Oblačilni report pomlad poletje 2011

neznan uporabnik

23. maj 2011 17:58

Hehe,saj izjeme vedno so. Sem tud že pr nas doživel,da je happy family pršla v savno grupno v kopalkah. Ampak načelno le ni tako hudo. Italijani so pa itak zgodba zase. Ono,so ful simpa, po drugi strani zadržani bolj kot papež, po tretji pa bom raje tiho... Velja za oba spola.

 

 

Multivitamin

multivitamin

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

24. maj 2011 7:43

A se tukaj ne pogovarja o cunjah, a samo o nagih ritkah ?

banana130

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

24. maj 2011 8:02

Banana130, zunaj je tako vroče, da se gremo že "nudistično modo"

Mojca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. maj 2011 8:47

Je pa tako, da tisti, ki imamo radi svoja gola telesca, jih imamo radi tudi lepo oblečena.

Vendelina jr.

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

24. maj 2011 11:56

@tamalaursa: nekaj podobnega, kot je na tvoji drugi fotki v sredini, sem včeraj videla v S.Oliverjevi izložbi v City Parku v Lj. Pa tudi v Promodu v MC Šiška imajo kar nekaj oblekic v tem stilu. Upam, da najdeš kaj primernega

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

24. maj 2011 12:32

Hvala za nasvet borka7  bom pogledala še tam.

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

24. maj 2011 13:31

Drage kuharce in kuharji, jaz sem pa danes zjutraj za letos odprla kopalno sezono. Kot običajno v predpisanem fieškem oblačilnem kodu, kar pomeni razvlečeno majico in zdrajsane kratke hlače do vode, za v vodo pa plastično vrečko, kamen, krokse in kopalne hlače. Ko mi pride voda do brade, slečem hlače in sezujem krokse, oboje privežem na plastično vrečo in kakšne pol urice blodim sem in tja po tržaškem zalivu. Ker se običajno odpravim plavat zelo zgodaj (navada iz časov, ko sem morala po kopeli na delo, leta in leta celo na kontinent), imam zaliv običajno zase, ampak danes ne, sem imela družbo v obliki ruske družine. Ker smo vsi vljudni Slovani, smo se pozdravili - oni meni Zdravstvujte! - jaz njim Zdravstvujte, tovarišči turisti!- in jim je bilo všeč, pa smo se potem še menili kako je to in ono očim horoše dokler ni voda postala očim hladna, pa sem se počasi opremila s kopalnimi hlačami in kroksi in se izkrcala.

Tu, kjer se kopam, ni kakšnega zapriseženega pravila kopalne obleke. Prav pod mojo hišo sicer so zadnja leta v glavnem vsi v kopalkah, deset korakov proti Piranu pa počasi odpadajo modrci, malo naprej pa še hlače. še malo naprej, natanko pod župniščem se menda sprostijo tudi nravi, bivšega župnika je to tako zelo motilo, da je brezsramne kopališčnike polival z vodo, temu ta novemu pa hvala bogu ni mar za to.

Ampak nazaj proti kopalni modi! Kot rečeno, že šestdeset let prebivam dva koraka od plaže, doživela sem tam že vse, od nonic, ki so si v vodi namakale otekle noge, sindikalcev, ki so udarniško in za vse uredili plažo, do idijotov, ki so že stoletja obstoječo pot zagradili in na vrata namontirali napis PRIVAT. Kopalne obleko so se manjúale pa zopet veôale, po izumu wonderbraja so modrce seveda hitro vse nazaj oblekle.

nola

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

24. maj 2011 14:04

Odlično branje!

 

naor

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

24. maj 2011 14:39

Nola, tale tvoj kopalni dnevnik mi je všeč. Samo nekaj me matra ... kamen!

Kam spada - na obalo, na vrh kupčka odloženih oblek, da jih ne odpihne ... ali morda k plastični vrečki in kroksom? Za sidro, privezan s kosom špage?

Mojca

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

24. maj 2011 14:43

Eh, mamaF, saj veš - če sreča morskega psa, kamen vrže stran, da lahko hitreje na obalo plava!

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti