Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

19. okt 2004 21:08

Živjo! Rožica tudi jaz imam zaradi kostanja vedno težave s prebavo. Ampak samo naslednji dan, potem se vse uredi. Pa še to, jaz vsako jutro na tešče popijem kozarec Donata (je napisano v Rinini knjižici, da se to priporoča oz. kozarec mlačne vode). Če bom kdaj morala kupiti kostanj, vem na koga se obrniti, da bom zvedela, kje je cenejši kot pri nas! apmak za enkrat še ni potrebe...sem ga danes zopet nabirala, si delam zalogo, kot kakšna veverica (one pa ne bodo imele nič za čez zimo)! Cerridewn, kar tako naprej! Lp, maychi

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

19. okt 2004 21:51

Živjo, po dobrem mesecu, z veliko prekrški, po enem tednu "bolniške" in še ne predelanemu vodnemu dnevu, imam 4 kg manj. To se mi zdi precej vredu, če pa posmislim, da mi je v prejšnje šlo dol v enem mesecu 8 kg... je zdajšnji rezultat bolj slab. A se ne obremenjujem, ker vidim, da dieta deluje. Tokrat sem začela z manj presežnimi kilogrami, zato gre baje tudi bolj počasi (če izvzamemo vse ostale prekrške itd). Juhuhu! Danes me je spet žolč malo špikal, ker sem MoRaLa jesti sir na beljakovinski dan, ki pa ima precej maščob. Saj bo, ni panike. Jutri bo že lažja hrana. Vidim, da smo spet pridobili nekaj novih! Želim vam veliko uspeha in dobrega počutja na poti do novega telesa. Tukaj boste dobile veliko podpore, ki jo vsi potrebujemo. Na nove zmage! vedno lažja Sy

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

19. okt 2004 22:51

Pozdravljene vse stare in nove "lakotnice" :o) Prav vesela sem, da nas je toliko, ki imamo isti cilj. Prijazno prigovarjanje, razumevanje ob storjenih prekrških in vzpodbujanje, me vedno znova pritegne na tem forumu. Vse razumemo kako težko zna biti odrekanje hrani ko pa je tako luštno jesti in predvsem grizljati. Ampak uspehi so vidni in to je tisto kar poplača ves trud. Tudi sama sem preživela še en sadni dan in jutri je moj najljubši jedilnik: MESO!!! Ha, privoščila si ga bom in sicer bomo doma imeli kuhano govedino. Izredno rada na kuhano meso namažem malo senfa in seveda solata za zraven. Za ostale lačne pa bo še krompir in zelenjava, ki se bo verjetno znašla tudi na mojem krožniku. Juhe pa nikakor ne morem piti. Verjetno zato, ker že tako nisem ljubitelj juhe. Sančo, sama si brez slabe vesti privoščim za malico kakšno jabolko. Včasih je to dopoldne, včasih pa popoldne. Vesela sem, da zmorem toliko moči, da ne pojem česa drugega. Prav rada bi obdržala to navado. Glede pregreh se popolnoma strinjam s tabo Blažka. Včasih pač ne gre drugače in želim si, da bi ne imela tako slabe vesti, Lars lepo, da si spet na "pravi poti" in tudi mene je PMS pošteno vrgel in samo na hrano sem mislila. Sy, dobrodošla nazaj. Seveda je zdravje na prvem mestu in čestitam ti za zgubljene kile. Spet grem v posteljo pošteno lačna in zadovoljna. Veliko uspeha vsem in LP Marina5

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

20. okt 2004 7:05

Dobro jutro! Vsem novim želim veliko dobrodošlico in pa veliko vztrajnosti pri izgubljanju kilogramov! Včeraj sem pričela s telovadbo pod nadzorom terapevtke in ko sem se tehtala, mi je pokazalo 2,5 kg manj. Glede na to, da sem v 10 dnevu diete, menim da sem na dobri poti. Danes me vse tak boli, da komaj hodim :))) Danes imam pa Š dan, a ga ima katera in ali imate kaj predlogov? Lep pozdrav iz trenutno temnega Celja! Barbolinka

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

20. okt 2004 8:08

Jutro vsem novim in starim, sy super, ni panike če je šlo manj kilic dol, jih e ne rabiš več toliko spravit stran kot v prejšnjem hujšanju. Najprej pa vsekakor zdravje!! Barbolinka čestitam za telovadbo, mene kar še nič ni prignalo do tja, moram priznat, da dokler lahko raje izrabim hojo v naravi, te zadušene telovadnice me ne privlačijo, pa še slabo mi ratuje tam od slabega zraka. Škrob je fajn: naredi si ričet, ga zmzni če ga bo preveč, pa potem drugič še jej, če ga maš rada. Včasih si naredim kar samo riž in solato, drugič zelenjavno rižoto, ali pa riževo solato,mmmmm.Lahko ješ fižolček, prebranac, krompirček,...Veliko idej. Še vedno pa ne vem kam dati kus kus??????? Če tako pregledaš koliko je idej za en dan, pa če je 10 idej, je to že za polovico diete, to sem zdejle pomislila, tako da sploh ne semmo biti panične kaj jesti. rožica, mislim da kostanj zapira, ampak lahko pa narediš štosek, kot pravi maychi, da zjutraj pije, lahko takoj po kostanjih popiješ donat in bo zjutri vse ok. Jst spijem kar nekaj donata. Lars

blažka  

član od: 19.7.2004

sporočila: 24

20. okt 2004 9:10

Pozdrav ! Uživam, ko berem vaše tekste. Čestitam tistim, ki jim gredo kg tako hitro dol. Jaz imam danes 12 dan, pa se lahko pohvalim le za 1 kg manj. Verjetno preveč grešim. Dopoldan normalno zdržim s sadjem, kosilo imam res šele okrog 15.30 in je do večerje ob 20.00 prekratek čas. Večerji se kar odrečem, če se le da. Ker ne vidim pravega uspeha, zgubljam voljo!!! V pomladanskih mesecih sem s to dieto v 1,5 mes., kolikor sem zdržala zgubila 4-5 kg. Če mi bo to uspelo tudi zdaj (v kar pa dvomim), bom presrečna. Jeseni je težje hujšati, kot spomladi. Lp, A

neznan uporabnik

20. okt 2004 9:49

Blažka, saj ni takoj za obupat, v 12 dneh 1 kila, to je na mesec 2,5 kg, po treh mesecih pa skoraj 10 kg, če pa še malo pomigaš... Če pa nehaš, sama veš, bo šlo v prednovoletnem času ravno toliko gor! Boš imela pomladi, ko ti gre hujšanje bolje od rok, manj za izgubit, pa čeprav le nekaj kil Tjana

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

20. okt 2004 9:57

Blažka, ne obupaj, ne vem koliko imaš odvečnih kilogramov, ampak mogoče maš manj maščobne mase, pa ne hujšaš toliko. Tisti ki imajo res ogromno kil, bodo po tej dieti izgubili 25 kil, ostali manj, vsekakor. Tudi meni ni šlo ne vem kaj kilic dol, ampak vseeno čutim pa da grejo. Nikakor se ni za obremenjevat koliko gre, včasih ne gre nekaj dni nič dol, potem pa s turbo hitrostjo več kil :) Drži se, in ne obupaj :) Lars

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

20. okt 2004 10:58

Barbolinka, ker sva iz istega konca Slovenije, me zanima, kam si začela hoditi na telovadbo? lp malamisha

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

20. okt 2004 11:00

malamisha, si že kdaj slišala za center Linea Snella - center za oblikovanje telesa, na Smrekarjevi 1 v Celju? Barbolinka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti