Oblačilni report pomlad poletje 2011

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. maj 2011 8:44

Multi je spet premalo spal.

Hvala za info o italijanskih savnah - saj me ni posebej imelo, da bi se šla savnat tja, ampak zdaj se pa definitivno ne bom.

 

Vendelina jr.

neznan uporabnik

23. maj 2011 8:56

Ja res. Saj sem šeč pankit ob 2.30. V Italiji komot greš v savno. Govorim o italjanskih, madžarskih in čeških turistih v lepi naši. Ti pridejo v all inclusice paketu, kjer je tud savna 2x tedensko. In po sistemu, gremo malo kukuriku, da ne bo dolgcajt pać gredo v savno v, po možnosti poliestrskih kopalkah. No, te jaz naženem ven na slačenje.

Si me razmela, Vendy?

 

V savno se gre pač nag, z brisačo. Kopalke so za bazen. FKK camp in plaža pa je FKK in tam se ne sreaši okol oblečen. FKK je FKK. Da se ne bom nonstop ponavljal.

 

 

Multivitamin

multivitamin

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

23. maj 2011 10:19

multi,

Ne zagovarjam nudizma kot gibanja niti nimam nič proti njemu, pušča me ravnodušno. Mi se samo raje kopamo nagi kot oblečeni.  In poiščemo prostor, kjer je to možno. To je vse. Zato tudi ne hodim v FKK kampe. Pa še kak razlog je, ampak ni pomemben za to debato.

 

V savno se pa definitivno hodi nag. Seveda je idealno, če to lahko počneš doma.

 

Mamamia

 

mamamia

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

23. maj 2011 11:59

No, mi že leta hodimo v FKK kampe in se obnašamo tako, kot je napisala mamaF: kopamo in sončimo se goli, vse ostale dejavnosti (vključno s pijačo v bifejih) pa opravljamo bolj ali manj oblečeni. Še nikoli se nam ni zgodilo, da bi se kdo obregnil ob nas ali nas čudno gledal. Prav tako nisem opazila, da bi se kaj takšnega zgodilo komu drugemu, ki se obnaša podobno, saj nismo mi edini s takim načinom. Tudi na plaži so vedno kakšni najstniki oblečeni, pa se nihče ne spotika ob to. Le kadar pride na palžo cela družina ali (bolj običajno) družba in cela vztraja v tekstilu, jih običajno kdo od osebja opozori. To se mi zdi tudi prav, saj je je izbira 'oblečenih' plaž dovolj velika in res ni potrebe po tem, da bi prostor, ki je rezerviran za nudiste, okupirali tisti, ki jim tak način ni pri srcu.

Sicer se pa strinjam s tistimi, ki ste napisali, da je velika prednost nudističnih plaž (poleg tega, da odpade ukvarjanje z mokrimi in s kremo zapacanimi cunjami, pokrivanjem belih lis ipd.) neobremenjenost in nezateženost ljudi - nobenih modnih revij, ocenjevanja, tekmovanja... skratka ta prav dopust

neznan uporabnik

23. maj 2011 12:11

Tak je borka7. Jaz, če že grem na plažo kjer so zapovedane kopalke, le te oblečem. Na nudlci pa sem nag in ne želim met oblečenih. Seveda se v trgovino,bife... vsaj brisača zamota okol riti.

 

Jaz si ne predstavljam kaj bi blo,če bi se slekel do golega na plaži namenjeni kopalkam. Verjetno bi me zaprli zarad kršenja morale. Takisto naj upoštevajo tekstilci na nudlci.

 

Nič več in nič manj.

 

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

23. maj 2011 13:24

jaz v teh kempih ne razumem ene zadeve:

zakaj tudi prodajalke niso gole?

in (predvsem) natakarji?

 

Kar se mode tiče...če drugega ne, so frizure podvržene modnim smernicam. tolk o tem. prijetno poletje želim, na bicikel pa res ni zdravo sedati z golo ritjo. na stole v bifeju takisto ne.

 

in če je razburkano morje, ni pamtno plavati žabco med skalami (velja za ženske in za moške)

japaja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. maj 2011 13:33

japaja je napisal/a:

jaz v teh kempih ne razumem ene zadeve:

zakaj tudi prodajalke niso gole?

in (predvsem) natakarji?

 

japaja

Saj veš, japaja, kaj pravi en star vic: ker natakarji ne bi imeli kam spravljat napitnine....

lp

cervus

neznan uporabnik

23. maj 2011 13:38

Ehhh....bi mu z veseljem dala dvojno, če bi imel tam okoli golih bokov kakšen seksi tošelj na zlati ketni

japaja

neznan uporabnik

23. maj 2011 13:43

Joj si pa res ena žaba. Daj trojno pa je.

 

Si pa škrta!

 

Multivitamin

multivitamin

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

23. maj 2011 13:50

Popolnoma se strinjam z MamoF. Super se počutim gola na plaži in še bolje med plavanjem, večino ostalih stvari pa raje počnem oblečena. Zato mi je bilo zelo všeč v enem "navadnem" kampu, kjer sem bila pred tremi leti, kjer je bila sicer večina ljudi na plaži oblečenih, na enem delu plaže (kot po naključju skoraj pred našim šotorom) pa je bilo veliko kopalcev, ki so bili (delno) slečeni. Všeč mi je bilo, ker ne čutiš nobene prisile ne v eno ne v drugo smer.

 

Japaja

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti