Ločevanje živil 90. dni - 5. del

mial  

član od: 3.11.2008

sporočila: 81

12. feb 2009 9:49

Pozdrav vsem! Moja dieta se kar pridno nadaljuje. Samo včasih mi roka kar sama zdrsne v vrečko kjer imam študentsko hrano. Se tolažim, da mi manjka energije. Vendar vem, da ne smem več semenk kot eno pest. Ti, ti. Jaz pa včasih kar tri pojem. No danes pa imamo na razporedu Š dan. Verjetno bo rižotka na jedilniku in seveda solata. Neika kar bodi pridna, če te popade želja za sladkarijami (jaz sem tudi volk na sladko in so mi največji problem sladkarije........) hitro, ampak res hitro vzami 2 dcl kozarec in si nalij vodo. Potem pa jo počasi pij. In verjemi, da te bo minila želja po sladkem. Samo predlagam ti. No lepo se imejte in ne preveč grešit. P.S. še tole, ali ve tudi na B dan kdaj pojeste sendvič s pusto salamo in črno žemljo? Sem imela včeraj rod. sestanek v Lj in nisem imela časa skuhati oreng kosilo in sem si privoščila sendvič. Upam, da nisem grešila. Lp mial

bremec2  

član od: 22.2.2008

sporočila: 64

12. feb 2009 11:05

Tudi jaz sem včeraj jedla sendvič - s pečenim pršutom, pa me je pol pekla vest, k ne vme če je to ok. Ma bo že, se bomo pa naprej mal bolj držale, a ne? bremec2

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

12. feb 2009 14:21

Ta pa je res kruta ja. Jaz sem se skor jokala, ko sem to gledala, solzne oči sem že mela. Tukaj se vidi kako smo ljudje premalo pozorni. Vsem želim srečno pot kjerkoli že ste tocka

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

12. feb 2009 15:52

 

joj antaja tole je pa prav grozno sej sploh nisem mogla do konca gledat tok me je stiskalo da sem kar izklopla sploh ko vidiš vse te mlade ljudi da je za njih vse naenkrat končano

in res kot je rekla tocka premalo smo pozorni in vedno se nam preveč mudi.

Previdnost ni nikoli odveč in vsem želim srečno pot kjerkoli ste.

Danes imamo sončka in sem ga  malo izkoristila za manjši sprehod drugače pa je bil na vrsti mesek in solatka ,zvečer pa še malo telovadbe in dneva bo konec.

LEP DAN ŠE NAPREJ

PAPA

-PIKA

  

tocka  

član od: 10.6.2004

sporočila: 170

12. feb 2009 16:03

Jaz pa imam danes OH dan in si bom privoščila sadno kupo, ki sem jo sama pripravila. Se mi že sline cedijo, ker mi zgleda tako dobro;) tocka

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

12. feb 2009 17:22

ČAO vsem! Kako ste? Jaz prav fajn. Da se malo pohvalim, v pon nisem telovadila, ker sem se slabo počutila. Potem pa sem v torek gonila Orbitrek 1 uro, včeraj smo šli na pohod, na naš hrib, eno uro hoje v hrib, danes pa sem spet bila eno uro na Orbitreku (pregonim v tem času 25km in pokurim 570 kalorij, ne vem koliko je realno, a je super) in pa naredila sem 50 trebušnih in pa vaje za roke in noge. Tak, da sem ponosna nase. Jutri pa grem spet na ta naš hrib. Sicer pa komaj čakam, da bo lepše vreme, da bom lahko spet šla na kolo, namreč zelo rada kolesarim. Drugače pa tudi smučam, grem skoraj vsak vikend na Krvavec, ali pa na Roglo, imam sezonsko karto. Ali tudi katera med vami izvaja kak šport, smučanje, tek, kolesarjenje, hribolazenje??? Tocka, če bi pa prej vedla, da si iz MB, bi pa se ti javla. Dans sm bla v MB, sem šla nek material nabavljat. Doma sem sicer 45 km iz MB, a mi je kot večje mesto najlepše v Sloveniji. Aja, Tocka, danes pa nekaj sladkega, a ne??? Jaz imam pri sebi kolegico, grema kar v eno gostilno nekaj pojest...je tam lažje, ker toliko kot dobiš, tudi poješ...doma pa bi še kar nekaj jedel in jedel.... Ja, meni je najlažje telovaditi pred TV, mi čas najhitreje mine. Fajn bodite....če pa boste v dilemi pa pridite tipkat, bolje kot grehi...jaz če naredim kak greh, ga pol probam odpravit s telovadbo... PAPA saby

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

12. feb 2009 17:49

jaz imam danes Oh dan, za sladico sem pojedla - ne boste verjeli - dve mali žemljici, pa v vsaki kos vloženega jajčevca. (nisem glih tip, ki mu paše sladko) klavdija

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

12. feb 2009 21:57

Pozdravljeni vsi skupaj! Nas je bilo pa kar nekaj na hidratih. Mi je danes tako pasalo sladko, da sem imela tortico za kosilo in večerjo. Jutri bo itak sadje. Saby, eno uro na orbitreku brez odmora? Vsa čast, pa ti si carica! Jutri pa informativni dan za naše bodoče srednješolce. Srečno sabina69

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

13. feb 2009 9:34

Danes pa pica pade :) Na žalost brez glavnih sestavin šunke in sira :( Jutri, ko je sadni dan, bom pa pobegnil na smučanje. Samo, da nisem doma, pa se takoj lažje preživi. ;) sonic

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti