Aparat za peko kruha

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

18. apr 2004 21:54

Ane Vesna da res Dušan

kkonva  

član od: 20.12.2003

sporočila: 9

4. maj 2004 16:45

POZDRAVLJENI ! Tudi pri nas smo sedaj ponosni na naš aparat Clatronic, ki smo ga kupili pred kratkim. Naj vam povem, da sem tudi jaz bila na začetku zelo potrta, ker mi ni nič tako ratalo kot bi moglo po navedenih receptih. Kar naprej mi je padal dol ali pa je bil kot gmota nekakšne plastike. Nato pa sem se spomnila na vas in prebrskala po vaših člankih. Sedaj pa lahko prav s ponosom povem, da je naš kruhek božanski. Mož je postal kar naenkrat veliki kruhojedec. Pa tudi otroci ga hvalijo, ker je tako mehak. Sedaj se tudi jaz že upam malo eksperimentirati in ugotavljati katera moka je kul. Hvala za recepte in vzpodbudo!!! Sporočilo je spremenil(a) kkonva dne 04. maj 2004 16:47:16

DOMENIDA  

član od: 21.5.2004

sporočila: 2

21. maj 2004 22:48

POZDRAVLJENI! Imava eno vprašanje glede nastavitve zakasnitve programa. Zanima naju ali lahko dodaš zvečer preden greš spat vse sestavine vključno s kvasom. Ali kvas ne vzhaja preveč? Kako se obnese takšna peka kruha? Lep pozdrav! Domen in ida domen štraser

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

22. maj 2004 8:52

Ko nasujeta v aparat moko jo lepo razporedita po celi posodi in nato dajta v en kot sol, v drugega pa sladkor in nadrobljen kvas. Kvas mora biti na suhem pa ni nikakršnega problema z vzhajanjem. Pri nas vsako jutro v kuhinjo pridemo na lepo dišeč kruh. Odkar imamo aparat ga v trgovini še nismo kupili. Zadnjič smo bili 10 dni na morju in aparat je šel z nami. lp Vesna Milek Recko

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

22. maj 2004 18:13

Pozdravljeni vsi kruhopeki! Tudi mi imamo že nekaj mesecev doma aparat za peko kruha. Naučila sem se peči kruh po vaših receptih - hvala! In tudi eksperimentiram. Enostavno dodajam počasi moko ali tekočino med mešanjem, če dodajam nove sestavine. Najljubši nam je polnozrnati in mlečni beli s sirom. Na žalost pa trenutno pečemo bolj malo kruha, ker so nam šle v družini kile gor. Ko bo kriza minila pa spet začenjamo. Reca, ste bili na morju na Hrvaškem? Ste imeli kaj težav pri prehodu? Tudi jaz namreč razmišljam o tovorjenju mojega aparata na morje. Prijazen sobotni pozdrav, Župca

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

22. maj 2004 21:44

Da, bili smo pri naših sosedih Hrvatih. Nikoli nismo imeli težav na meji in ta aparat jih tudi ne sme povzročiti. Pripeljali smo čez vse od 240 litrške zamrzovalne omare do kompresorjev velike vrednosti, da ne govorim o dragi športni opremi. Če je koga strah naj na carini aparat prijavi in nazaj grede pač vrne papirje. Za vsak slučaj imejte s seboj račun. Kaj veš kaj koga piči. Lep večer vsem Vesna Milek Recko

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

11. jun 2004 11:05

Lani oktobra sem kupila Clatronic BBA 2784. Od takrat še nismo kupili kruha. Prejšnji teden pa mi je začel med gnetenjem škripati. Ali kdo ve s čim ga lahko namažem? LP

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

11. jun 2004 19:46

jaz bi ga kar z olivnim oljem probaj Dušan

DOMENIDA  

član od: 21.5.2004

sporočila: 2

13. jun 2004 17:55

ZDRAVO naju zanima če imate tudi vi probleme takšne kot midva? in sicer kruh iz aparata se zelo drobi!! kako bi se lahko tega rešila? hvala lepa

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

13. jun 2004 23:23

Tako da ga podariš meni, da mi ga ne bo treba prepelavaz z morja nazaj v Ljubljano. lp Vesna Milek Recko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti