Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

13. nov 2004 7:57

Hay Naj vam povem, da sem preživela S dan čudovito. Sploh si ne morem mislit, da imam toliko volje, pa tudi, da nisem čisto nič lačna - pojem pa zeloooooooooo malo, prisežem! Kokos, jaz uporabljam zelišča po okusu, ne po tistem, kar piše na njih samih. Včasih dam začimbo, ki je namenjena piščancu celo na svinjsko meso... Curry odlično paše k piščancu... Okus pač. Recimo origano, bazilika, timjan pašejo k paradižnikovim jedem. Malo mešaš in preizkusiš kaj novega in je! Poskusi. Zakaj se toliko bojite vodnega dne? Meni se ne zdi hud. Zdaj še nisem prišla do njega, toda občutek imam, da bi ga lahko imela po vsakem S dnevu. Moje počutje je na višku. Upam, da tudi vaše in le tako naprej! LP, Taja. Taja

aisha3012  

član od: 19.5.2004

sporočila: 41

13. nov 2004 11:54

zdaj sem pa res žalostna! držala sem se lune, zdaj pa tukaj preberem, da sem nardila napako - za ceu dan!!!! madona, še nikol mi je ni uspelo zdržat! zdajle pa zvem, da sem čist falila!!!! no, ok, zdržala sem 24 ur brez hrane. uspeh? je bil ja, ampak ne verjamem, da kaj trajnega. zdej grem pa kar spat, tako sem žalostna!!! naj mi bo v poduk, da je treba informacije zmeraj preverit.

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

13. nov 2004 15:06

Zdravo. Aisha3012, ne bit žalostna. Mislim, da sploh ni poanta v tem, da shzjšaš, ko je luna. Vedno, ko boš 24 ur brez hrane, boš imela naslednji dan 1-3 kg manj. Ampak ne zaradi tega, ker bi tako hitro (čez noč) shujšala, ampak zato ker ne ješ! Mislim, da vsi dajejo prevelik pomen temu! Verjetno si se stehtala po končanem postu. Poizkusi naslednjič ko bo luna in boš videla, da ni nobene razlike. Tudi jaz sem imela po vodnem dnevu manj, pa ni bilo hujšanje z luno... razmisli, pa boš videla, da ni tako grozno. Si si pač samo malo telo prečistila. V vsakem primeru je to zelo dobro za telo (ko je luna ali ne!). Lp, maychi

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

13. nov 2004 16:31

Zdravo, res je, da katerikoli drugi dan v mesecu brez hrane pomeni kakšen kilogramček manj, res pa je tudi, da je tak post učinkovitejši ob luninih menah. Če luna deluje na plimovanje, zakaj ne bi na naše telo, ki je sestavljeno iz več kot 2/3 vode? Je pa vsekakor dobro, da našim prebavilom in celotnemu organizmu privoščimo kakšen dan posta, da v miru počistijo strupe, ki se nenehno kopičijo v našem telesu. Bistvo luninega posta je (tako kot hujšanja), da telo prečistimo. Joj, sem pametna . Vse to se da prebrat na internetu. Kako ste kaj, punce Jaz imam danes drugi Š dan in do sedaj brez večjih problemov. Malo me je bilo strah S dneva, pa je minil, kot bi mignil . Upam, da bo tudi naprej tako. Lep sobotni popoldan in še lepšo nedeljo vam želim Meli

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

13. nov 2004 17:21

Pozdravljeni! Sem nova in ker se že dolgo ubadam s kilogrami in raznimi dietami, sem se zdaj jasno odločila za to dieto in upam, da bom pri njej uspešna. Imam trdno voljo in upam, da me boste spodbujali. Prosila pa bi vas, če mi lahko daste kak nasvet ali pa namig v zvezi s to dieto. Zanima pa me tudi koliko kg ste izgubili po 90 dneh? Lep pozdrav!!!! SABY saby

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

13. nov 2004 17:37

Taja, ČISTO NIČ ni narobe, če ješ malo (četudi se ti zdi, da je premalo), dokler se dobro počutiš. Poznam ta občutek energije, o katerem pišeš. Včasih se zdi celo, da manj ko ješ, bolje se počutiš. Veš, zelo ti privoščim to. Vodni dan planiram po naslednjem sadnem dnevu... kdaj je to? Sreda bo voda, če se ne motim. Js sm pa že dva dni tko čudna, da ne vem, kaj mi je. Včeraj sem jedla malo bolj staro študensko hrano, ki ni imela več pravega okusa. Mogoče bi bilo od tega... Ostanite še naprej tako pridne! Vzor ste mi! Sy

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

13. nov 2004 19:32

Hello! Na pomoč! Ej, punce, zdaj pa tud mene kar naprej trese. Tko me zebe da je za znort. Si nisem mislila, da bo to tud mene doletelo. Zdaj se vam bom tud jst prdružla s termoforjem. Mejte se čez vikend! kokos

dramik  

član od: 9.11.2004

sporočila: 34

13. nov 2004 19:42

Hay Kokos, zebe te, ker je zunaj MRAAAAAZZZZZZZZ. Meni je non stop vroče. Punce, ali lahko imam jaz vodni dan po S , čeprav ni 29 dan? LP, Pa tako naprej PS danes je na 24 ur viziti, PILATES VAJE in nato forum, GLEJTE. Taja J akje pa ste? A je tolk zanimljiv "Joe Black"? Sporočilo je spremenil(a) dramik dne 13. nov 2004 21:21:34

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

14. nov 2004 8:36

Dobro jutro! Spet eden tistih vikendov, ko so vsi zaposleni z čem drugim. Danes imam B dan. Hvala bogu! Včeraj sem bila tako lačna, kot še nikoli na Sadni dan. Nič me ni nasitilo. Pa sem mislila, da je s temi problemi konec, da je želodček skrčen, posebnih "luštov" pa že dolgo nisem čutila. Me je vse skupaj kar presenetilo. A katera mogoče dvomi, da sem se podala v skušnjavo? Niti slučajno!!!! Eedini prekršek je bila skodelica ananasovega kompota ob 21.00, za boljše hujšanje. Ane SY? Me kar veseli, ko tako prebiram forum in opažam, da je vse več novih bojevnikov, ki imajo močno voljo in vstrajnost. Želim vam, da bi vse v sebi našle moč in vstrajale do konca. Bojevnik ima cas le za brezhibnost; vse drugo namrec izcrpava njegovo moc - brezhibnost pa jo povecuje. Brezhibnost pomeni, da, ne glede na to, kaj delas, naredis to po svojih najboljsih moceh!!! Trudimo se živeti v brezhibnosti!!! Lep dan vsen novim in starim bojevnikom! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

14. nov 2004 10:26

Živjo, punce! No, jaz imam za Ljubljančanke eno vprašanje, ki ni povezano s prehrano; in sicer me zanima fitness - ali katera ve kje je kakšen bolj simpl fitness center, kjer ni raznih afn (moškega in ženskega spola), kjer se lahko popolnoma sprostiš in posvetiš vadbi in ti pri tem ni treba mislit pod kakšnim budim očesom kakšnega nabildanega tipa si oz. če te kakšne osebe ženskega spola ne opazujejo kako ti kaj stoji in če imaš oblečene "taprave" cunje. za odgovor bom zelo hvaležna. Pozdrav, JamieO

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti