Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

2. dec 2004 19:22

Ojla punce! Ura je sedem, jaz pa sem še vedno lačna . In bom taka tudi ostala, hahaha. Za danes. Jutri pa mesek, mljask . Dipsi, čokolada je proti alergijam in bi jo bilo potrebno pojesti. Jaz si kupim Mannerjevo jedilno čokolado (temno!) in sploh ni tako slaba. No, meni je všeč . Danes sem dobila Rinino knjižico in jo grem zdaj malo prelistat, če najdem kaj finega za jutri. Kaj katera od vas kuha po njej?? Zanima me, če je OK in ali je katera notri našla kaj posebno okusnega . Lepo se imejte! Se pa danes še sigurno kaj sprehodim po forumu. Meli Don"t worry, be happy!

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

2. dec 2004 19:41

Dipsi, sem še enkrat osvežila pravila in vidim, da sem vso stvar narobe izvajala in da se naj bi na Oh pojedla tortica in čokolada. Joj, kaj se zamudila jaz pa nisem jedla čokolade, ker sem si privoščila raje pecivo ali torto, zdaj pa skoraj na koncu diete opazim, da bi lahko tortico in čokolado. Verjetno imam v dobrem 2 celi čokoladi. :)))) Sicer pa pri meni ni bilo nikakeršnih alergij. Verjetno zato, ker sem si obvezno privoščila čokoladno torto ali pecivo. Se splača dobro prebrat!!! Sicer se ne pritužujem, kilogrami so šli dol, ampak se mi srce para, ko pomislim za kaj sem se prokrajšala! Meli, da si ne boš s prebiranjem mamljivih receptov priklicala še večje lakote. Čao! Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

2. dec 2004 19:51

Ojla! Punce hvala za poročilo. Torej na vse kalorije, ki sem jih danes že pojedla dodajmo še malo dodatnih kalorij s koščkom čokolade. Jutri bom pa žalostna, ko bom stopila na tehtnico. LP Dipsi

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

2. dec 2004 20:36

Dipsi, ne se sekirat, zaradi koruze. Saj OH dan vsi imenujejo kar dan prekrškov. Če pogledaš malo nazaj po forumu vidiš, da so punce na ta dan jedle tudi burek, v njem pa je skuta, ki je mlečni izdelek (čeprav sem nekje prebrala, da naj bi bila nevtralno živilo). Tudi jaz sem se danes (zavestno) pregrešila. Naredila sem si zelenjavno pico, do tukaj še vse OK, testo sem celo naredila iz polnozrnate moke...vendars em dodala malo sira (ki naj bi tudi spadal pod nevtralna živila-ampak za mene je to mlečni izdelek in to na pod B dan, kljub 45% m.m.) Rožica, a ti si pa samo tortico? Se mi kar smiliš, ker si šele sedaj ugotovila, da bi si lahko vsake 4 dni privoščila rebro čokolade...no vsaj sedaj veš in verjetno je nikoli več ne boš izpustila. Meli-kako se držiš? A se tudi tebi, ko hodiš kar pretaka v želodcu (meni se je-groza)? Hehe...občutek je pa vseeno dober! Lp, maychi

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

2. dec 2004 21:02

Evo mene še enkrat. Maychi, še trpim, moram pa priznati, da se mi nič ne pretaka. Nisem pretirano dosti pila (cca 2,5 l), sem pa pila res po požirkih. Mogoče mi zato nič ne žlobudra. Že druge dneve se moram siliti s pitjem, kljub temu, da vem, da bi morala piti več. Včasih pač ne gre. Rožica, če nisi imela nobenih problemov z kakšnimi alergijami, potem ti ni nič škodilo (kvečejmu koristilo), če nisi jedla čokolade. Pa ne sedaj tega not spravljat!!!! Meli ps. jutri javim, če bojo kakšni posebej fini, čudoviti in nepopisljivi občutki po vodnem dnevu . Don"t worry, be happy!

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

2. dec 2004 21:06

Ja Maychi to je pa res smešno, da sem spregledala najboljši del diete. Imaš pa prav, da se bom zdaj vsake 4 dni ob misli na mojo nevednost oz. zmoto od srca nasmejala, med tem ko bom uživala ob čokoladi. Kar nič se ne smej, se bo nama že čez nekaj dni spet pošteno pretakalo po želodcu! Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

2. dec 2004 22:12

Evo mene punce, sem se prisla pofockat. Ne vem kaj je narobe z racunalnikom, kar naenkrat ne pise vec sumnikov in sicnikov. Torej, za mano je zelo uspesen skrobni dan, saj sem za kosilo pojedla gobovo rizoto in zeleno solato, za vecerjo pa samo eno jabolko. Zdaj pa sem tako lacna in mi kruli za kot za stavo. 2303, jaz stalno kuham po Rinini knjizici in vesela sem, da jo imam, saj bi drugace jedla vsak teden isto. Veliko je uporabnih receptov, vsaj za moj okus in le kaksen dan nisem skuhala kar je bilo predpisano. Rozica, kako si mogla spregledat tako pomembno podrobnost!!!! Prav uboga si. Jaz imam najraje ravno to cokolado. Tudi, ce namesto koscka torte pojem spagete ali kaj podobnega, ker mi tako toplo pase, cokoladi se pa NIKDAR ne odpovem. Izredno imam namrec rada prav jedilno cokolado. Sicer bi lagala, ce bi rekla, da mlecno ven pljunem :o)), ampak tudi jedilno imam zelo rada. Drugace sem pa na skrobni dan kuhala tudi polento in jutri si bom spekla zeliscni kruh. Tega vam res priporocam, saj je ful dober. Tudi domaci se kar oblizujejo ko ga dobijo na kroznik. Sama vcasih dodam malo ketchupa, vcasih jem kar samega, sem se pa tudi ze pregresila s solato. Ce sem odkrita pa bi najraje zraven popila kozarec mleka, vendar tega pac ne smem, ni res!? V soboto imam sadni dan pa sem se odlocila, da bom spet pekla piskote, ker imam potem obcutek, da celo popoldne jem piskote in me ze sam vonj nasiti, pa tudi zeblo me ne bo. Zal se odlocno premalo gibljem. Iz sluzbe namrec pridem ko je ze tema in sprehodi so odpadli. Sicer naredim vsak drug vecer 100 trebusnjakov, to pa je v glavnem vse. Vsaj med tednom. Konec tedna se gibljem, vendar je to premalo. Cisto drugace je bilo septembra, ko sem vsak dan hodila in se plavat sem hodila zvecer. Komaj cakam, da bo spet daljsi dan, da bom lahko hodila na sprehode. Tako, zdaj pa grem se malo likat, ampak ne predolgo, da me ne premami hladilnik. Aja, se nekaj sem se spomnila. Zanima vas kako po dieti. Omenila sem vam ze svojo prijateljico, ki je zgubila v casu diete 27 kg. Pred dobrimi stirinajstimi dnevi sem jo srecala in v dveh mesecih je shujsala se dobrih 8 kg. Dopoldne je samo sadje in pazi, da locuje zivila. Vsak drug dan hodi eno uro in pazi, da se zvecer ne preobje. Rekla je, da je crtala vse prigrizke in se odpovedala pivu. Vcasih se tudi pregresi in naslednji dan je samo sadje. Pravi, da ji sploh ni tezko in spomladi bo spet zacela z dieto saj bi rada zgubila se 10 kg. Punca je kot prerojena in res jo obcudujem! Zdaj pa res hitim likat. Lahko noc Marina5

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

3. dec 2004 6:49

dobro jutro punce. tud jaz sem se odločila ponovno poizkusiti. prvič mi ni uspelo. preveč stvari me je premamilo, ker sem bila sama na dieti... doma pa je vsak dan dišalo kosilo... no tako da sem se sedaj spet odločila... in to skupaj z mami in je enkratno. danes je tretji dan... in sploh nimam občutka da sem na dieti, ker mi ni treba misliti na hrano. dopoldne jem sadje in ko pridem domov je kosilo na mizi. res enkratno! sem takoooo hvaležna mamici... ker moram res že pošteno shujšati. držte se punce! lep pozdravček

mucy  

član od: 4.11.2004

sporočila: 27

3. dec 2004 7:48

ojla, kaj ste se razpisale. to je bil pa res pravi klepet na forumu. moram še jaz kdaj popoldne na forum, ne le dopoldne. rožica, jaz sem čokolado tud večkrat izpustila, ker se mi je zdelo, da je to čist preveč močno. pa je do zdaj vse o.k. včasih sem pojedla kakšen piškot. se je pa zgodilo,da me je kateri od frendov počastil s kakšno kremšnito. danes pa S. upam, da me ne bo tako matralo kot zadnji S dan. sem se pregrešila s kosom kruha in sirom. ni šlo drugače. bom pa danes bolj pridna.upam. mam popoldne eno predavanje in ne bom imela časa misliti na hrano. zaenkrat lp, se mejlamo, mucy

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

3. dec 2004 8:01

JUTRO! Sinoči sem brala novo Rino in v njej zasledila,da pripravljajo nono knjižico "Kako po 3md".Knjižica naj bi izšla enkrat marca se mi zdi.Mislim,da bo naval. Lep dan vsem skupaj. jesen

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti