Ločevanje živil 90. dni - 5. del

NAJA74  

član od: 5.5.2007

sporočila: 140

13. feb 2009 9:48

Danes me čakajo testenine in pečena vložena paprika...za večerjo pa sem si kupila sirovo gibanico Joj,tocka, si mi nardila lušte s sadno kupooooooooooooooo .... saj še ni prepozno do večera si še lahko premislim.... Jutri pa sadni dan ...tud ni slabo.... Zanima me, kdaj se bomo kaj tehtale in zapisale rezultate....a bomo čakali na vodni dan Mene mika....da bi stopila na tehnico takoj NAJA74

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

13. feb 2009 12:20

Pozdrav vsem! Tudi jaz imam danes OH. Verjetno bodo kar testenine na krožnuku z omako. Zvečer pa še ne vem. Juti pa sadni dan. NAJA74 jaz se bom tehtala v ponedeljek. Upam, da bo kaj manj. Saby tudi jaz se nekaj matram z gibanjem in sicer skoraj vsak dan grem na hiter sprehod cca. 20 min., dvakrat na teden imam jogo in še doma se nekaj trudim z telovadbo. Telovadiva skupaj z mami. Tudi jaz imam orbitrek doma vendar se nekako ne morem spravit naj. Včasih sem tudi jaz gonila cca 30 minut. Bo vejertno treba zopet začeti. Danes tudi pri nas sije lep sonček, pa še petek je super. Imajte se faj. mial

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

13. feb 2009 13:36

Pozdravljene!

Vidim, da ste kar pridne. Tudi jaz imam danes OH dan, me pa skrbi za jutri. Namreč imam hudo vnetje dlesni (verjetno me je kje prepih dobil) in je zobozdravnica rekla, da do ponedeljka nič kislega.

Ja, jakšno sadje pa naj jem? Samo banano in kompot (iz jabolk)? kivi, mandarine, pomaranče, ananas.....odpade. O ti ljubi jezus, bom pa pač malo potrpela......pa več shujšala....hehehe

No ja, dobila sem antibiotik, danes je že mičkeno boljše, upam da bo jutri še boljše, pa bom kakšno bolj sladko pomarančo lahko popapala. Pa še sprehod mi na ta vertovni in hladen dan odpade.

Držite se in gremo dalje! Ne dajte se!

Kyara

bremec2  

član od: 22.2.2008

sporočila: 64

13. feb 2009 13:43

Živ! Ja danes so OH. Za kosilo je bil sirov burek (ni najboljša izira), za večerjo pa košček potratne potice, ki sem jo včeraj spekla, pa so se mi sline tok cedile zraven,... bremec2

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

13. feb 2009 16:20

ahoj Jaz pa imam danes sadni dan, malo prej sem jedla, ampak me tak lakota drži, da sem raje v hladilnik šla za računalnik in si zraven natočla še 3 dcl vode. Se mi zdi, da ko jem na sadni dan, da je še hujše, sem še bolj lačna, kot pa da ne bi jedla. Jaz tehtat sploh ne upam, me je strah. Mi je pa včeraj uspelo spit 1,8l vode. Danes se tudi moram potrudit. V službi nisem kaj dosti spila, je bila gužva pa nisem imela časa niti pit. Saby s katerega kraja pa si to doma? Mogoče kaj poznam (odvisno v katero stran od Maribora je). Ja škoda, da nisem prej vedla, da prideš. Pa drugič ne;)) Želim vam še lep preostanek dneva P.S.: sadna kupa je bila tako nesramno dobra;)) sem si privoščla, pa sem po smetani prelila še sveže zmiksane jagode in sladki greh. joj, samo ko se spomnim tocka

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

13. feb 2009 18:30

Hej hej! Kak ste kaj danes ? Jaz fino pa še fajn;) HEHE. Imam pri sebi kolegico, ki mi je pomagala pri pisanju diplomske. Gre kar hitreje, dve glavi...pa še ena narekuje, druga tipka. Sicer tak obvladam 10 prstno tipkanje, ki smo ga mogli znati že v srednji šoli. S kolegico sva šli na naš hrib, ena ura v hrib in sva se na koči preoblekli, nekaj spili in šli nazaj v dolino. Fajn se počutim. Tehtajte se vsak 8 dan po sadju, je veliko bolje. Ker ziher gre vsako rundo nekaj dol. Pa veliko volje. Aja, jaz pa najlažje zdržim sadni dan pa ful malo pojem na ta dan. Maximalno 3 sadeže. PAPA saby

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

14. feb 2009 11:30

oj punce

Vidim da se vse crkljate za valentinov dan in nobena še ni pogledala na komp sej prav izkoristite koker se le da in naužijte se lepega sončnega dne.

Uf dons pa sadje namesto da bi si privoščile kaj boljšega ampak red je red in upam da tudi sama ne pridem v kakšno sladko skušnjavo.

Vsem sotrpinkam želim prijeten dan

papa

-pika

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

14. feb 2009 16:21

Ojla! Za zajtrk je bil kivi,do kosila voda in en kapučino.Za kosilo domač jabolčni kompot,za popoldansko malico isto,samo manj.Za večerjo pa namočene suhe slive.Vmes pa še nekaj vode,pa bo dan minil.Dopoldan spijem liter vode,kasneje pa nekako pozabim.In potem se zvečer okrog osmih,zalivam z pol litersko plastenko.Potem pa do enajstih,letanje na wc. Mi smo imeli valentinovo včeraj zvečer,saj je bilo na programu nekaj sladkega.In smo se odločili za krof.Po včerajšnjem vetru je kar pasal z čajem. Držte se! Čao! renata69 http://renata69.moj-album.com/

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

14. feb 2009 16:54

Ojla! Kar nekaj dni je minilo odkar sem se zadnjič javila in tudi kar nekaj dni je ko me daje skušnjava in priznam da sem tu pa tam dala v usta tudi kaj prepovedanega.. Pika na i pa bo danes ko me mož pelje na valentinovo večerjo tako kot vsako leto...in kaj naj rečem...da ne grem??? Poskusila bom jesti kaj bolj lahkega,kaj pa to bo pa še ne vem.... Tudi jaz imam orbitrek in kar noče sam delat(ne vem kaj mu bi lahko bilo....),vidim da ste ene pridne in ga gonite. Dobro bi bilo da mga tudi jaz spravim v pogon,mogoče že jutri ko bo treba sklatit današnje kalorije.... Sonic tudi moja teža kar stoji.....res bo treba na orbitrek,brez miganja ne bo uspeha. Tudi moji sprehodi so zadnje dni odpadli,malo zaradi obveznosti,malo zaradi vremena... Lep valentinov večer še naprej... petardica

antaja  

član od: 12.1.2009

sporočila: 111

14. feb 2009 18:45

ja petardica,kako lepo od tebe,da razvajaš naše očke.moram priznati ,da zadnje čase kar nekaj goljufam.saj ne veliko,pa vendar.morala si bom za kazen izbrati vodni dan.Pa še ful hude kavbojke sem si kupila,pa čeveljčke,tako da moram vztrajati,da mi bom lahko vsaj dihala v hlačah.namenoma sem kupila malce premajhne,da bom imela motivacijo.Pa še rolerje sem dobila,tako dasamo še sonček pa volja manjkata.upam,da mi uspe antaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti