Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

11. okt 2004 9:58

Ta vikend sem grešila! Preveč! Danes mi je pa slabo... Sicer pa sem v soboto imela sadni dan, katerega sem se držala 100 %, včeraj pa sej jedla vse kar mi je prišlo pod roke. Ah, saj bo! Sem se pa odločila da imam danes še en sadni dan, da vsaj malo izničim včerajšnje grehe. Lep pozdrav! malamisha

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

11. okt 2004 10:23

Živio vsem ! Po kratkem premoru spet utegnem, da se vam oglasim. Krizni teden je za mano, proti pričakovanju dokaj dobro prestan in kljub "grehom" je tehtnica danes zjutraj pokazala -0,5kg. Je kar vredu. Hvala vsem za spodbudo. Sy, Majchi, Lisička, Neni, Studentka1,...danes je naš prvi vodni dan, kako ste se odločile, ga boste upoštevale. Jaz ga bom. Zato sem se danes zjutraj tudi stehtala, ker vem da po vodnem dnevu teža kar pade, predvsem zaradi izgube tekočine in tehtnica naslednji dan hitro pokaže več. Ponosna sem nase. Na začetku meseca so se mi sitrpinke, ki so se bližale vodnemu dnevu zdele tako daleč pred mano, zdaj pa še sama ne vem kdaj je minil. Zame lahko rečem, da ne razmišljam več kot o dieti postal mi je vsak dan, način prehranjevanja. Z dobrimi stranskini lastnostmi, izguba kg. :) :)) Moj cilj za naprej je, priti do drugega vodnega dne brez večjih prekrškov, zato sem se odločila, da se od tega dneva naprej spet strogo držim navodil 3MD, mislim predvsem na upoštevanje časa med obroki. Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

11. okt 2004 10:30

Ojoj, Barbolinka, zal mi je to slisati! Je pa dober poduk za nas ostale! To pomeni, da si v casu po 3MD jedla kot prej, a ne? Koliko casa je ze odkar si zakljucila? Hvala da si tole napisala in da se jaz zdaj vzamem v roke! To pomeni, da je treba po 3MD enostavno locevati se naprej, manj striktno sicer a vendarle, kajne? Kaj ces, nima smisla, da se zdaj sekiras za izgubljeni trud. Se bos sedaj se 1x potrudila in imela v mislih ta jo-jo in ne bos vec jedla "normalno", pa bo. Kaj pa dopoldnevi, nisi bila na sadju? Saj bo slo, saj si se tdno odlicola tako! JamieO

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

11. okt 2004 11:04

Joj Barbolinka, mi je kar groza ko tole slišim :( Nič treba se je navadit tako jesti, spremenit prehrambene navade. Kasneje lahko malo gresis, samo da predvsem ves kdaj se zabremzat, kaksen vodni dan imet,..... Kako bo se hudo :) Lars

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

11. okt 2004 11:07

JamieO, točno tako, vse sem jedla, mešala vse kombinacije in evo kilogrami so prišli nazaj! Mislim, da je že 2 leti od tega, kar sem izgubila kilograme s to dieto oz. načinom prehranjevanja. Ko sem končala z dieto, nisem upoštevala, da še 1 mesec ješ zjutraj sadje. Imam pa tudi tako službo, da prvič jem komaj ob 4 popoldan! Nimamo nobenega časa za malico, samo delo, delo, delo... Tak da bom mogla si s seboj prinašati nekaj za pod zob, ker drugače ne bom mogla shujšati. Vsem toplo priporočam, da bo končanih 90-ih dnevih jedo te kombinacije, pa ne v istem zaporedju, samo da še kr naprej ločujejo hrano. JamieO, hvala ti za prisrčno vzpodbudo in upam oz. VEM, da mi bo še 1-krat uspelo doseči zastavljeni cilj! Barbolinka

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

11. okt 2004 11:38

Barbolinka seveda ti bo uspelo. Tudi jaz sem že 8 let nazaj shujšala 20 kilc, malo manj, pa mam danes po 8 letih isto kilažo. Predvsem pa je potrebno migati!!!!!!!!!!!To meni manjka, zato moram začeti Barbolinka kar pogumno pa bo, te podpiram in vsakič ko bu hudo, kar piši :) Lars

malamisha  

član od: 16.9.2004

sporočila: 24

11. okt 2004 11:56

Lars kako pa je bilo s kombinacijo hrane? Se se držala? lp malamisha

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

11. okt 2004 13:30

Pozdravljene! Rožica lepo, da si se zopet oglasila-sem te že kar pošteno pogrešala. Kako kaj vodni dan, jaz sem se odločila, da se bom držala. Do sedaj mi še kar gre, še nisem imela nobenega napada lakote, čeprav je še do večera zelooooo daleč-me ja kar malo strah. Upam pa da bo šlo. Sreča je samo to, da je malo boljši dan kot včeraj, lahko grem vsaj malo ven, da pozabim na lakoto, da ne bom cel dan preživela v hiši in pred TV-jem ter razmišljala, koko sem lačna. Pa sej bo šlo... Punce vztrajajte! Lp, maychi

lars  

član od: 7.4.2004

sporočila: 55

11. okt 2004 13:58

Hej malamisha, mislim, da nisem napisala, da nisem hujšala po tej dieti, sem hujšala prav pri enem zdravniku Pirnatu. V bistvu sem se držala kar lepo, sem nenehnop nihala to je res. Čim sem pa začela delati v pisarni, ko nisem bila več študentka, sem pa kar začela dobivat kilice :(. Če delaš v pisarni moraš migati, pa magari vsak dan hoditi na sprehode, da telo miga. Tako, da zdaj je pa treba tisto, kar sem pridobila v zadnjih dveh letih dol vzet :) Lars

Strupek  

član od: 11.10.2004

sporočila: 12

11. okt 2004 15:53

JamieO Hvala za odgovor. Sm res med bolj sladkosnedimi bitji, zato mi je pri tej dieti všeč, ker si lahko tudi to privoščiš. Ponavadi sem doberšen del dneva v službi, ampak se bom že mal potrudila. Za dopoldne mislim, da ne bi smel biti kakšen prevelik problem sadje. Bolj problem bodo kosila, ker vem, da pri domači mizi ne bom dobila kašne podpore za hujšanje, sredi popoldneva si je pa tud mal problem glih zase kaj kuhat. Pa še, če se sedaj odločim za dieto, je velika možnost, da se kaj pregrešim, saj bodo vmes prazniki. Mogoče bi pa mogla začet z dieto po praznikih. Veliko podporo dajem vsem, ki ste se odločili izgubiti kilograme. Upam, da bo tudi meni uspelo enkrat za vselej. Strupek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti