1. srečanje kulslo, slike so že v galeriji

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

24. okt 2005 12:56

Slike pridejo ja. Bojan je nekam leteči danes... Ikona za galerijo pa že deluje ja Samo slik ni... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

24. okt 2005 13:41

ja, ja, jaz sem že nazaj...sedaj pa Jerneja ni Bojan

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8837

24. okt 2005 13:50

Fantje, kaj pa je to, dajte se vi malo zorganizirat...! Ha-ha..., da se ni kdo ustrašil?! Tako kot je nekaj minut nazaj šef vletel v mojo sobo (cel dan je že na sestankih) in pravi: "Ja, dajte mi to malo zorganizirat, jaz še danes nisem jedel." Kaj naj rečem, samo sem ga bukovo gledala. Pozdravček!

marjanap  

član od: 12.8.2003

sporočila: 40

24. okt 2005 13:50

Pozdravljeni, tudi meni je žal, da sem spregledala srečanje, tako da predlagam, da morda datum napoveste vnaprej malo več časa, ker vsi pač nismo na kulinariki prav vsak dan. Pa še v mojem mestu se je zgodilo;)) Me pa veseli, da berem zdaj same lepe besede in da ste se lepo imeli. Pa naslednjič ! Pozdrav vsem

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

24. okt 2005 14:31

Marjana, ideja za srečanje je "padla" konec septembra, tja od začetka oktobra naprej pa se je tema "valjala<" po kulinariki. Bo drugič še kakšno posebno opozorilo, saj so šefi sklenili - če sem prav razumela - da bodo aktivno sodelovali pri naslednjem srečanju. Mamamia mamamia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

24. okt 2005 14:38

Ja mamamia tako je. Samo naj obiskovalci ne pričakujejo, da bomo lahko hladilnike delili na srečanju Morda čez 20 let Vedno sem se bal, da bodo pričakovanja velika, če bi jaz kaj organiziral. Ja, saj vem, da je druženje na prvem mestu... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

24. okt 2005 16:35

Jaz sem zato, da ostane pri takem srečelovu, kot je bil v soboto, morda celo brez tiste prve nagrade, čeprav je bila super. Naj bo prva nagrada na primer letna naročnina za plus paket ali kakšna knjiga, tako se srečanje nikdar ne bo sprevrglo v kakšna prevelika pričakovanja. Navsezadnje smo dokazali, da nam je predvsem do druženja, kar je pri takih rečeh tudi najbolj pomembno. Mamamia mamamia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

24. okt 2005 17:01

Ja smo dokazali, da je srečanje najpomembnejše. Razumi samo moj položaj, če bi jaz to pripravil, ali ne bi ljudje pričakovali takega šova, kot ga ima Kučan za novo leto Ker če dam anketo na KulSlo kdo je lastnik teh strani, bo vsak drugi rekel, da Pekarna Pečjak. Res! Je že bila enkrat ta anketa... Ja en Plusek je pa bil med nagradami tudi zadnjič. Jernej Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

24. okt 2005 17:26

Ne, ne, šef Kulinarike je en zelo glasen gospodič, ki sliši (ali pa tudi ne, odvisno, kake volje je) na ime Aleksander. Ko se on oglasi, odloži tipkovnico tudi glavni programer Srečanje, kot je bilo sobotno, je bilo pa čisto taprava stvar. Sej Kulinarika ni mercator, pa že ta srečelov, ki ste nam ga pripravili, je bil čisto presenečenje. Mi smo pričakovali predvsem, da se bomo fajn imeli Zdej ko pa smo prebili led bo drugič še lažje... tjas

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

24. okt 2005 18:16

Prav z veseljem sem prebrala vaše komentarje na srečanje. Škoda, da se srečanja nisem mogla udeležiti. Pohvala organizatorjema. Upam, da mi bo kdaj uspelo priti na srečanje. Pozdarv iz toplih krajev. Migla

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti