Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

moni_31  

član od: 4.11.2004

sporočila: 10

3. dec 2004 14:37

Pozdravljene, se povsem strinjam z Rožico, ko sam pri sebi razčistiš določene stvari in ko se zavestno odločiš za drugačno prehranjevanje, potem znaš tudi vse tiste "grehe", ki se tu in tam prikradejo v naš vsakdan vzeti kot del tega prehranjevanja, ki se ga v bistvu vsi skupaj šele učimo... Meni se zdi bistveno, da se ob takšni prehrani dobro počutim, da sem polna energije (le zebe me večkrat, pa saj to me je prej tudi) in da se počasi približujem svojemu cilju. Danes sem na polovici, torej 45.dan in -8kg, če mi bo uspelo še -8, bo moj cilj dosežen. Pa čeprav mi ne uspe povsem, vem, da se bom tudi po končani dieti držala ločevanja, verjetno ne v točno določenem zaporedju, ampak bolj kot ne bo moja prehrana ostala podobna, tudi na sadne dneve sem se navadila (čeprav se mi včasih zdi, da je že vsak dan, sadni dan), tako, da bodo tudi ti ostali, verjetno ob ponedeljkih, kot ste že nekatere predlagale. Moja znanka se že par let prehranjuje na ta način (nima točnega zaporedja, vendar ločuje živila) in iz 110 kg je danes na 65 kg, ko pa se ji zdi, da je z hrano pretiravala, pa si naredi vodni dan, skratka našla se je v tem načinu prehranjevanja, kar se mi zdi bistveno, saj vsak izmed nas pozna koga (če se mu že samemu ni kdaj pripetilo), da je izgubil kar lepo število kg, potem pa je dobil vse in še kak dodaten kg zraven. Tako, zdaj pa je čas za moje kosilo; ananas... Dober tek vsem in lep dan moni_31

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

3. dec 2004 17:43

Maychi, ti moram takoj povedati! Pravkar sem prišla domov in neboš verjela šla sem tečt. Sem tako vesela in se super počutim, da bi lahko kar gore pramikala. Sem vedela, da mora vse skupaj prit samo od sebe. Še veliko dela nas čaka do pomladi, ampak komaj čakam da bo prišla, da bomo lahko pokazale rezultate trdega dela. Do takrat pa bomo vse lepo skrivale pod plašči, kombenzioni... In se pridno rekreirale na smučiščih,.... ali kje drugje! Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

3. dec 2004 19:17

Pozdravljene! Evo mene. Spet sem tu ob večernih urah, ker prej ni bilo časa. Včerajšnji dan je minil in danes je spet nov dan. Občutki so čudoviti, saj sem premagala samo sebe in sem zdržala ob vodi. Danes sem imela pozno kosilo (šele ob 18h), zato ne bo večerje. Mogoče malo grozdja. Moram vam povedat, da je mene včeraj ful zeblo. Ko sem tako ležala pod odejo in koco sem razmišljala, da telo v tistem trenutku kuri maščobe, saj se mora segrevat. Smo razrešili shrivnost? Ha, mogoče. Potem nimam nič proti, če me zebe . Rožica, res fino, da si šla tečt. Jaz raje rolam, mi je pa sedaj premrzlo pa še službo imam takšno, da je že skoraj tema, ko pridem domov. Izvajam pa Pilates vaje 2-3x na teden. Za enkrat se poslavljam, bom pa še danes sigurno kaj pogledala na forum (da ne bo jutri toliko za brat) Dio! Meli Don"t worry, be happy!

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

3. dec 2004 19:54

Zdravo! Meli najprej čestitke za uspešno prestan/preživet vodni dan!! Saj ni bilo tako težko, ne? Rožica, SUPER! Boš videla, da je bilo potrebno samo začeti. Jaz sem ravno računalo, kako dolgo že tečem in sem ugotovila da cel mesec. Ne morem verjeti, da že "tako dolgo"-še nikoli nisem zdržala tako dolgo in sem zelo ponosna nase. Tudi danes sem tekla, kljub mojemu bolečemu gležnju-čez dan je vredu, brez bolečin, po teku pa boli, pa led...kakšen dan počitka bom potrebovala...pa saj bo hitro slabo vreme in sneg...hehe. Sem pa že opazila spremembe na telesu...lepše noge, zadnjica...jupiiii! A si naredila dolgo "turo"? Jaz za krog potrebujem približno pol ure... Aja še to, fuuuul dobro si napisala glede nadaljevanja diete oz. načina prehranjevanja-ni nič za dodati! Ura bo vsak čas 8 tako da se moram posloviti, da še pojem zadnji obrok sadja danes (da se ne bom pregrešila...). Se še slišimo. Lp, maychi

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

3. dec 2004 19:55

Zdravo! Jaz sem šla pa danes nakupovati za mikljavža, za moje velike otroke in moža. Sem na sadju in je bilo kar fino nakupovat, ker vsaj nisem ves čas mislila kako sem lačna. Ogreti se tako ali tako ne morem, ker me na sadni dan vedno zebe kot kakšnega cucka.Sedaj si bom privoščila še en vroč metin čaj potem pa pod deko pa bo.Jutri bom pa jedla mesek, si ga že prav želim. Tudi jaz mislim tako kot Rožica, da je na prvem mestu zdravje.Zato punce po pameti naprej in s skupnimi močmi nam bo uspelo. V to sem prepričana vsak dan bolj.Meni brez vas ne bi uspevalo tako kot mi sedaj, da zmorem sama sebi rečt ne kar se hrane tiče.(Včerajšni dan izvzamem) . Želim vam še naprej lep večer. Dipsi

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

3. dec 2004 22:23

Dober večer, če je sploh še katera tu! Maychi, hvala za popravek, da so gobe nevtralno živilo. Sm mislila da so škrob, ko se vedno sam tam pojavljajo. 2303, Rinina knjiga je super, jaz kuham po njej in vedno dobro jemo. Men se zdi čist vredna svojga dnarja, saj ni tko draga. Se kateri zdi predraga? Kupte kako kuharsko knjigo za tako malo denarja če jo boste kje dobile. Marina5, a je ta zeliščni kruh iz Rinine knjige? Če ni, prosim za recept!!!! PROOOOSIM!!! Imam aparat za peko kruha tako da jemo vedno domač kruh. Veste, to je pa en tako dober avtomat da se ne da povedat. Zelo priporočam!!!!! Petra1, tud mene ujezijo takele stvari. Jst bi se tud sigurn nakuhala. Sicer te oddaje nism poslušala in tud boljš da ne ker bi bla sam živčna. Moram povedat, da mi zadnje čase po OH dnevu teža stoji in ne gre dol, pa pravjo da je to najbolj redilna skupina. Očitno da kakor za koga. Nismo vsi "iz istega testa". Tud "grehov" si ne moremo vsi enako privoščit, a ne? Dalmatinka, dieto moraš po treh mesecih prekiniti, kar se tega zaporedja dnevov tiče, vendar moraš pa še vedno ločevat. Sicer je pa Rožica ful dobr napisala. Res je vse v naših glavah in če sam pri sebi ne "pospraviš", ti ni pomoči. Priporočam pa ti knjigo od Judy Mazel, kjer zelo dobr opisuje način prehranjevanja. Naslov knjige je: "Zdrava vitkost za vse življenje". Dramik, kje si? Zdej te pa že zlo dolg ni blo brat. Upam, da nisi obupala!!!!! Sej ti je šlo ful dobr!!!! Ja, js pa tud mal "grešim", saj že tri dni nism bla na orbitreku in nism delala trebušnjakov. Ampak mam tehtn razlog: obisk tiste zoprne tete!!!! Tko je nadležna, da nč ne morm. Kumi čakam, da gre!!!! Joj, sm se spet razpisala. No, sej ne bom več, ker grem spat. Novim sanjam naproti. Sigurno se mi bo sanjal kako bom jutri jedla tortico oziroma kremno rezino, ker jih obožujem!!! Njamsi!!! Ja, pa še ne grem, ker sm se spomnila eno prigodo z mojega začetka hujšanja. Doma v spalnici imava takšno uro, ki projicira čas na strop in ko sm se enkrat ponoči zbudila in pogledala v strop koliko je ura, ne boste verjele kaj sm vidla! TEHTNICO!!! In pol še enkrat pogledam, ker sm mislila da sm že čist blesava in je bla ura 2:55. Kar se nism sama seb začela smejat. Očitno sm tuk notr padla v to hujšanje, da se mi to že kr vsepovsod prikazuje. No, zdej pa res NOČKO vsem skupi!!! kokos

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

3. dec 2004 22:36

Ja, nekateri pa pravijo, da so gobe beljakovine. Kaj pa js vem.

jaka brolih  

član od: 15.8.2004

sporočila: 18

4. dec 2004 12:34

NO PA SMO NA KONCU.Danes je moj zadnji dan diete.Bilanca je več kot uspešna saj sem se oklesala za celih 20 kil.Res sm kr mal ponosna nase ker drugače v življenju nism tko trmasta kot sem bla zdej.Zvečer gremo na žurko kupila sem si novo kiklco,št42,halo 42 to ser pa ne spomnim kdaj sem tazadnje oblekla klonf.42 no v enmu 8 razredu. No pa se naj neham hvalit.Vsem vam ki imate še nekaj dni pred sabo želim močne volje in veliko zadovoljstva na koncu.Še naprej bom spremljala forum in se veselila naših uspehov.Klavdija

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

4. dec 2004 15:11

Klavdija, vse čestitke!!!!! Meli Don"t worry, be happy!

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

4. dec 2004 18:28

ŽIVJO! KLAVDIJA !! Želim ti še več uspeha pri vzdrževanju Nove teže ! Lp, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas. Sporočilo je spremenil(a) Rožica dne 04. dec 2004 18:29:18

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti