Aparat za peko kruha

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

5. okt 2004 19:36

Zdajle sem natančno pogledala spiralo. Nameščena je približno 4 cm nad dnom in gre okrog in okrog aparata tako da ko postaviš posodo z vsebino v aparat le to objame. To je vse. lp Vesna Vesna Milek Recko

Duska  

član od: 15.10.2002

sporočila: 14

6. okt 2004 14:34

Imam Clatronic ( cca 17.ooo,oo sit), spiralo ima tako kot Recin. Kruh je zelo dober, ampak po vrhu skorja ni zapečena tako kot ob straneh. Tudi če podaljšam čas pečenja, je ob straneh vedno bolj zapečena kot zgoraj. Meni je vseeno všeč. LP Duška

McBobo  

član od: 4.10.2004

sporočila: 17

6. okt 2004 17:29

No, kakorkoli že, sredica je pa zakon-mehka in prožna kot elastika. Delal sem pa po receptu, ki ga pa zdajle ne najdem:330 ml vode, 500g moke itd. Moj Clatronic ima spiralo na dnu, zato je normalno na zgornji strani najmanj zapečen. Sem pa tudi že pekel neko pecivo po lastnem receptu z pudingovim praškom, pa so mi ga vsi pohvalili-v službi in doma. Zvečer ča že ni bilo več, ko sem prišel domov. Ko bom imel čas, ga bom dal gor na tablo. McBobo

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

6. okt 2004 18:51

Mislim da si delal po mojem receptu. Nahaja se v bazi pod ostale jedi in sicer kruh v avtomatu za peko kruha ali nekaj podobnega. Tukaj res nimaš kaj zgrešit. Obilo užitkov ti želim. Mimogrede pa še tole, za take stvari res ne rabiš preveč časa. Kruh imaš hitreje narejen doma kot pa če bi šel ponj v trgovino. lp Vesna Vesna Milek Recko

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

7. okt 2004 8:10

Reca je napisala:"Kruh imaš hitreje narejen kot pa če bi šel ponj v trgovino." Dodala bi le to,da ko greš z namenom kupit samo kruh,ne prideš samo s kruhom domov. Že vidiš kaj takega da še kupiš, ki tudi ni nujno potrebno in po nepotrebnem zapravljaš. Vesna Leben

Metkaa  

član od: 21.1.2004

sporočila: 4

7. okt 2004 9:44

Čau.Prijateljico sem navdušila za aparat za peko kruha.Kupila ga je v Nemčiji, ne vem kakšno znamko. Ko sva ga študirali, navodila so samo v nemščini,sva ugotovili da ima en program, ki se imenuje Nudelteig - čas pa kaže 15 min.Jaz mislim da je to program za delat "jušne rezance" pa me zanima če ima kdo tudi ta program in če ga je že probal.( prosim za kakšen recept ) Drugače aparat odlično dela.

keyj  

član od: 17.9.2004

sporočila: 91

7. okt 2004 14:47

Reca, sem si šla pogledat tvoj recept za peko kruha v avtomatu, in se mi zdi full zanimiv, ga bom sprobala, ampak še nekaj me zanima kaj z nastavitvijo na hitro pečenje si mislila tisti program za enourni kruh? hvala in lep dan želim! keyj

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

7. okt 2004 17:23

Ja to je program ki ti spače kruh v eni uri. Jaz podaljšam peko za 20 minut in kruh je odličen. lp Vesna Vesna Milek Recko

keyj  

član od: 17.9.2004

sporočila: 91

8. okt 2004 6:14

aha, tudi jaz podaljšam enourni kruh še za kakih 10, 20 min, odvisno kako zašpečenega želim. najlepša hvala Reca, ta vikend bom poskusila recept! lpld keyj

tonni  

član od: 10.10.2004

sporočila: 11

10. okt 2004 13:02

Pozdravljeni Imam aparat Clatronic BBA 2594.Poskusal sem ze kar nekaj receptov pa mi kruh pri pecenju bolj ali manj pade dol.Prosil bi, ce ima kdo preizkusen recept za ta avtomat, da mi napise recept.Rad bi, da bi bil kruh zgoraj z kapco,kot je na sliki skatle avtomata. lp tonni tonni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti