Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

4. dec 2004 21:14

Pozdravljene! Tudi mene ste navdušile s tem ločevanjem živil pa bi rada vedela, kje si naj pogledam zadevo, kako začeti! Punce, super ste. Upam, da bo tudi meni uspelo!LP! Galja

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

4. dec 2004 21:47

Dober večer. Klavdija čestitke za uspešno prestanih 90 dni zudi od mene. Pridružujem se tudi željam Rožice, pri vzdrževanju teže. Poročaj, kako se boš "znašla" sedaj po končani dieti. Kako se boš prehranjevala...v glavnem zanima me vse! Galja, na tej strani je link, kjer si lahko prebereš osnove diete: http://www.mojplanet.com/dieta/html/predstavitev.html Upam, da se nam pridružiš, saj sploh nimaš občutka, da si na dieti. Pa, kaj sploh pišem, saj boš že čez nekaj dni videla. Veliko uspeha, trme in še kaj! Rožica, še 3 dni do zadnjega vodnega dne...oz 8 dni do konca diete... Še nekaj, sedaj ko sem Galji posredovala link diete, sem nekaj opazila...če pogledate živila za B in Š dan, je vedno napisana SOJA! Kaj sedaj? Na kateri dan jo jeste? Jaz sem nekje zasledila (ne spomnim se točni kje, lahko poiščem, če katero zanima), da ima soja več B kot meso...torej? Ma jaz sem na koncu diete, pa mi nekatere stvari še vedno niso najbolj jasne , verjetno mi nikoli ne bodo...če bom pa še bolj zarmišljala o dieti bo pa verjetno še slabše ! Lp vsem. maychi Sporočilo je spremenil(a) maychi dne 04. dec 2004 21:52:36 Sporočilo je spremenil(a) maychi dne 04. dec 2004 21:53:10

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

4. dec 2004 22:29

Soja spada pod škrob, tam so se zmotli in so - kakor izgleda - skopirali napačno vrstico v oba dneva. Tisto je sigurno NAPACA. Danes me je ena soseda videla po dveh mesecih in me je vprasala, ce sem spet na dieti. Sm rekla, da jo pocas zakljucujem. Pravi, da se ful vidi razlika, ceprav moja tehtnica kaze le 2 kg MANJ kot na koncu prejsnje diete junija. Zelo zanimivo, ampak tud pocutim se veliko bolj suho in NE VEM, V CEM JE FORA. Pocutje odlicno. LPcek, Sy

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

4. dec 2004 22:34

Maychi, najlepša hvala, probala bom, ne vem pa, če bom tako dolgo na dieti, ker gre pri meni samo nekje od 5-7 kg. Hvala! Galja

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

5. dec 2004 11:04

Ojla! Maychi, soja spada med beljakovine. Soja vsebuja več beljakovin kot katerakoli druga rastlinska ali živalska vrsta. Suho zrnje soje (nepredelano) ima od 38-45% beljakovin, meso, npr. jetra in ribe (kjer je največ beljakovin), pa jih vsebujejo le od 10-23%. Naj dodam še en podatek: suha soja ima 1x manj OH od drugih stročnic, sveža pa kar 2x manj. Ne vem pa zakaj je soja zapisana tudi na Š dan. Jaz jo jem na B dan, večinoma sojine kalčke kot prilogo. Lp! Meli Don"t worry, be happy!

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

5. dec 2004 11:28

Zdravo! Punce hvala, Sy in Meli, čeprav sta mi odgovorilo različno...ja to so takšne stvari zaradi katerih je dieta velik problem! Podobno s polento pa verjetno bi se še kaj najdlo, če bi malo bolj podrobno pogledala... Meli ravno o tem sem govorila, da naj bi imela soja največ beljakovin, tudi v primerjavi z mesom...zelo zanimivo, ni kaj...torej sona na B dan!! Pa saj je do sedaj nisem jedla (še sreča...). Sedaj mi je tudi jasno, zakaj vegetarijanci jedo sojo, kot nadomestek mesa...kaj vse zveš, če si na dieti...Ja vsak dan se učimo! Galja, ti se nam kar pridruži, ne glede na to, kako dolgo misliš vzttajati, me smo s teboj, podpore bo dovolj (pa saj sama vidiš kako to gre). Rožica si včeraj tekla? Kaj boš danes kuhala? Rabim kakšen dober predlog, malo razmišljam o joti...bom še videla. Lp, maychi

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

5. dec 2004 13:02

Zdravo! Klavdija tudi od mene vse čestitke za res lepo izgubo kilogramov. Ko človek prebere kakšno tako sporočilo kot je tvoje ima potem še večjo voljo pri nadaljevanju diete. Sem včeraj jedla meso ker sem imela dan B pa mi je bilo potem ful slabo. Mogoče zato ker sam jedla mešano mleto meso. Ga ne bom nikoli več. Zato sem si danes pripravila dušen riž in solato . Pa še to : včeraj sem bila po dolgem času zopet na orbitreku in sem mislila po 10 minutah, da me bo kap tako sem bila utrujena.- LP Dipsi

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

5. dec 2004 15:55

Pozdravljene! Dolgo nisem bila na forumu in se je nabralo kar dosti za brati. Vidim, da vam gre super punce, vsem nam želim le tako naprej. Pridejo krize, ampak tudi to je del diete. Klavdija, čestitam ti, zdaj pa še obdržat izgubljeno... Lep pozdrav!!! saby

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

5. dec 2004 21:27

Hello everybody! BRAVO, Klavdija! Res iskrene čestitke za tak uspeh. Poročaj, vsaj čez kakšen mesec, kako ti gre vzdrževanje teže. No, učeri sm se končn spet spravla na orbitrek in sem bla takoj boljš volje, ker sm spet neki naredila zase. Pa še tortico sm potem z večjim užitkom pojedla. Sam ne vem zakaj mi je blo po tortici nekaj časa slabo. Se je kateri že to zgodilo? Dons sm bla pa na sadju in sem prav vesela, da ga je konc. No, pa lahko noč!!! kokos

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

5. dec 2004 21:47

Kokos, meni se dostkrat dogaja, da mi je po sladkarijah slabo. To se mi pa prej, ko sem jih vsak dan jedla, ni dogajalo. Mislim, da sladkor za telo itak ni prevec dober in ti na tak nacin pove, da ga ne potrebuje. Opazila sem, da vsaj malo pomaga, ce 15 minut pred obrokom spijem kozarec vode. V nove zmage in odpadle kilograme! Vsak dan lažja.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti