Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Lili66  

član od: 20.12.2004

sporočila: 7

10. jan 2005 22:45

Pozdravček še od mene! Dušan PRIDEN, kar tako naprej! Jaz sem danes 42 dan, končno se zjutraj tehtnica spet malo premaknila, tako da -8kg. Hlače so kar malo že velike. V službi sem pa vse zakurila s tole dieto. Razen treh vse hujšamo, prav luštno je, ko imamo kar naenkrat si toliko za povedat. O jedilnikih jasno. So se tko uskladile z menoj, da smo skupaj na isti dan. Danes imela B dan, jedla ribice, solato, pa še malo brokolija in korenčka. NJam! Sadne dneve imam pa kar rada- takrat ful pospravljam doma, imam energije še pa še. Včeraj sta moja otroka jedla pico, jst pa kopalnico drgnila. Kul! Bom pospravla še malo za nazaj :)))) Lepo se mejte! Lili66

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

11. jan 2005 6:33

Dobro jutro! Mojim težavam: nahod, kašelj, glavobol se je pridružil še boleč želodec. Zdi se mi, da mi ga nekdo ožema kot brisačo. Fuj! Zgleda, da bom morala ukiniti jutranjo kavo. Brez mleka je tako bljek in očitno mi ravno to povzroča bolečine. Danes bom pila samo grenke kamilice in čeprav imam OH dan si sladice ne bom privoščila, ker mi je že zadnjič želodec protestiral. Komaj čakam, da moje težave izginejo in bom spet lahko skočila na orbitrek....resnično mi ful manjka. Lara, malo si me prestrašila, ker praviš, da se ti kg v zadnjem mesecu niso spremenili. Jaz že s prvim mesecem nisem kdove kako zadovoljna in upam, da se bo kaj spremenilo. Marina5, ko moji pridejo iz malice točno vem kaj so jedli. Torej, tudi meni se je vonj ful izostril. Kokos, hvala! Tudi jaz upam, da prihajajo lepši časi. Dalmatinka, jaz sem vztrajna škorpijonka. Kot berem si doma v najlepšem delu Maribora...v mestu in še blizu naravi. No, jaz sem doma blizu letališča. Robi, jaz poleg prebranca (po Rinini knjižici) jem rdečo peso. Zanimivo, ful mi paše zraven. Kot zamenjava rdečo peso je omenjen tudi ajvar, ampak jaz ga ne jem, ker se mi zdi premasten. Saby, veliko, veliko sreče pri izpitu ob vodi! Vas študentke še bolj občudujem, da lahko tako uspešno hujšate. Ko sem jaz študirala in se je bližal izpit sem pojedla vse kar mi je prišlo pod roke. Ko sem živčna sem kar naprej v hladilniku. Blagor tistim, ki zaradi živčnosti ne morejo jesti. Očitno se tolažim s hrano! Oziroma sem se tolažila, sedaj je seveda drugačna pesem! Mejte se! Sabina

mici_33  

član od: 21.10.2004

sporočila: 119

11. jan 2005 8:34

Zdej vam pa tretjič pišem, ne vem kaj klofnem vmes in mi vse zgine za znoret. Rožica sem ti kar fovš, ko vsak dan smučaš, jaz imam za višek uspeha, če si polek vikenda odtrgam še kakšen dan med tednom. No sedaj imam še en sumljiv glavobol- na eno vnetje sinusov vleče, da ne upam nikamor, še delam težko. Lara jaz sem tisti teden pred novim letom vzela kot prekinitev in sedaj grem dalje. Tako da po starem imam okoli 70. dneva, po novi pa osmi dan. Sem rekla da ko bom prišla do 90. dneva po starem bom samo za večerjo jedla raje kos kruha in sir, ali jogurt ali prepečenec, da dobim malo več beljakovin. Sem pa ob prekinitvi šla gor za kilo in pol, a sem v teh osmih dneh za dve kili lažja, tako da ni hudo, glede na to da se včasih naredi da vaga ne gre po tri tedne nikamor. Pa skoz pazimo kaj jemo. Kokos jaz kavo pijem, eno zjutraj, pa če bom imela kilo več zaradi tega jo bom pa imela. Marina5 Tromeja mi ni tako deleč, a v avto se pa moram usesti. Rada grem gor, sploh med tednom ko je mir. Saby čestitke ob izgubljeni teži . Jaz sem danes izvlekla ene stare kavbojke in so mi kot ulite, a se mi zdi, že dolgo je tega ko sem jih lahko zapela in dihala obenem. Včeraj sem dobila v dar opremo za hribolazenje, tako da bom sedaj še bolj veselo lezla v hrib. Vsa navdušena oblekla S, in to s tole mojo težo, pa moraš res biti umetnik da najdeš velikost S za 75 kg. mici_33

dalmatinka  

član od: 29.11.2004

sporočila: 46

11. jan 2005 8:47

Halo, mačke! Ja, Saby, držim ti pesti za danes, vem da boš zmogla. Ti pa meni v četrtek prosim! Trixie, super si, škorpijonka, blizu katerega letališča pa? Res sem doma v najlepšem delu Maribora, odkar sem se ločila, veš? Prej pa sem bila blizu letališča, tako kot ti. Danes imam Š dan, jedla bom ričet z zelenjavo. Že komaj čakam! V petek pa bom po sadju imela 3. vodni dan, tako sem se odločila, ker nisem najbolj zadovoljna z izgubljeno težo. Bo pa v 2. krogu bolje: brez kave z mlekom, z ogromno telovadbe, brez velikih pregrehov.... Morda pa res? Robi, čestitam ti! Super jedilnik, ni kaj! Bog, dekleta in fanta! dalmatinka

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

11. jan 2005 9:40

Dalmatinka, da ne bova počasi še ugotovili, da sva bili iz istega kraja...ha, ha! Doma sem blizu športnega letališča. Po tvojem pisanju sklepam, da delaš velike korake v življenju: šolanje, hujšanje itd. Ja, saj po nekem času je potrebno korenito spremeniti življenje, da ne postane preveč dolgočasno. Mene je zgrabilo, da bi šla študirat 13 let po tem, ko sem končala srednjo šolo. Študij sem pred dvema letoma uspešno končala, ampak zaenkrat še službe nisem zamenjala. Žal sem izbrala popolnoma drugačen študij glede na mojo srednješolsko izobrazbo in sedaj ne dobim službe, ker nimam ustreznih izkušenj...da imam že skoraj 20 let delovne dobe pač ni važno. Eh, pa kaj bi! Do penzije še je daleč! Baj! Sabina

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

11. jan 2005 9:52

Živjo! Odkar ločujem hrano je še tisto malo celulita kar seg ga imela misteriozno izginilo neznano kam. Se je še kateri to zgodilo? Včeraj sem možu oznanila (v šali seveda), da si bom letos na morju omislila kopalke s tangicami. Revež je izbuljil oči in ostal brez besed. To pa je bil šok. Je rekel, da odkar sem shujšala mam čudne ideje. Seveda ne bi oblekla tangic za na plažo, rajš jem špinačo, ki jo sovražim že od nekdaj, ampak šok za moža je pa bil. Ali katera uporablja kakšno kremo, ki nj bi raztapljala maščobe in zavirala njihovo nalaganje... Našla sem 10 kao najboljših krem na netu, naj bi bila bolj napeta koža in ne vem kaj še, pa ne vem a to kaj deluje ali je lari fari. Katere kreme uporabljate, če jih. Lp. P.S. od danes naprej hujša tudi moj mož, me zanima do kdaj bo zdržal. jade

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

11. jan 2005 9:58

Jade, bo pa mož oblekel tangice na plaži, potem bo pa tebe metalo. Trixi, zgleda, da smo vse tri nekje na kupu doma. Vsem lep pozdrav! Galja

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

11. jan 2005 10:38

Tangice ... o teh lahko le sanjam!! Pa me te sanje niti ne ganejo toliko, ampak celulit! Če bi tale dieta res topila to nadlogo, bi jedla samo še po Rinini knjižici!! Verjetno pa bo treba veliko več ... hrana, miganje pa še ne bo več tako kot včasih. Hja, vse se menja in jokati za mladostjo in napeto kožo nima več smisla. Gremo dalje, saj ima vsako obdobje svoje lepe trenutke! Recimo danes zjutraj. Bila vsem vsa zaspana, komaj sem spregledala in se vlačila po spalnici brez volje. Potem pa sem oblekla hlače in takoj sem bila boljše volje. Danes zjutraj so bile veliko bolj udobne. Sadni dan in lakota sta bili poplačani. A ni to lepo!!?? Danes bo pa meso. Sicer ne vem kako bo s kosilom, saj bom v službi do večera in verjetno bom šla v kakšno restavracijo na zrezek in solato. Zanima me, če še delate trebušnjake. Jaz sem kar pridna in spet sem pri številki 100, no ja 4 x 25 jih naredim zvečer. Tako zelo si želim, da me močna volja ne bi zapustila. Po horoskopu sem dvojček in za nas je znano, da se vsake stvari hitro naveličamo. Verjemite mi, to še kako drži. Trma torej ni moja dobra ali pa slaba lastnost. Niti nimam volje, da bi bila trmasta :o)). Veliko mi pomagate VI. To je nekakšna prijazna vzpodbuda in ne tekmovanje ali pa primerjanje. Tudi tega namreč ne maram in nimam volje, da bi se dokazovala pri takšnih stvareh. Enkrat sva s prijateljico sklenili, da bova skupaj shujšali in padla je stava in vse kar zraven paše. Po enem mesecu se je meni že tako trapasto zdelo, da sem sploh šla v to in popolnoma sem izpred oči izgubila končni cilj te stave ... shujšati. Prijateljici, ki je bila res odločna in vztrajna sem rekla, ti se kar meči na popek, jaz imam dost. Plačala sem stavo in čez dober mesec začela hujšati po svoje in lepo v miru. Kaj bi dala za malo vaše trme ... Hvala, da ste z mano in resnično sem prepričana, da nam bo vsem uspelo. Vsakemu po svoje. Bobby, javi se ... kako si preživel prvi dan? Maychi, mici, kokos, marjetka cvetka, sy in ostale veteranke, lepo je iti po vaši poti. Slamca, gajla in ostale (vseh imen pač ne vem), mi pa gremo za njimi in še malo pa bo tukaj pomlad, ko bomo veliko lažje lahko rinile v hrib in skrbele za gibčno in otesano telo. Lep dan vam želim Marina5

Kairos  

član od: 5.1.2005

sporočila: 48

11. jan 2005 10:39

Jade - glede krem pa tako: jaz sem vedno uporabljala kremo proti celulitu od Afrodite. Točno ne vem katera je bom mal pobrskala na netu paa ti povem. Meni je pomagala. Vedno sem se sicer mazala 1-2 meseca pred morjem. Ne vem pa za druge kreme, pomoje delujejo. Še vedno najbolj zaupam Afroditi. poleg lahko kupiš še cel kup pripomočkov. Krema sicer ni poceni ampak če jo uporabljaš vsak dan (stegna) jo imaš za dolgo. Včeraj sem imela sadni dan in sem sem si zvečer spekla jabolka ter si zraven privoščila še čežano. njami kako je blo dobro. Sicer sem v jabolka dala domačo breskovo marmelado ampak, pa kaj!! Kairos

Trixie  

član od: 15.12.2004

sporočila: 50

11. jan 2005 11:19

Jade, tudi jaz že mesec dni pridno uporabljam Afroditino kremo Cekropija oziroma gel, pa tudi aroma hlače. Meni se zdi, da res pomaga, saj glede na majhno izgubo kg se na centimetrih veliko bolj pozna, pa še koža je nežna in čvrsta. Prej sem imela zelo suho kožoNo, celulita je pa še kar nekaj, bo potrbno še malo počakati. Nasploh pa gel najbolje deluje, če si vsaj 1 uro fizično aktiven. Všeč mi je tudi vonj tega gela! Cena pa sploh ni tako visoka. Galja, ko bomo suhice, se bi lahko kar domenile za kak kafetek, kajne, če smo že tako blizu doma. LP Sabina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti