Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

29. nov 2004 14:30

Jade smo tudi mamice, a z malo starejšimi otroci- moji dami sta 9 in 11. Tako, da se vsaj pri hrani da kaj narediti, verjetno pa ni daleč dan, ko bosta še zelo veseli dietne prehrane v domači kuhinji. Danes nimata nobenih ostrih omejitev glede hrane... Rožica saj bo šlo, potrpi, je pa res najbolje, da si vsakič rečeš, no še en teden, pa bo. Dalmatinka ti kar vztrajaj, pa beri, pa piši, pa bo šel čas mimo. Sama sem tako prijadrala do 36. dneva, mal jim pojokcam, danes po štengah dol ne hodim sploh, ker iam tak musklfiber od vikenda /upam da me boste negorenci tudi razumeli/. Meča sem zmasirala z vsemi kremami, pa masažna banja, pa masaža z aparatom,a jaz še vedno ne morem po stopnicah dol, ko ena stara mama. Se pozna da sem dva meseca hodila po ravninah, ker sem imela prepoved strmine zaradi kolena. Koleno je dobro.... moja meča..... auččččč. mici_33

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

29. nov 2004 14:44

Rožica, kadar je meni hudo, se zmeraj spomnim, da ima ena punca na forumu prekrasen verz, ki si ga je vredno zapomniti in ob težkih trenutkih večkrat ponoviti. Že veš pod katerim podpisom je ta verz?? Naj ti pomagam, mogoče se spomniš, ko ga prebereš: "zaupaj svoji osebni moči". Zapomni si, da ZMOREŠ! Menda ne boš obupala sedaj, ko je zmaga že blizu!? Potem je bila vsa bitka zaman! Tu smo zato, da ti pomagamo ! Meli Sporočilo je spremenil(a) 2303 dne 29. nov 2004 14:56:04

jaka brolih  

član od: 15.8.2004

sporočila: 18

29. nov 2004 17:11

Ja tudi jaz sem že mama mojedva sta stara 12 in 8.Moram pa reč da sta zelo zadovoljna ker imam par kilc manj,tako v šoli ni treba mame narisati z "šestilom"ampak kako drugače.Tako da kar pogumno naprej.MICI,tebe bo pa jutri že nehal bolet,drugače pa pravijo da se klin z klinom zbija.Že odštevam dneve do konca je še 5 dni.Se slišimo.Klavdija

spely  

član od: 29.11.2004

sporočila: 1

29. nov 2004 17:23

Lep pozdrav vsem! Včeraj sm odkrila vaš forum in se odločila, da se vam pridružim. Čestitke vsem, ki vstrajate, še posebno tistim, ki ste na vodnem dnevu. Sama sem na dieti 5 dni. Začela sem, ker smo meli v gimnaziji sistematski pregled in mi je zdravnik rekel, da moram shujšat. Dieto mi je pa prinesla moja prijatelca. Telovadim pa vsak dan 45min na orbitreku in 200 trebušnjakov. Sicer sm telovadla že prej, sm kaj ko sm preveč jedla. Je blo vse predobro ;) Velika sem 173cm, težka 78kg in stara 15 let. Upam, da mi bo ratalo shujšat na 60 kg. Držim pesti. :) Čim več uspehov!!! spely

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

29. nov 2004 18:10

Zdravo punce! Se mi zdi, da nas je danes kar nekaj sadnih, pa me zanima, če ima katera kaj krize. Sama sem jo že uspešno premagala tako, da sem sedaj čisto v redu.Mi mal pritisk nagaja ,je močno prenizek ,kave pa ne upam piti ker imam potem težave z želodcem. Drugače pa mene doma podpirata poleg moža še dve hčeri stari 21 in 15 let .Kaj bomo pa jutri jedle vse tiste ki smo na B? Se slišimo. Še to: po 7 dneh imam -3,4 kg. haha LP Dipsi Sporočilo je spremenil(a) Dipsi dne 29. nov 2004 18:11:14

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

29. nov 2004 21:01

Zdravo! No pa je še en dan končan. Kako gredo hitro. Ja pa res, da še samo sadje jemo. Še sreča, da sedaj 3 dni vse ostalo, pa kaj ko bo sadni dan hitro tu... Rožica, a se že kaj pripravljaš na 8.12-naš zadnji vodni dan? Jaz se tega trenutno najbolj bojim. Mislim, da je razlog ravno to, da je do konca diete samo še nekaj dni in zadnji dnevi so pri meni vedno najhujši-sploh ne vem zakaj, to so pač moje izkušnje... Pa saj bo šlo! Še en dan brez prekrškov in hrane... Dipsi, dober rezultat! Saj si zadovoljna, a ne? Spely, dobrodošla med nami! Sigurno ti bo uspelo! Potrebno je samo malo vztrajati. Lp, maychi

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

29. nov 2004 22:11

Čer punce, Skoraj sem že prišla na red. Me je doma pričakalo toliko žehte in ostale nesnage, da sem porabila kar nekaj časa in kalorij, da je spet vse v redu. Ej punce, KAPO DOL!!! Maychi, mici, 2303, kokos, sy ... bolj ta stare (pa oprostite, če sem katero spustila), čestitam vam za železno disciplino. Novejšim pa izrekam dobrodošlico in prepričana sem, da vam bo šlo prav tako dobro kot zgoraj naštetim. Jaka, ti se nisi veliko oglašala, shujšala pa si tudi ogromno. Torej, kaj sem hotela povedati. Aja, pridne ste in kar krivo se počutim ko se spomnim na vse svoje grehe. 13. decembra bo tri mesece kar sem začela hujšati in medtem sem grešila, se spet držala in spet grešila. Nekako ne morem reči, da bom dokončala 3MD zaradi silnih pregreh in odločila sem se, da se grem tako naprej do Božiča. Moj cilj je, da se ne zredim preko praznikov, vesela pa bom, če bom zgubila kakšno kilo. Dosedanji rezultati so sicer lepo vidni, tudi pohvaljena sem bila, vendar si želim več! Zato bom takoj, se pravi 3. januarja, ponovno začela z dieto. Seveda bom rabila vašo vzpodbudo in pomoč. Bilanca vikenda: bila sem pridna, čeprav sem celo soboto pekla piškote. Danes sem imela OH dan in sem si privoščila za kosilo špagete, za večerjo pa ... PIŠKOTE! Dipsi, tudi moji otroci so približno tvojih let, 20 in 17 in k sreči sem edina, ki se ubadam s kilami. Sploh so doma vsi veliki jedci in na mojo srečo jedo vse. Tako nimam med dieto problemov in pojedo vse kar nam skuham. Sicer pazim, da ostali dobijo tisto, česar jaz ne smem, vendar nikoli nobeden ni nič težil. Oh ja, jutri je spet sadni dan. V sredo je B dan in me zanima, če je katera na B dan slučajno jedla krvavice? Mislim, da je bolje, da je ne jem, ker ima poleg mesa tudi riž in bom sebi poleg repe skuhala kakšno hrenovko. Lepo se imejte punce in gremo novim zmagam naproti, ni res?! Marina5

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

30. nov 2004 8:32

Pozdravljene! Sebe sem ujela, kako takoj ob vstopu v pisarno in vklopu računalnika že hitim z miško do željenega cila;tega foruma. Vsak dan sproti si jutra lajšam s prebiranjem vaših vzpodbudnih besed. Dneve lakote pa s spominom na vaše besede. Danes je moj B dan in naredila si bom sir s toastom ter veliko skledo zelene solate. Moja sestra je v dveh mesecih izgubila že 15 kg, čudovito izgleda! Tudi ona je moja motivacija in po 14. letih sem ponovno sposobna misliti nase in svoje telo. Največja vzpodbuda je moj sin, ki mi v njegovih najstniških letih celo pove, da sem vsak dan lepša. Mejte se! Dalmatinka dalmatinka

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

30. nov 2004 9:39

ojla, Rožica, jaz sem na dieti od 20.septembra. Velika sem 170 cm.V začetku sem imela ene 78,5 kg, zdaj jih imam 68. Cm pa nisem merila. Bi pa rada še kako kilco dol spravila. Mam pa tud 2 sina, 17 in 14 let. In sta prav zadovoljna, k" je mami mal kil dol spravla. Drugač se mi pa včeri ni čist izšlo. Bla sem tko slabe volje, pa brez moči, da sem se mal pregrešila in pojedla en kos kruha in sir. Ni šlo drugač. In da sem se pregrešila, se mi v 2 mesecih ni prav velikokrat zgodilo. Danes imam sicer mal slabo vest za včeri, ampak ni in ni šlo drugač. Danes pa svinjska pečenka in veliko solate. Komi čakam. pa lp zaenkrat, mucy

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

30. nov 2004 10:01

Jade, jaz sem mlada mamica z majhnim otrokom in študentka v eni osebi Med nosečnostjo sem se zredila 20 kg, pa še 10 kg pred tem. To ima neke veze z novim partnerjem in drugačnim načinom prehrane (ob večernih urah, kadarkoli sta skupaj) - to je že bilo pisano na tem forumu nekoč daaaavnooooo Se pravi, imela sem 30 kg več kot je bil moj občutek, da bi morala imeti hahaha Kako sem to povedala!!!? V zadnjih dveh tednih pred porodom sem bila torej na treh cifrah, čeprav jih pa nikoli nisem videla, ker sem se nehala tehtati pri 98 kg. V nadaljnjih treh letih je kilaža nihala, malo gor malo dol, ampak nič konkretnega. Tako se nisem več počutila dobro in morala sem nekaj ukrenit. Potem pa sem nekega dne... zagledala ta forum. Naslednji dan sem že imela beljakovinski dan. Dieto sem marca začela pri 87 kg. Kmalu bo konec mojega drugega tromesečja in trenutno imam 69 kg. YESS!!!! Počutim se fenomenalno v primerjavi z zadnjimi petimi leti in tega občutka ne bi več rada izgubila. Dosti nakladanja. Aja, tole vam še MORAM povedat: takšen je kitajski zapis za krizo: NEVARNOST + PRILOŽNOST. Brez komentarja, vse je povedano. Sy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti