1. srečanje kulslo, slike so že v galeriji

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

23. okt 2005 21:18

jernej je napisal/a:
sara je napisal/a:
Pozdravljeni! Hja, vidim, da je Martin pustil dober vtis, mu prenesem Jernej, moram priznat, da imas prav, glede mojih pričakovanj. Ampak že ko sem o tem razmišljala sem vedela, da brcam v meglo - vedela sem, da bo cel kup presenečenj. V pozitivnem smislu sem dojela vse prisotne. Fino je bilo z vami.... veverica
Ja Sara saj sem rekel, da sem Meredez, ki sem ga kupil iz oglasov na tej strani pustil doma Da ne boste želele da ukinem plus paket. Ker iz njega se bo nabralo ravno dovolj za ženinega novega BMW-ja. Ta stari je že prestar, tri leta ima Ker v resnici nisem preprost, ampak je KulSlo večje podjetje kot Mercator, res pa je, da se nikoli na srečanjih ne rinem v osprednje z njim [jernej] Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Hudo, hudo...... Ko sva zadnjič z možekom debatirala o tem, a se da od take strani živet ali ne (o tem sva midva tudi na srečanju...), sva tudi o tem, da najbrž tole stran oskrbuje kakšen zagrizen japi, tam okrog 30, jasno s kravato in hudo pomembnim frisom, jasno z dobrim bemflom. Možek bi rekel, da je tole že čisto mešanje dreka. A kaj ko tako rada pojasnjujem svoje izjave, da ja ne bi kdo kaj narobe razumel. Presegel si moja pričakovanja, tako, da vsaka ti čast za tole stran, pardon, pravzaprav tebi in Bojanu vsaka čast. Kar tako naprej. Menda od možeka dobim plus paket. Bomo videli kdaj?! veverica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

23. okt 2005 21:54

sara je napisal/a:
jernej je napisal/a:
sara je napisal/a:
Pozdravljeni! Hja, vidim, da je Martin pustil dober vtis, mu prenesem Jernej, moram priznat, da imas prav, glede mojih pričakovanj. Ampak že ko sem o tem razmišljala sem vedela, da brcam v meglo - vedela sem, da bo cel kup presenečenj. V pozitivnem smislu sem dojela vse prisotne. Fino je bilo z vami.... veverica
Ja Sara saj sem rekel, da sem Meredez, ki sem ga kupil iz oglasov na tej strani pustil doma Da ne boste želele da ukinem plus paket. Ker iz njega se bo nabralo ravno dovolj za ženinega novega BMW-ja. Ta stari je že prestar, tri leta ima Ker v resnici nisem preprost, ampak je KulSlo večje podjetje kot Mercator, res pa je, da se nikoli na srečanjih ne rinem v osprednje z njim Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Hudo, hudo...... Ko sva zadnjič z možekom debatirala o tem, a se da od take strani živet ali ne (o tem sva midva tudi na srečanju...), sva tudi o tem, da najbrž tole stran oskrbuje kakšen zagrizen japi, tam okrog 30, jasno s kravato in hudo pomembnim frisom, jasno z dobrim bemflom. Možek bi rekel, da je tole že čisto mešanje dreka. A kaj ko tako rada pojasnjujem svoje izjave, da ja ne bi kdo kaj narobe razumel. Presegel si moja pričakovanja, tako, da vsaka ti čast za tole stran, pardon, pravzaprav tebi in Bojanu vsaka čast. Kar tako naprej. Menda od možeka dobim plus paket. Bomo videli kdaj?! veverica
Hvala Sara... Verjemi, če bi se jaz tega lotil zaradi denarja, se nikoli ne bi lotil kulinarične strani. V gostincih ni denarja Potem bi se lotil strani za avtomobile ali seks Plus paket je le zato, ker brez njega ne bi bilo več teh strani. KulSlo naredi mesečnega prometa 40 Gb! To je več kot 60 polnih CD plošč. Je v Sloveniji par spletnih strani, od katerih se da živeti, toda nobena ni tako ozko specializirana, od takih se ne da živeti. Pol pa "flikam" malo s pisanjem člankov v rač. revije in še čim drugim. Pa bi se z veseljem le s to stranjo ukvarjal, pa se ne morem. Ne znese pri položnicah. Pa v nobeni stranki nisem bil nikoli, politikov imam itak vrh glave od levih do srednjih in desnih (je kje razlika?), tako je pa potem težje kam priti (recimo do tistih, ki se odločajo za oglase). Tako je. Ampak mnogim je še slabše. Imam podporo v družini, kaj čem več (mali že s kuhalnico tolče po mizi, pa sklepam da podpira moje delo, ko pa žena tolče s kuhalnico je pa sicer malo slabše ). Ampak da se vrnem k temi... Imam že kuharčka za galerijo, animacija od Bojana. To je tisti iz zastavic na naslovki, je šel malo fotografirat. Ga boste prepoznale! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Atieno  

član od: 20.9.2005

sporočila: 17

23. okt 2005 22:26

No pa da še jaz razkrijem svoje vtise. Blo je enkratno, fantastično,fenomenalno,neponovljivo.... Zjutraj me je že sicer mal zvilo in sem že mislila da bom ostala doma,ker nisem poznala nobenga pa tud na frišno sem prjavljena na kulinariki.Ampak vseeno sem se odločla in šla...pa mi ni blo žal.Sem se mela super fajn. Upam da se kmalu spet vidimo. Atieno

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

23. okt 2005 22:38

jernej je napisal/a:
SIBA je napisal/a:
SIBA je napisal/a:
Hi, bom pa jaz vgriznil v kislo jabolko. Tako,da bo eden "levi" za vzorec !? lp>siba SIBA
Hi, žal sem moral odpovedati,vidim pa,da bi vgriznil v prav sladko in medeno jabolko (če faušija bi gorela...).Vedite ,da sem vozil zraven prenosnik in nestrpno čakal prve informacije.Organizatorkama raste reputacija in prav je tako. Klobuk dol !!!!!! V pričakovanju do naslednje priložnosti . lp>siba SIBA
Siba, smo se pa spraševali na srečanju, kako da imaš žensko risbico na forumu, pišeš pa v moškem spolu Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Hi, lahko bi se ven vlekel , da radi zasebnosti ali... , resnica pa je : lapsus ob prijavi in te prosim , če lahko to urediš. Če pa obstoja ikonca vajenca , pa verjami , da jo z veseljem sprejmem . lp>siba ps : veste , ta Kulinarika Slov., pa že prerašča v zasvojenost , saj visim vsaj 3x dnevno gor . Vašo(našo) stran sem odkril dokaj pozno , pravijo pa , nikoli ni prepozno . Posredoval sem jo že par znankam . Če je izven konteksta , naj urednik cenzurira .

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

23. okt 2005 22:38

hoj hoj, pomoje sem bolj pri zadnjih, ki pišejo o svojih vtisih s srečanja, pa vseeno. Jaz tudi dajem čisto petko prav vsem in vsemu. Galji in Mamamii, ki sta vse organizirali, pridnim otrokom, super hrani (jaz sem imela vegetarijansko varianto in sem bila zeeelo zadovoljna), fajn udeležencem srečanja...skratka, meni je blo super. Se že prijavljam za naprej, kjerkoli in kadarkoli že bo to maja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

23. okt 2005 22:46

SIBA je napisal/a:
jernej je napisal/a:
SIBA je napisal/a:
SIBA je napisal/a:
Hi, bom pa jaz vgriznil v kislo jabolko. Tako,da bo eden "levi" za vzorec !? lp>siba SIBA
Hi, žal sem moral odpovedati,vidim pa,da bi vgriznil v prav sladko in medeno jabolko (če faušija bi gorela...).Vedite ,da sem vozil zraven prenosnik in nestrpno čakal prve informacije.Organizatorkama raste reputacija in prav je tako. Klobuk dol !!!!!! V pričakovanju do naslednje priložnosti . lp>siba SIBA
Siba, smo se pa spraševali na srečanju, kako da imaš žensko risbico na forumu, pišeš pa v moškem spolu Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Hi, lahko bi se ven vlekel , da radi zasebnosti ali... , resnica pa je : lapsus ob prijavi in te prosim , če lahko to urediš. Če pa obstoja ikonca vajenca , pa verjami , da jo z veseljem sprejmem . lp>siba ps : veste , ta Kulinarika Slov., pa že prerašča v zasvojenost , saj visim vsaj 3x dnevno gor . Vašo(našo) stran sem odkril dokaj pozno , pravijo pa , nikoli ni prepozno . Posredoval sem jo že par znankam . Če je izven konteksta , naj urednik cenzurira .
Glede spola: To lahko urediš kar sam Klik na nastavitve (solnica na levi) pa spremeni spol v moškega Urednik ni zelo zadrgnjen, ne cenzurira prav veliko. Razen žaljivosti in komercialnega oglaševanja po forumu. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

24. okt 2005 7:56

Prav žal mi je, da se nisem udeležila srečanja. Premamil me je nov hribovski podvig, od katerega pa ni bilo nič, ker je bil za ta letni čas prezahteven. Tako je "padla" samo Slivnica in maketa v Dolenjem Jezeru. In ob 4 smo bili že doma. Verjetno je boljše, da se nisem podala v MB, ker je bil za mano strašen teden in vsak večer sem se zvrnila v posteljo od utrujenosti. Tako tudi v soboto bo 4 in 5 minut. In potem sem sanjala o čarovnicah... Upam, da bodo še priložnosti. Aja, Jerneja sem pa že videla na štantu v Cankarjevem domu. Ne vem, kaj ste mislile, kako da izgleda. Kot Sašo Peče????!!!!!! Nemogoče, če bi bil tak, potem ne bi delal Kulinarike. Mimika

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

24. okt 2005 11:05

Tako mi je žal, ker sem zaradi preobilice dela čisto spregledalo tole srečanje. Upam, da bo kmalu nova priložnost. Suzi

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

24. okt 2005 12:21

Jaz sem pa res verjetno zadnja, ki se javljam ni bilo časa prej smo imeli sorodnike iz Beograda na obisku in celo nedeljo posvetili njim. Z eno besedo bilo je res krasno srečanje. Zahvala obema organizatorkama saj sta vse pripravili brez napak od lokacije do hrane in vsega ostalega. Upam, da to ni bilo prvo in zadnje srečanje in sigurno bom prisotna na naslednjih srečanjih, takih stvari v življenju ni nikoli preveč. Današnji časi so taki, da vsi samo nekam hitimo in zdi se mi prav, da si vzamemo čas in spoznavamo nove ljudi, ki nas bogatijo z novimi pogledi in izkušnjami. Vsem skupaj še enkrat hvala res je bilo lepo! Mateja mperhaj

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8837

24. okt 2005 12:50

Kje so pa slikice? Ali še pridejo? Galerija je tukaj, napisano srečanje... slikice pa nobene - ali pa jaz ne vidim. Pozdravček!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti