1. srečanje kulslo, slike so že v galeriji

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

21. okt 2005 21:15

Imejte se jutri karseda lepo! Seveda čakamo na poročilo! Žal imam druge obveznosti,vendar upam,da to ne bo zadnje srečanje in bom mogoče takrat zraven! V glavnem uživajte,vreme bo pa sicer oblačno,vendar še brez dežja! Marjetka cvetka

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

21. okt 2005 21:42

Tudi jaz vam želim veselo srečanje in mnogo udarnih debat na takšne in drugačne teme! Upam, da bom naslednjič z vami! LP, Stanka

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

22. okt 2005 19:27

KK je blo????? juhica

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

22. okt 2005 20:11

Pozdravljeni! Evo, prvo poročilo.... Najbolj zanimivo se mi je zdelo to, da imamo neko predstavo o človeku pod določenim imenom, v živo pa je čisto drugače. Najbolj sta me presenetila mamamia in Jernej. Na srečanje sem šla z mešanimi občutki (forum vendarle omogoča zasebnost, mi pa smo imeli namen to vsaj v določenem smislu spremenit) in bila nekoliko zadržana (najbrž je bilo opazit), vendar je bilo vse te formovce prijetno spoznati!!! Hvala za prijetno popoldne v prijetni družbi in na mnoga podobna srečanja Lp, veverica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

22. okt 2005 20:34

Hoyla... Ja, mi z deteti smo šli prej domov, ostali se verjetno zabavajo še zdaj . Hej Sara nič nisi bila preveč zadržana, mali je pa itak tak dobrovoljček da je . Upam, da si si predstavljala bolj poštirkanega poslovneža, pol si pa videla da sem čisto povprečen človek Ker BMW-a sem namenoma v garaži pustil. Moje slike so vse bolj uboge prišle, slaba svetloba in mini foto Z Bojanom bova sicer naredila foto galerijo, mora Bojan še narisati z anovo rubriko Ker sevea da morajo srečanja postati bolj pogosta, pa malo več obiskovalcev naj se opogumi, vsak nekaj skuha pa se nekje na lepem dobimo Ja, eni imajo radi zasebnost, drugi se radi srečajo v živo. Kakor komu paše, jaz menim Mamamia in galja, vajino pecivo je pa Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

22. okt 2005 20:56

Ohoho,prva poročila že dežujejo! Joj,saj vam kar zavidam,ker nisem mogla v Maribor. Služba,žal! Ampak,če bo še kakšno srečanje se bom pa potrudila prislonit zraven svojo malenkost. 3MD-jevke tudi pripravljamo srečanje,pravzaprav prednovoletni žur v Celju! Marjetka cvetka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

22. okt 2005 21:12

No, tudi me, ki smo še bile ostale, smo se razšle. Z Galjo kot nekakšni gostiteljici upava, da vam je bilo prijetno, če komu kaj ni bilo po volji, naj oprosti, ampak saj veste, kako je prvič pripravljati takšno srečanje. Namen je bil najboljši. Sicer pa je moj občutek, da smo se imeli prav prijetno, vsaj jaz sem se dobro počutila. Res je, kot pravi Sara, da smo si koga drugače predstavljali (Sara, kakšno si me imela v mislih? Upam, da nisi razočarana po tistem ,kar si videla...), kot tudi, da smo malo razbili popolno zasebnost, ki je med nami vladala, dokler se nismo spoznali. Tudi meni se zdi, da si bomo zdaj nekateri morda nekako drugače pisali, potem ko smo se spoznali. Kakorkoli pa obračam zadevo, se mi zdi, da je imelo srečanje pozitiven učnek in da je prvi led med forumovci prebit. Vsaj meni so bili vsi udeleženci prijetni sogovorniki. Sara, nič nisi bila zadržana, prav prijetno sogovornico sem imela na desni strani. Pa tisto malo bittjece na tvoji desni, kar nenehno bi ga stiskala k sebi in ga crkljala, taki sonček je tvoj sin. PA Jernejev tudi. In kako pridna otroka, imata kar bianco vabilo za vsa nadaljnja srečanja, kaj pravite drugi? No, na srečanju se nas je zbralo 17,nekaj jih je odpovedalo zadnji trenutek (smrt v družini, bolezen). VSak je domov odnesel kuhlo kot simbol Kulinarične Slovenije, naju z Galjo pa so udeleženci prijetno presenetili z darili. Jernej je pripravil srečelov (ostala sem praznih rok,na srečki je pisalo Več sreče prihodnjič), tako da smo se še malo zabavali in nasmejali. Posneli smonekaj fotografij in zdaj grem pošiljat na bojanov naslov, so zaukazali, tako da bo nek spomin na prvo tako srečanje nekje le ostal zabeležen. Smo pa se udeleženci včerajšnjega srečanja nekako strinjali z Jernejevo zamislijo, da bo takšna srečanja nadaljevali, morda ne na tak način kot danes, torej v lokalu, ampka bi najeli kakšno dvorano in bivsak nekaj prinesel s seboj. A je to zamisel vendarle še treba razdelati. Sicer pa je najbolj pomebno, da ideja o srečevanju forumovcev ostala živa. Upam, da s ebod oglasile še ostale udeleženke srečaja v MAriboru in kaj napisale, tudi če imajo kako pripombo ali če kaj nibilo v redu.Navsezadnje, na napakah se učimo. V glavnem sem opisala vse, vsaj upam, da česa pomembnega nisem zpustila. Lep pozdravše enkrat vsem udeležencem in tudi vsem tistim seveda, k so bili z nami v mislih - tudi mi smo se spomnili na tiste, ki so izrazili željo, da se nam pridružijo, a se je izteklo drugače. Lep pozdrav vsem, Mamamia ( P.S. - Jernej, bomo recept poslali v bazo, pa slikico tudi, pa bodo drugi forumovci lahko vsaj prebrali, s čem vse smos e sldkali. Če bo objavljena slikica peciv, bo vsaka od nas, ki je kaj priensla, povedala kaj je delala, saj so vsi recepti, razen mojega peiva, že v bazi. Torej smo res prave forumovke, kajne?) Še mamamia

Xenci  

član od: 14.10.2005

sporočila: 3

22. okt 2005 21:50

Oglašam se tudi jaz - DRAGIČKA. Z Loni sva srečno prispeli v Ljubljano. Mamamiji in Galji še enkrat čestitam in se zahvaljujem za zelo dobro organizacijo. Res mi je bilo zelo prijetno. Kljub pomislekom ali naj grem ali ne - nazaj domov sem prišla z lepimi vtisi, saj je bilo zelo prijetno kramljati z vami. Kaj ne, kako je drugačen občutek, ko veš s kom se pogovarjaš? Zdaj moram končati - slišimo se v naslednjih dneh. Poseben pozdravček najmlajšima "forumovcima". Pozdravček!

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

22. okt 2005 22:00

Zdravo, komaj sedaj me je sin spustil do računalnika. Bilo je zelo prijetno srečanje, spoznavali smo se in se naklepetali, skratka nepozabno srečanje, vredno ponovitve. Naj bo kjerkoli, pridem. Vidim, da že malo prehitevam dogodke. Sedaj pa me čaka veliko branja, saj bom sedaj vse brala nekako drugače, saj poznam že kar nekaj forumovcev. Oba otročička sta bila zelo pridna, lepo, da smo jih spoznali. Hvala obema organizatoricama. Jernej, tvoja rastlina z bučo gostuje pri meni, saj veš, tista, ki si jo pozabil na mizi. Pozdrav! riba-ribica Sporočilo je spremenil(a) riba-ribica dne 22. okt 2005 22:01:56

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

22. okt 2005 22:03

Tako, pa sem tudi jaz doma. Upam, da bodo oz. da so vsi srečno prispeli domov! Vsem se še enkrat zahvaljujem za prijetno preživete urice našega srečanja, vesela sem, da smo se vsaj nekateri spoznali v živo in upam, da bomo srečanja nadaljevali, mogoče res po sistemu, ki ga je predlagal Jernej. V prvi vrsti bi najprej namenila nekaj besed o Martinu in Aleksandru - tudi iz moje strani sta vabljena na vsa prihodnja srečanja, saj tako pridnih otrok si starš lahko samo želi. Sara, nič hudega, če nisi bila tako zgovorna kot recimo (jaz) ali katera druga, smo se pa imeli lepo, kajne? Prav vsem bi se rada zahvalila za pozornost, ki ste nama jo (meni in mamamii) izkazali vsi, ki ste se srečanja udeležili, prav tako pa prisrčna hvala g. Marinki Pečjak, ki je zaradi bolezni ni bilo z nami (namreč zelo rada bi jo spoznala, pa morda na prihodnjem srečanju?), hvala Jerneju in Bojanu, ter seveda vsem ostalim. Upam, da ste se imeli fino na "totem štajerskem koncu", da ste bili zadovoljni z izbrano lokacijo, hrano in družbo, z mamamio sva se potrudile, kolikor se je pač dalo v tako kratkem času. Glede sladic - moje, ki sem jih spekla, se nahajajo v bazi, hvala tudi Dolores za njene dobrote (tisti "prijatelj" je prav nesramno dober), pri takem pecivu pozabiš na odvečne kg, vsaj danes smo nekateri pozabili in si pridno nabirali zraven nove kg. Za vse tiste, ki ste bili z mislimi z nami pa........ gasilske slike bodo objavljene (ha,ha), tako sta obljubila Jernej in Bojan. Mislim, da smo bili kar super druščina, saj nas je vezala ista tema - kulinarika, s katero smo že prav zasvojeni (nekateri). Večkrat slišim doma vprašanje: "Ata, kje je mama?" (moji otroci)! "Na kulinariki, kje pa drugje!" odgovori ata. No, to je bilo malo za smeh, a je vseeno resnica. Vsi, pa res prav vsi, ki ste se danes potrudili priti na srečanje, ste prav dobra druščina in upam, da se bomo prav kmalu spet srečali. Če sem kar koli pozabila omeniti, mi prosim oprostite, očke že lezejo skupaj, jutri pa je žal zame in mogoče še za koga "delovni dan"! Skratka, slike in komentarji še sledijo, vsem, ki pa niste utegnili na srečanje pa.........res je bilo enkratno in nepozabno, vsaj zame. Lahko noč in prijetne sanje! Galja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti