Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

13. okt 2004 10:15

Hojla, hvala za vse lepe želje. Itak da se bom pozdravila in šla naprej. Ker pa sem prekinila za en teden, bom pa na koncu podaljšala za prav toliko. Rada bi kej konkretnega pojedla, a bo treba še nekaj dni počakat. Sy

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

13. okt 2004 15:09

Marina, ti tistemu sodelavcu kar lepo reci, naj raje gobec drzi, da ne bos svoje popadljivosti najprej na njem preizkusila! Pa se to mu povej, da ti vsaj imas jaj..., da to vsem na glas poves za razliko od vecine in da si jim to povedala zato, da bo zate laze in zanje tudi ne pa da zato, da bi jim dala povod, da se izzivljajo nad tabo. V nasi firmi so pa dedci drzgacni, ko poves, da si na dieti, vsak zacne hiteti pripovedovati kako je on na ideti ali kdo drug, ki ga poznajo in vsak zeli natrositi svoje predloge, pa svoje izkusnje, pa detajlno ti opisejo svojo dieto.... JamieO

Strupek  

član od: 11.10.2004

sporočila: 12

13. okt 2004 16:19

Lep pozdrav vsem. No, pa sem se okorajžla in tudi jaz danes začela s svojo dieto. Res je šele štiri popoldne, ampak danes nisem imela kašnih posebnih problemov. Je pa res, da mi je pred drugo uro, ko je bilo kosilo, že ful krulilo. Pa sm se vzdržala. Čeprav pa priznam, da me mal skrbi sadna sobota. Ampak z veliko volje sem se podala v to, en sadni dan mi pa (upam) tega že ne bo vzel. Torej, danes, 13.10.2004 sem štartala z 71 kg. Bomo videli, do kam bom prplezala. Ste mi pa vse en velik vzor. Počasi vam bom sledila. Lepo se imejte. Strupek

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

13. okt 2004 18:27

Lep pozdravček tudi od mene! Uspešno prestala tretji dan, še 88 dni do konca :))) ! Tak je fajn občutek, ko vem da spet nekaj za sebe delam, sem se šla vagat in prvi dan diete sem jih imela 91, danes je pa tehnica pokazala 89,4 kg. Sem dobila kr zagon in dobro voljo! Čeprav me čaka jutri SADNI DAAAAAN! Pa mislim da bo šlo. Čujte punce, a si lahko jutri ko pridem iz službe naredim sadno solato ali ne smem mešat sadja skupaj? Hvala vsem skupaj za podporo in se še priporočam še v naprej! Lep pozdrav in novim dogodivščinam nasproti! Barbolinka

Tinusa  

član od: 13.10.2004

sporočila: 2

13. okt 2004 19:28

Ojla! Berem vaša sporočila in sem vesela, da nisem edina. Vem, da je to že izrabljena fraza na tem forumu, ampak je čisto resnična. Čestitke vsem, ki ste že prišli do konca in vsem, ki ste to šele začeli. Danes je to moj prvi dan in na podlagi vaših sporočil, sem dobila ogromno volje, da izpeljem vse skupaj do konca. Vesela bom, če me boste sprejeli medse. Lep večer še naprej! Tinusa Tinusa

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

13. okt 2004 20:31

Hojla! Marina5 veš, da še sama ne vem kako sem se zamotila, bila sem cel dan doma, skuhala sem tudi kosilo za domače, nato sem se spravila likat, zvečer pa sem posedala pred TV. Pa vsj trikrat, če ne več sem prebirala naš forum, je kar dobro te spomni zakaj vstrajaš pri svojih odločitvah. Skozi dan pa me je vodila predvsem misel na rezultat mojega odrekanja. Dala si mi dober povod za razmislek in prišla sem do zaključka, da je moja volja zaenkrat res zelo močna. Mislim, da si se kar dobro odločila glede nakupovanja, tako ti bo dan hitreje minil. Moj nasvet je definitivno takšen, veliko tekočine, ki zapolni praznino v želodcu. :) Jaz v takih dneh zelo pogrešam nekaj toplega, zato spijem veliko čaja (navadno metinega). Držim pesti zate in tvoj vodni dan!!!! Strupek me veseli da si z nami. Dobila si tudi družbo, tako je lažje. Tinusa, Dobrodošla med nami. In kar pogumno do konca! Maychi, a danes imamo pa Š? A lahko enkrat ugibam kaj si jedla? Hmmmm, hmm, h..... KOSTANJ !!!!! Joj, kako uživam v jeseni!! Še bolj pa ob kostanju. ha, HA,Ha... Želim vam lep jesenski večer, Čeprav nam že z zimo pa TV grozijo. Pa imajo najbrž kar prav, ko pogledam ven skozi okno opažam, da se je ponedeljkov vzorec snega kar dobro obdržal, sicer ne tako nizko kot je padel. Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

13. okt 2004 21:38

Rožica a ti bereš moje misli? Res sem jedla kostanj, vendar danes šele prvič. to pa predvem zato, ko ga enkrat začnem jesti, ga jem zeo počasi, enega za enim in je mimo ena ura...grem mimo kuginje in vzaemm še enega in tako lepo čez cel dan...groza Na srečo sem imela zvečer obveznosti, tako da sem jih za večerjo pojedla nekaj malega in sem šla od doma, domov pa sem prišla šele po 9 uri, tako da jih na srečo ne smem več. kaj si pa ti imela danes na jedilniku? A tudi kostanj ali si si privoščila kaj drugega? Strupek, Tinusa(dobrodošla)-potrebno je samo začeti potem pa gre kar samo od sebe! Držim pesti, da vama bo uspelo in imata nas za vzpodbudo, ko bodo prišli kakšni trenutki krize. Kar tako naprej! Lep večer, maychi

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

13. okt 2004 22:00

Maychi, za kosilo sem kuhan krompir in zeljno solato, za večerjo pa kuhan riž in rdečo peso. Moram priznat, da se ne držim več pravila kosilo=večerja. Navadno za večirjo pojem kak sadež ali juho, navadno zelenjavno ali čisto govejo, ki pa je bolj redko na jedilniku. Kostanj pa sem poizkusila že prejšni Š dan. Danes pa ga v naši trgovini niso imeli. Se pa veselim vseh nadaljnih Š dnevov. Predvsem pa dne, ko bomo šli nabirat kostanj. Potem ga bo doma napretek in ne bo več treba razmišljat kaj naj na Š jem. Se mi je pa danes "zluštalo" kisle repe. kaj mislite kdaj jo lahko jem? Po moje, kot zelenjavo. Torej vsak dan. Prosim povejte, če se motim. Lahko noč. Rožica Sem že našla, repa je na beljakovinski dan. Kaj mislite o tem? Po moje je isto kot zelje, paradižnik, cvetača,..., ki so pravtako opredeljeni kot beljakovine. In vsaj jaz te zelenjave ne jem samo na B. Pa saj to smo že obdelale! Povejte še vaše mnenje za repo in kislo zelje. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas. Sporočilo je spremenil(a) Rožica dne 13. okt 2004 22:10:32

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

14. okt 2004 8:24

Jutro, rožica, moram priznat da jaz cvetačo jem kar vsak dan če je treba, prav tako brokoli. Velikokrat si naredim za zelenjavni priboljšek kar cvetačo,brokoli,por,korenje. To kar zmiksanojem, ali v solati ali kot juho ali kot dodatek k mesu, krompirju,.... Ma se na zelenjavo kam pase se mi pa res ne da gleadti, bo sla pa zato kakšna kilca manj dol. Itak sem bla poredna par dni, zdej bom pa ze spet lepo papala kot je treba, kaj cmo gresit je treba. Sem pa našla v oni članek o papaji, da je dobra za hujšanje, zato vam napišem recept za juhico s papajo, podobna je uni dietni. Recept dobite na forumu pod recepti!!!, da ne bo tu vpisovanja in iskanja. A OK?????? lep dan Lars

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

14. okt 2004 9:01

Ma sem se odločila, da dam še sem recept, baje pokuri toliko kalorij, kot jih niti ne zaužiješ z juhico. Za kakšen vitaminski dan ni slaba ideja. SADNOZELENJAVNA JUHA: 4 korenčke 3 čebule 2 papriki 2 paradižnika malo belega zelja polovica papaje Očistiš, narežeš na koščke, dušiš na žlici olja, začiniš in zaliješ z malo vode ter kuhaš 15 minut MMMMMMM, po moje more bit dobro Lars

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti