1. srečanje kulslo, slike so že v galeriji

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

23. okt 2005 12:34

Prav vesela sem, da vam je uspelo! Tudi našo rojstnodnevno zabavo smo preživeli............zdaj " sestavljamo " stanovanje. Naslednjič sem pa prav gotovo zraven - če ne boste zopet kakšnega rojstnega dneva trefli. Lumpica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. okt 2005 14:24

Še moj doprinos. Včeraj sem se še držala svojega pravila, da čez vikend računalnika ne odpiram, ma danes pa ni šlo več. Super je bilo, naši doma se vsi zahvaljujejo za pobotnico - sem povedala, da so recepti vsi v bazi, menda se lahko spravim kar na delo. Tudi vegi hrana je bila super, kot da bi mi brali misli, pa očitno mi zelje še včeraj ni bilo dovolj, tudi danes je bilo za kosilo na mizi. Sarin Martin je tak cukrček, menda ga dobim na počitnice, kuharsko knjigo za ta male šocle sem tudi zadela na srečelovu (hvala Jerneju & co), hvlaa tudi za "kuhlo", jo je naš šocl ravno s sabo odnesel na špancir. Če pogledamo naše čvekanje, se vreme še neverjetno dobro drži, čeprav sva medve z Dragičko že skoraj temo rezali v stilu palčka Smuka. Saj smo hotele slikat polne krožnike v oštariji, pa je bilo tako dobro, da je vsega hitro zmanjkalo. Lahko damo še oceno Kostanja - porcije velike in dobre, gobova juha je bila za se noter utopit - no, saj bi me kaka soseda s kuhlo že ven pobrala, jaz sem dobila zeljni zavitek, pa ajdova kaša in tenstano zelje za prilogo, pa tri vrste mesa, pa tenstan krompir, rižek, skutna štruca - smo bile zelo dobre dušice in smo putile Zimi, da z njo opravi, pa bo morala ceno tudi ona dat. In pa solata z bučnim oljem, česar pri nas na Primorskem ne dobim na krožnik ravno vsak dan. Aja Zima, sem že pozabila, o čem sva se menile, ma naj bi mi nekaj po mejlu poslala, da ne bom pozabila (sem že!!!). Kaj čem še napisat, kako vse oziroma vsi zgledamo - fejst na nevem katero potenco. Od ta najbolj majhnih do ta velikih. Grem zdaj še slikce snet z aparata, da pošljem Bojanu, to pa verjetno jutri iz šihta, ta doma bo rabil isto do jutri, da bo kam poslal. Punce, mejte se fajn, hvala vsem za vse. Čau bau. Loni Makaroni

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

23. okt 2005 15:00

No, Loni, zdaj imam pa srce na mestu, ko si pohvalila še vegi varianto včeraj pri Kostanju. Saj veš, kako je: v bolj domačih gostilnah z mesm praviloma ni problem, za vegi variante pa, kljub zagotovilu, da lahko pripravijo tudi hrano za vegetarijance, nikdar ne veš, ali ne bo to samo poparjena zelenjava brez okusa alikak sojin polpet, pa konec. Če pri Kostanju ni bilo tako in če ti je bilo dobro, kar so ti naložili, sem toliko bolj vesela. Aja, da je svet majhen, pa sva ugotovili še z ribo-ribico - z mojo taščo je namreč skupaj hodila k italijanščini. Slikice sem včeraj poslala, verjetno pa Bojan in Jernej potrebujeta malo počitka, preden jih obdelata in pošljeta na forum. Dekleta, vsem lep pozdrav, Mamamia mamamia

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

23. okt 2005 15:07

Oh, oprostite, prosim, sem že pozabila, da sem skutno štruco (a ni bila kruhova?) za naše omizje res jaz pojedla. Ampak, punce, priznajte, da sta bili samo 2 rezini, sicer bodo ostali mislili, da sem zmazala celo štruco, ha-ha! Pa še ocena, ja - ja čista 5, jasno! ZIMA

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

23. okt 2005 15:23

mamamia je napisal/a:
Slikice sem včeraj poslala, verjetno pa Bojan in Jernej potrebujeta malo počitka, preden jih obdelata in pošljeta na forum. mamamia
Halo, mamamia..., k meni na mail ni nič prišlo od omenjenih fotografij. Si poslala na bojan@kulinarika.net ? Pričakujem kaj, ker na Jernejevih slikah vsi zelo rdeče gledamo LP Bojan

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

23. okt 2005 16:14

Hm, poslala sem na info@kulinarika.net. Zdaj ne morem preverit, ker sem v službi, ampak še opoldne sem gledala po poslani pošti in videla, da je šla pošta naprej. Če pa je kaj "škripnilo", pa bom poslala danes zvečer na Bojan@itd, ko pridem domov. Mamamia mamamia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

23. okt 2005 16:21

mamamia je napisal/a:
Hm, poslala sem na info@kulinarika.net. Zdaj ne morem preverit, ker sem v službi, ampak še opoldne sem gledala po poslani pošti in videla, da je šla pošta naprej. Če pa je kaj "škripnilo", pa bom poslala danes zvečer na Bojan@itd, ko pridem domov. Mamamia mamamia
K meni žal ni nič prišlo Če je email ogromen se lahko zgodi, da se kje na poti izgubi. Če si dala notri 10 nestisnjenih slik in je bil 30Mb, potem... je bolje da jih pošlješ po par na en email Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

23. okt 2005 16:30

Vidim da ste se imeli super,ker ni šlo drugače vas bom videla vsaj na slikicah ,drugič se spoznamo v živo. lp goga

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

23. okt 2005 16:40

Pozdravljeni! Hja, vidim, da je Martin pustil dober vtis, mu prenesem Jernej, moram priznat, da imas prav, glede mojih pričakovanj. Ampak že ko sem o tem razmišljala sem vedela, da brcam v meglo - vedela sem, da bo cel kup presenečenj. V pozitivnem smislu sem dojela vse prisotne. Fino je bilo z vami.... Tudi ata je bil vesel, da je sinko sodeloval. Kar se tiče vpridnosti našega fantiča. Nekateri pač znamo, a ne? Naslednjič pa hladni bife iz vseh koncev Slovenije! Lp, veverica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

23. okt 2005 17:05

jernej je napisal/a:
mamamia je napisal/a:
Hm, poslala sem na info@kulinarika.net. Zdaj ne morem preverit, ker sem v službi, ampak še opoldne sem gledala po poslani pošti in videla, da je šla pošta naprej. Če pa je kaj "škripnilo", pa bom poslala danes zvečer na Bojan@itd, ko pridem domov. Mamamia mamamia
K meni žal ni nič prišlo Če je email ogromen se lahko zgodi, da se kje na poti izgubi. Če si dala notri 10 nestisnjenih slik in je bil 30Mb, potem... je bolje da jih pošlješ po par na en email [jernej] Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej, zdaj sem poslala še na bojan@kulinarika.net. Je prišlo? Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti