1. srečanje kulslo, slike so že v galeriji

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

22. okt 2005 22:08

No, da še jaz pristavim par besed... imela sem se super!!!! Čeprav si včasih koga res drugače predstavljaš, črke so pač črke, obraz za njimi pa mogoče drugačen, ampak bili ste tako dobra družba... tole srečanje je bila tako dobra terapija za odklop od vsakdanjih skrbi. Tako nasmejana nisem bila že dolgo! Zanimivo, kako sem se takoj ujela z vsemi in materiala za pogovore sploh ni zmanjkalo Tako dobro sem se imela, da sem prvič pogledala na uro šele ob petih popoldne! Sara, tudi jaz se strinjam, z Martinom sta bila zelo dobra družba No, hrana je bila slastna - mamamia in Galja, dobro sta izbrali kuhinjo. Pa tudi pecivo Na srečanje sem tudi jaz šla z malo previdnosti, brez velikih pričakovanj, in bilo je lepo. Sem takoj za ponovitev! Pa tudi ideja domače kuhe in peke je dobra! Tokrat smo videli Štajersko... me zanima, kateri konec Slovenije obiščemo naslednjič. Še enkrat.... super družba ste bili in veselim se že naslednjega snidenja. Do takrat pa seveda tule... tjas

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

22. okt 2005 22:33

aha, ve spat, mene pa Jernej nagovarja: nariši kuharčka za foto galerijo.! Saj,res pa je, da so sedajle interesantne fotke s srečanja Bova jutri naredila, danes sva utrujena Hvala mamamii in galji za trud okrog organizacije, gostilna je bila zelo taprava, še enkrat lep pozdrav vsem kuharicam, ki (smo) se zbrale Bojan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

22. okt 2005 22:41

Ja zdajle sva bila z Bojanom 50 minut na telefonu (internetna telefonija nama je odpovedala, kramljanje s pisanjem pa ni isto kot pogovor v živo), tako da sva domenjena glede fotogalerije, katero bomo seveda dopolnjevali. Pluski pa te dni dobite še možnost splošnih zabeležk, da lahko tisti Word obesite na klin . Zavihek v beležki že stoji. Samo glavni programer je bil danes na enem srečanju riba-ribica: Mi je prav nerodno da je rastlinica tam ostala. Kaj bom pa Tjaš rekel. Pa še tolk daleč je... Tolk je bilo stvari za malega, da sva z Damjano kar pozabila pogledati na mizico... Sicer se pa pridružujem pohvalam organizatorkama. Res je bilo fino in lepo, upam, da se nam drugič pridružijo še tisti, ki danes niso utegnili. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

22. okt 2005 22:56

Jernej, bom lepo skrbela zanjo. riba-ribica

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

22. okt 2005 23:25

Evo, še moj piskrček- malo pozno, ker sem imela verjetno najdlje do doma: bilo je zelo lepo, poklepetali smo o marsičem, ugotovili, da je svet res majhen (a ne, riba-ribica:), nasproti mene pa je sedel prav luškan fantič (Sarin cukrček). Tudi jaz sem šla na srečanje sicer z navdušenjem, vendar z malo strahu, ker sem precej slab sogovornik... Kakorkoli že, meni je bilo v družbi zelo prijetno, škoda le, ker se nisem malo presedla in poklepetala še s tistimi, ki ste sedele levo od mene. No ja, pa drugič. Pomembno je, da je led prebit. Galja in mamamia, še enkrat hvala za enkratno organizacijo in dober opis poti. Znana sem namreč po tem, da se izgubim skoraj v lastni hiši , Kostanj pa sem zaradi dobrega opisa poti našla v prvem šusu. Tudi naslednjega srečanja se zagotovo udeležim! LP, Vilma

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

23. okt 2005 3:12

vidim da ste se imeli super , drugič upam da se vam pridruzim , a eni mormo tut delati takrat ko ostali uzivajo Lep dan še naprej Dušan

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

23. okt 2005 9:35

Dobro jutro! Tudi medve z Dolores sva "pometali" do zadnjega. Naj se še jaz zahvalim čudoviti organizaciji Mamamie in Galje. Galji še posebna zahvala za "dostavo" do gostilne in potem ob povratku do avtoceste. Priznam, da bi se nazaj grede zagotovo po stari navadi izgubila. Pridružujem se mnenju vseh udeleženk, da je bila gostilna izvrstno izbrana, družba je bila po pričakovanjih res prava, saj je vsako ime dobilo poleg še obraz. Prav z vsako (oz.vsakim) je bilo prijetno poklepetati, da ne govorim o malih dveh. Še vedno ne vem, kako uspe nekaterim imeti tako pridne otroke (a se niso naši zmeraj nekaj drli, če smo jih nesli kam za celo popoldne?!) Jernej, tebi pa hvala za organizacijo srečelova- sem dobila glavno nagrado, ja (ha-ha, v življenju razen za bolezni še nisem bila izžrebana za kako nagrado) Hrana je bila okusna, za pecivo pa si Mamamia, Galja in Dolores zaslužijo čisto petko. Upam, da se še kdaj srečamo! Obeta se nam sončna nedelja, zato želim vsem forumovcem res lep dan ZIMA (zakaj pa smeškoti ne delajo??) ZIMA

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

23. okt 2005 9:59

No, kar toplo mi je pri srcu, ko berem vsa ta sporočila. Priznam, da j ebilo malo strahu pred srečanjem - saj veste, kaj če ne bo to, pa ne bo ono pa kup drugih vprašanj in pomislekov. AMpak - konec dober, vse dobro. Na takšno lepo in sončno nedeljo me čaka dežurstvo, v službi bom tam nekje od dveh popoldne pa do sedmih zvečer, če se kaj nepredvidenega nezgodi, pa bo treba še podaljšat. Zdaj grem nekaj skuhat za kosilce, razen če se v hiši zmenimo pa bo tašča pripravila lignje in orade za celotno družinsko omizje - ravno so se začeli dogovori... Še enkrat lep pozdrav vsem, pa se oglasim kaj popoldne, saj bo v službi kar nekaj časa za internetne obiske. Čau, Mamamia mamamia

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

23. okt 2005 12:11

Tudi mi ostali ,ki bi radi bili včeraj v vaši družbi ,pa se žal ni izšlo,smo veseli ,ko vas beremo ,da ste se imeli fajn in komaj čakamo kakšno gasilsko slikco in vas spoznamo s pomočjo slikce............. Lep preostanek sončne nedelje vam želim vsem skupaj . Marta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti