Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

1. dec 2004 18:12

Zdravo. Dusano, prosim pridruži se nam, da dobimo končno enega (novega) moškega med nas. Saj se ne pritožujem, da s(m)o same ženske, ampak včasih pa kakšna moška beseda pri (ženskih) težavah zelo prav pride Rožica, z mojo "vajo" je tako bolj, srednja žalost...saj ne da ne gre, ampak program mi dela takšne preglavice, da je kriza-tako je to, ko dobiš nov program, ki je samo za določene stvari in ga prvič uporabljaš. Ampak delam na tem! Vaj še kar ne delam. Sem se pa odločila, da jih začnem delati takoj, ko bo (pre)hladno za tek-zaenkrat še kar vztrajam, prav tako s trebušnjaki(ma sama sebi ne morem verjeti, da še nisem obupala in to po več kot mesecu dni, ker me ponavadi mine po kakšnem tednu...). Na predavanju sem bila na faxu oz. imela sem vaje, na katerih je prisotnost obvezna-profesorji pobirajo podpise za listo prisotnosti in manjkaš lahko samo 3x-kriza... Levinjčica, vodni dan ne sme biti namesto sadnega, ampak mora OBVEZNO biti PO sadnem dnevu! Jutri se bomo pa sigurno spomnile na tebe in bomo držale pesti, da bo šlo čim boljše. Veliko sreče in znanja! Lp, maychi

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

1. dec 2004 19:38

Pozdravljene prijateljice Včeraj sem vam pisala, pa je kar naenkrat, ko sem hotela odposlati sporočilo, vse skupaj "mrknilo" . GRRRR!!! Sem kar nekaj časa preverjala, pa mi je zmeraj javljalo -notranja napaka na strežniku-.Saj bi vam danes še enkrat napisala isto, pa se mi ne ljubi. Sem čisto ADIJO . Imam malo krizo. Ne vem kaj mi je, se pa mi vrti, kot da sem pijana. Imam sadni dan, jutri pa prvi VODNI dan in možno, da so to tudi malo živčki. Ne vem kako bo jutri. Ahjoojjjjj! HELLLLPPP! LEP VEČER! Meli

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

1. dec 2004 19:51

Maychi, si me pa presenetila, sem mislila da se sploh nimaš časa trudit z "vajami". 2303, kar brez skrbi ti bomo stale ob strani. Boš videla da ni tako težko. Današnja reakcija pa so po moje tudi živčki. Se je tudi meni enkrat tako zgodilo, ko sem se že več dni prej pripravljala (psihično), da takrat pač ne bom nič jedla cel dan, sem se verjetno podzavestno sama sebi tako smilila, da se je tudi meni vrtelo in se mi meglilo pred očmi. Za hip sem celo pomislila, da bi vodni dan prestavila ali da bi imela sadnega, pa mi ni žal da me te misli niso premamile. Nič ne dvomi v jutrišni dan, jaz verjamem vate in v tvoj uspeh. Boš videla, da se boš juti zvečer današnjemu razmišljanju in dvomih le nasmehnila. Pa še to, vstrajaj in ne prikrajšaj se za prečudovite, neopisljive občutke po vodnem dnevu! Če bo res kriza jutri spij kakšen sadni sok, čeprav sem prepričana, da je ta nasvet odveč! Lp, Se beremo jutri! Čao! Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

1. dec 2004 19:53

Zdravo punce! Kako sta kaj? Sama sem kar v redu samo moj pritisk se noče stabilizirati,j e prenizek (100/60), zato se malo slabše počutim, pa bo že šlo. Levinjčica držim pesti zate. Jutri sem na OH pa razmišljam, da bi mogoče pasala kakšna pica. Zame s paradižnikom ,za ostale člane družine pa seveda normalna. Popoldne bom pa spekla muffine ,ker sem v nedeljo zvečer gledala tistga črnega kuharja in jih je naredil po zelo enostavnem receptu. Potem si bom pa 2 privoščila za večerjo. Želim vam še naprej uspešen večer. Dipsi

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

1. dec 2004 20:10

ku,ku, spet sem tu! sem pozabila vprašat, če čajčkov tudi ne smem na vodni dan???? rožica, upam da mi uspe, da že enkrat vidim o kakšnih čudovitih občutkih po vodnem dnevu se pogovarjate . Meli

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

1. dec 2004 20:34

Si kar ne morem kaj, da ne bi pogledala, če je kaj novega. 2303, seveda lahko užvaš tudi čaje, najbolje, da izbereš takšne ki zamanjšujejo apitit in odvajajo vodo. Mogoče zeleni čaj ali metin čaj, le tega imam jaz najraje. Vodi lahko dodaš tudi limono, kis.... V rinini kjigi piše, da bi lahko na ta dan uživali tudi čiste juhe in sokove brez sladkorja, seveda pa vse to šteje kot obrok. Upam, da sem ti pomagala. Čao! Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

1. dec 2004 21:42

Dober večer! A veste, da sem danes že (?!) na polovici? Ja, 45. dan je že za mano. Jupiiiii!!!!! Naj pojasnim, da jaz po končani tej dieti ne mislim hujšati še po J. Mazel ampak se prehranjevati po njenih navodilih. Jade, tud jst sm mamica in sicer 9-letne hčerke in 8-mesečnega sinka. Gobe pa sodijo na Š dan. Jst sm dva dni tko zaspana in ne vem kaj je zdaj to. Mogoče "tista teta" kaj na to vpliva? Ej, punce pa kje ve sedaj dobite regrat? Jst bi ga tud jedla!!!!!! Dipsi, zanima me, če si si v nedeljo pri tistem črnem kuharju napisala tud recept za čapatije? Js sm prepozn začela gledat to oddajo sicer bi si ga napisala, saj mi je blo ful čudn da ma on tako mehke čapatije moj so pa ko podplati. Punce, ne mi obupavat, glavo pokonci in videle boste svoj cilj. Zadovoljne bodite da vam teža ne gre gor. Js sm ful happy če stoji, sam da ne gre gor. Tud men se bliža 2. vodni dan in tokrat me ga ni strah, vsaj zaenkrat ne. Mi saj ni treba tri južne kuhat. Nočko vsem skupaj kokos

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

1. dec 2004 21:45

Rožica, tudi jaz si nisem mogla kaj, da ne bi pogledala na forum. Hvala za nasvete, si bom skuhala kakšen shujševalni čajček, metin pa je tudi meni naj. Nočko! Meli

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

2. dec 2004 8:23

Pozdravljene! Tud jaz vam moram napisat, da še vedno vztrajam in da me konec decembra čaka 2. vodni dan. Na tehnici se pozna že 7 kg manj in fuuuuuul sem vesela, da kažejo kg pod št. 7. Kako se vam je kaj poznalo po 2. vodnem dnevu? Rožica in Maychi, o kakšnih vajah govorita? Še lahko enkrat povesta, kako potekata. Sem panična, ker se mi kg sicer poznajo, ne vem pa, kaj bo s to odvečno kožo na trebuhu? Pomagajte!!!!! Se oproščam, če je to kje na forumu pa vendarle. Danes grem na vaje na fax (tud jaz sem zdaj na stara leta študentka) pa bom morala preživeti kar s slanimi palčkami. Držite pesti, da ne bom v Kranju skup padla. Fuuuuuuul uživajte! dalmatinka

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

2. dec 2004 8:45

ojla, kako ste se razpisale včeraj. tud jaz večkrat odprem forum in preberem, kaj je novega. nimam pa vedno časa kaj napisat. včeri sem bla malo v šopingu, ker mi ni nič več prav. sem kupila nekaj majčk in eno krilo. in krilo št.38 in majčke M. kako se mi je fino zdelo. sploh, ko sem probala eno drugo krilo in mi je bila celo 38 prevelika. Tko, da se mi je volja spet malo povrnila in bom vztrajala še ta mesec. če se bo le dalo, ker mam tako službo, da bo verjetno še kakšna večerja v veselem decembu. bom pa bolj zelenjavne jedi, pa bo. tko dekleta, vzrajajte še naprej, se splača, lp, mucy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti