Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

19. okt 2004 8:20

Barbolinka, kostanj jem na škrobni dan. Včasih je potrebno malo grešit...Je dobro za dušo! Jutri imam 2 vodni dan, brez grehov ni šlo... lp malamisha

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

19. okt 2004 10:09

Jutro, jst se vračam na stara pota, zgleda je mojih menstrualnih pregreh dovolj. Sicer sem res spustila vodn dan, tako nekako sem naredila, kot da grem s hujšanjem od začetka in se danes zopet bolje poćutim, fant je jedel kostranj, čokolado,,....jst sm pa samo gledala in mi je skoz ponujal, ampak sem bila pridna ;). Ta vodni dan pa prestavim na kakšen drugi dan :) Pozdravljene nove sotrpinke, uspešno hujšanje vam želim, pa nič sekiranja, če bo kakšna pregreha, kot pravim tudi grešiti je treba v življenju. Lep, malce smotan dan, Lars

blažka  

član od: 19.7.2004

sporočila: 24

19. okt 2004 11:03

Živio vztrajne punce ! Ko čitam vaše prispevke mi je lažje, ker vidim, da imate tudi ve skrite - prepovedane želje po tisti hrani, ki ti je pač tisti dan prepovedana. Preden sem se sama odločila za to dieto sem nekje prebrala, da se moraš pač vsaj 1. mesec strogo držati navodil. Samo včasih pač ne gre. Posebno, če moraš na kakšno slavje, ali rojstni dan ipd. Spomladi sem zdržala s to dieto le 1,5 meseca, ker se mi je večkrat vrtelo in mi je bilo slabo. Po postavi res nisem pri debelih, ker sem kar visoka ( 179 cm), vendar so moje kg nepravilno razporejene. Zelo pomembna je res tudi telovadba, kar sem tudi sama ugotovila. Sem pa ena takšnih, ki bi se prej odpovedala mesu, kot pa sladkarijam. Pri vsaki dieti gre za disciplino in upam, da mi bo uspelo . Lp, A.

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

19. okt 2004 13:03

Živio! A ni lepo, da se nam vsak teden pridruži kakšna nova! Sančo. Jaz imam kosilo bolj pozno (okoli 3 ure), tako da sploh ni problema. In raje pojem en obrok sadja več (okoli 12 ali 13 ure) tako, da zdržim do kosila. Med kosilom in večerjo pa nimam nobenega obroka. Upam, da ti bo kaj pomagalo. Blažka verjamemo, da ti bo uspelo, skupaj z nami. Potrebna je samo volja in kile letijo kar same od sebe dol (in še uživaš lahko v dobri hrani, saj se ti ni potrebno ničemur odpovedati, le na določen dan je potrebno jesti). Držim pesti zate in za vse ostale. Rožica, jaz nabiram kostanj že 14 dni(najmanj) mislim, da gre pri nas že bolj proti koncu...(res pa je odvisno kje si doma, ker zelo različno zori). Upam, da ga boš lahko čim prej nabirala, ker sem pri nas videla, da je 1kg zelooo drag (med 700-800sit!!) Se ga splača nabrat in potem prodajat, je za razmislit! Lp, maychi

cofi  

član od: 17.10.2004

sporočila: 4

19. okt 2004 15:27

Živijo! Vsem hvala za dobrodošlico in spodbudne besede. Mislim da je ta forum super ideja, saj ti že samo branje prispevke vlije ogromno volje in energije. Muci! Super je, da sva začeli skupaj (sae bova lahko malo opminjali)! Vsem želim en lep dan in čim manj grehkov! cofi

cerridewn  

član od: 19.10.2004

sporočila: 4

19. okt 2004 17:17

Najprej en lep pozdravček. P cerridewn

cerridewn  

član od: 19.10.2004

sporočila: 4

19. okt 2004 17:17

Najprej en lep pozdravček. P cerridewn

cerridewn  

član od: 19.10.2004

sporočila: 4

19. okt 2004 17:17

Najprej en lep pozdravček. P cerridewn

cerridewn  

član od: 19.10.2004

sporočila: 4

19. okt 2004 17:26

da ne bom začela spet z pozdravčkim.Opravičilo za nenamerno narejeno napako in poslana sporočila.Priznam da nisme prebrala vseh odgovorov na to temo,moram pa povedati da sem tudi ama že začela z to dieto,zanjo sem zvedela drugje.Naročila sem si tudi knjigo z recepti ki mi precej olajša razmišljanje kaj bi jedla,se jih ne držim točno morda kdaj kaj izpustim vendar so zelo odber vodnik,ker je za vsak dan napisano točno kaj se lahko je za zajtrk,malico,kosilo,večrja+ dodaten recept če ti ustrezno za tisti dan ni vredu.Mogoče ste knjigo že omenjali.Jaz bom imela kmalu prvi vodni dan torej bo pretekel mesec in moram reči da sem do sedaj shujšala za 10 cm samo v pasu,koliko pa v stegnih in okoli bokov pa še nisem merila.Včasih je res težko zdržati vendar se jaz zaenkrat še nisme predala :) cerridewn

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

19. okt 2004 18:29

živjo! Maychi, še sreča, da pri nas ni tako drag kostanj (280sit za kg). A mogoče katera ve, če kostanj zapira ? Imam namrač " velike težave " s prebavo. Poseben pozdrav vsem novim na tem forumu, le tako naprej. Skupaj nam bo lažje!!! Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti