Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

14. nov 2004 11:50

Hay Ja, JamieO, mene tudi to zanima. Mislim, pa, da je zelo malo kakšnih manjših fitnesov v tej okolici. Jaz sem začela kar doma telovadit z otroci, malo na orbitreku, pa kar gre. Priznam, da se mi že malo pozna, da sem zgubila kak kg, zdej pa je pomembna telovadba, da se mišice učvrstijo. LEPO SE IMEJTE IN VZTRAJAJTE! Taja Taja

cofi  

član od: 17.10.2004

sporočila: 4

14. nov 2004 12:11

Živijo! Zamima me, kdaj ve jeste suho sadje. Če ga sploh. LP cofi

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

14. nov 2004 12:44

zdravo. Cofi, suho sadje lahko ješ tako kot vse ostalo sadje. Vendar v rinini knjižici piše, da samo 8 kosov. Jaz si najraje privoščim fige, včasih pa tudi slive ali marelice. JamieO. Vidim da so takšni osebki tudi tebi zelo neprijetni... Nisi edina. Jaz ravno zaradi tega razloga ne obiskujem fitnesa... Poznam kar nekaj ljudi, ki so si kupili vse, samo da se pokažejo... Na žalost so tudi takšni ja . Rožica a ni super, da imamo danes B. Že ko sem včeraj šla v posteljo, sem razmišljala, kaj si bom pripravila. Lp, izkoristite dan brez dežja in bodite čim več na svežem zraku(samo oblečite se malo bolj) maychi Sporočilo je spremenil(a) maychi dne 14. nov 2004 12:45:14

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

14. nov 2004 17:31

Čao vsem na forumu, še posebej tistim, ki hujšate! Jaz pa jutri začnem z dieto in upam, da mi bo uspelo dat neki kg dol. Drugač mam ful probleme, vendar upam, da mi bo vseeno uspelo in da mi ne bo zmanjkalo volje in energije. Trdno sem se odločila in upam, da me boste tudi vi tukaj spodbujali. Lep večer!!! saby

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

14. nov 2004 18:13

Hay Saby, pravilno si se odločila, če misliš, da moraš dati nekaj kg dol. Samo začeti je treba, pa kar gre. Verjemi. Moraš pa imeti tudi podporo. Meni ogromno pomeni to pomenkovanje na forumu. Res deluje. Jaz še zmerom vztrajam, nikoli se še nisem pregrešila, povem pa tudi to, da pijem samo vodo. Na začetku sem čaj, pa ni bilo ok. Voda je zakon. Samo vztrajnost ti svetujem....... in le pogumno. LP, Taja Taja

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

14. nov 2004 18:40

Mene pa zanima, če je mogoče kdo star okoli 40 let in hujša po tej metodi. Sama bi namreč morala odložiti kar nekaj kilogramov in bi bilo fino, če bi imela kakšno moralno pomoč. LP, Dipsi

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

14. nov 2004 21:54

Hay Zanima me, če katera obvlada to temo o luninih menah? Kako se postimo takrat? Od kdaj do kdaj? Ali lahko spiješ tudi kakšen sadni sok? Mogoče zelenjavni? Je kaj narobe, če se postiš večkrat v mesecu? Naj mi prosim katera odgovori, ker bi to preizkusila. Hvala, LP Taja

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

14. nov 2004 23:13

Pozdravljene dekleta in žene, Nisem obupala, sem bila pa na dopustu in uživala, da že dolgo ne tako. Šli smo v tople kraje in si privoščili 13 dni oddiha. Komaj sem uspela vse prebrati in res sem vesela, da ste tako vztrajne. Sama sem prvi teden močno grešila, ker smo imeli all inclusive in potem ugotovila, da si bom skoraj dva meseca truda popolnoma uničila, če bom nadaljevala pojedine. Drugi teden sem bila res pridna, malo jedla in veliko plavala in upam, da bodo jutri zjutraj hlače še vedno preširoke!!!!!! Veliko je novih, ČESTITAM PUNCE! Sama bom rabila kar veliko volje, da se vrnem v stare tirnice in priznam, da sem vas kar malo pogrešala. Danes sem na avionu jedla kar so mi pač dali, jutri pa bom imela sadni dan, čeprav se mi tako solate lušta!!! Mogoče si bom pa za kosilo solato privoščila! Res sem vesela, da tako uspešno hujšate in vam kar malo zavidam. Sicer pa se še naprej z vami in v petek imam vodni dan. Lepo se imejte in uspešen teden voščim Marina5

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

15. nov 2004 9:26

Živjo! Dramik, tu si poglej: http://www.lunin.net/zdravje/luninpost.php Živjo Marina, ti kar malo zavidam te tople kraje, verjetno nisi poterbovale termoforja kot mi tu doma. Vse nas zebe ko cucke. Maychi, in kaj je bilo dobrega na jedilniku, jez sem jedla govejo juho in kuhano govedino, ker nisem bila doma in sem pač morala vzeti karje bilo. Me je sicer mikala svinjska pečenka pa je bila preveč mastna. Kaj bomo pa danes kuhale? Danes je moj najboljši dan ŠKROB! Lp,Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Ursula  

član od: 15.11.2004

sporočila: 16

15. nov 2004 11:31

Pozdravljeni! Sem nova na forumu in me zanima, če mi lahko kdo posreduje dieto. Resno se hujšanja lotevam šele drugič. Pred leti sem že uspešno shujšala vendar mi je v zadnjih 6 letih uspelo vse pridobiti nazaj. Sedaj sem se ponovno odločila za hujšanje in sem zasledila forum na kulinariki ter vas prosim za pomoč. Hvala Ursula

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti