prvem krogu, na nekatere beljakovinske dneve sploh nisem pila, pač odvisno od tega a sem imela skuhano. Saj veš "nedeljsko kosilo", juhe pa itak ostane še za kakšen dan. Moj nasvet: ne pij vode takoj po zaužitem obroku, pa naj bo to sadje al pa mesek. Glede medu pa se nič ne sekiraj, sva si ga z Maych pravtako privoščile na OH kakšno žličko. A ne Maychi? Če se ne motim, si ga ti celo pila vsako jutro v kisavo vodo, kot je omenila Encijan? Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

10. jan 2005 19:57

Prvi dan diete počasi mineva. Je še kar šlo, čeprav se bom res težko navadil, še posebej težko bo zvečer(takle čas), ko sem ponavadi šele dobro jedel. Ja, bomo videli! Komaj čakam jutri, ko si bom privoščil prebranec(koliko ga pa lahko pojem),kos polnozrnatega kruha in zeleno solato(saj je vse po pravilih,a ne?). Kupil sem si mate čaj, ampak je bljak. Kupil sem si tudi tri različne ustekleničene vode, pa so tudi bljak(haha)! No,saj voda bo šla. A jo je res treba čimveč popiti? Kdaj zvečer pa lahko jem, da ne bo prepozno? Robi

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

10. jan 2005 20:06

Čer! A veste na kakšni preizkušnji sem bila v soboto? Bili smo na dveh obiskih in na mizah, kot si verjetno mislite, vse polno dobrot, jaz pa seveda na dieti. Pa sem se premagala kot že velikokrat prej. Sem pa zato danes malo grešila. Imam OH dan in za večerjo sem namesto same torte poleg nje pojedla še 7 piškotov. A je to hud greh? Jutri imam S dan, v sredo pa zadnji vodni dan. Upam, da ga dobro preživim. Najbolj je mučno ko moram kuhati za ostale in pol gledam kako zdolgocajteno jejo. Prebava se mi je med to dieto ful pokvarila. Prej sem šla na WC tudi po dvakrat na dan, zdaj grem na dva do tri dni. Sem zlo nesrečna zarad tega. Prej me je vedno pognalo po kavi z mlekom, zdaj pa je ne smem piti. Kaj naj naredim? Robi, upam da si uspešno prebrodil prvi dan. Kar pogumno za nami!!! Boš videl kako hitro bodo trije meseci naokoli. Trixie, ne bodi tako žalostna, saj bo tudi tebi še šlo dol, samo najprej se dobro pozdravi. Lep večer še naprej kokos

simonka1  

član od: 4.1.2005

sporočila: 39

10. jan 2005 20:11

Ojla vsem! Ja Robi saj veš da je vsak začetek težak zadnji obrok zvečer pa sam do 20h pol pa oooogromno vode za prebranac pa takole za kosilo en krožnik za večerjo pol manj sam da nav krožnik kakšen lavor ha,ha,ha. Maychi a veš da je včasih težje zgubiti 10 kg kot pa 20kg..jaz že vem ker sem jih pred leti imela 87grrrroza ane sam če se spomnim na tiste čase NIKOLI VEČ!!!! Pa lep večer vsem sotrpinom-kam!! simonka1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti