Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

12. nov 2004 12:40

Krasno, Rožica! Se bomo lažje bodrile. Kar žal mi je, da nisem mogla nadaljevati začeto dieto 13.9. Ampak zdravje je le prvo. Važno je, da mi ne zmanjka volje. LP

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

12. nov 2004 13:20

Imaš prav zdravje je prvo! Si ma pa kar pošteno potegnila z luninem dnevom, sicer se ga jaz nisem držala, prepričala pa sem mojo mami, da je 100% da ni v petek, kot sem ji prej enkrat povedala. Sem pa že kekšen teden dni ali več nazaj preverjala lunine mene, zato sem bila mnenja, da sem mogoče kaj zamešala. Pa nič zato. Upam, da se ne bo preveč jezila. Bom pa verjetno vstrajala post ob polni luni. Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

12. nov 2004 13:56

Oprosti, Rožica! Ni bilo namenoma. To je tista brzina zjutraj, ko sem mimogrede na koledar pogledala, pa sem falila dneve. Ti bom povedala, če je bilo vseeno kaj efekta od posta. Če ne drugega, se telo prečisti.

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

12. nov 2004 15:13

ojla, "sotrpinke". Čez vikend se jaz poslavljam. imejte trdno voljo, ne obupat (čeprav mene zdejle že mal matra; sadni dan pač), privoščite si, kar si seveda lahko glede na dan, v ponedeljek pa spet nasvidenje. ciao, mucy

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

12. nov 2004 16:20

Hay Kako ste kaj danes? Jaz sem suuuper. Imam sadni dan, ki je fantastičen. Nič nisem lačna, ni mi slabo, počutim se super in cel dan sem zunaj in nimam minute počitka. Zanima pa me nekaj, ali je kaj narobe, če sem za danes pojedla samo 1 jabolko in pol banane? Popila sem ogromno vode in eno črno kavo brez sladkorja. Hvala vsem, ki me tako bodrite. Rožica, hvala ti za link. Da ti povem tudi to, da tudi jaz nikoli ne kuham po receptih, ampak čisto po svoje. Toda tuki me zanima kakšna so ta nevtralna živila, kaj spada pod kakšen dan, itd. Še to! Zanima me ali je mogoče, da sem v teh prvih 3 dneh shujšala za 4,5 kg? Danes je moj 4 dan. Hvala vsem in kar tako naprej! LP, Taja Taja Sporočilo je spremenil(a) dramik dne 12. nov 2004 16:24:53

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

12. nov 2004 18:59

Čisto mogoče je, da si "shujšala" 4,5 kg, predvsem mislim, da se ti je prebavni sistem izpraznil. Tudi zase vem, da se mi je na začetku kilaža zmanjšala za neverjetne kilograme. In zaradi tega, ker se zmanjša obremenitev prebavnega sistema, se tudi tako poveča napolnjenost z energijo. Mene pa tkoooo matra danes (sadni dan), da bi jedla nekaj konkretnega. Mljask mljask! Bo treba počakat do jutri. Sy

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

12. nov 2004 19:12

Živno Sy! Sem se kar malo zmedla se tem sadnim dnevom, pa sem se kar hitro spomnila zakaj je zamik. :) Za kdaj planiraš vodo? Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

12. nov 2004 19:53

Hay Spet jaz težim. A mi lahko katera pove, če je kaj narobe, ker sem tako malo jedla? Sploh nisem lačna. A počutim se fenomenalno!!!!!!!!!!! LP, Taja Imejte se fajn. Taja

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

12. nov 2004 22:31

Hello! Pa sem spet tu. Končno vikend pred vrati, a ponedeljka se pa že danes "bojim", saj imam vodni dan! Help me! Danes pa sem imela Š dan in sem jedla redič s krompirjem. Njam, njam. Jutri pa OH - špageti s paradižnikovo omako. Njamsi. Joj, jaz se res veselim vsakega dneva posebej, le vodnega ne. Vsaj zaenkrat. Če preživim, vam povem kako je bilo. A veste, da sem ugotovila, da kadar jem na B dan meso se mi potem nič kaj veliko ne ljubi delat. Na orbitrek se komaj spravim. A je še katera to opazila? Saj pravijo, da meso ni ravno fino za naš organizem, a ne? Očitno to pri meni drži. Lara, zate je pa vodni dan še predaleč in je brezveze da se že zdaj z njim obremenjuješ. Misli raje na kaj drugega. Jaz se do zdaj nisem obremenjevala, sicer se tudi zdaj ne ampak malo me pa skrbi. Mucy, jaz se vsak večer po tuširanju namažem po celem telesu z Balea losijonom s Q 10. Meni ta najbolj odgovarja pa še cenovno je najbolj ugoden. Zanima me pa še nekaj: nekje sem zasledila, da obstaja tudi neka dieta po Montignacu (upam, da sem prav zapisala)? A katera ve če je to res in kakšna je ta dieta? A katera tudi kaj bolj pozna zelišča? Mene ful zanima katera pašejo v katero jed. Mi lahko katera to napiše ali pove kje se da to prebrat? Uživajte vikend brez prevelikih grehov! Lp, kokos Če želiš - tudi hočeš, če hočeš - tudi zmoreš!!! kokos

EVICA  

član od: 3.2.2004

sporočila: 31

13. nov 2004 7:18

Priznam, da ko poskušam s to presnovno dieto, ugotavljam, da sploh ni hec. Občudujem vas Sy, Rožca,Kokos,....Sama bom danes poskusila s sadnim dnevom. Bomo videli. Od 02.11. se namreč držim teh pravil igre, pa včasih kar pojem kaj, ko ni najbolje. Danes je moj sadni dan. Bomo videli. Po včerajšnjem OH dnevu me vse tišči, pa sem pojedla eno vegi pizzo (malo), popoldan nekaj keksov, zvečer pa dve rebrci čokolade. Zanimivo, kako se skrči želodec. Lep pozdrav !

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti