Oblačilni report pomlad poletje 2011

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. jun 2011 12:06

Kresnikove razglasitve nisem gledala.

Kratke hlače in nogavice funkcionirajo samo, če je to del športne opreme, vse ostalo izvedbe so pa dizaster.

Letos se precej nosijo moške ozke berumude (iz džinsa ali pa iz kakšnega poletnega materiala) in se kombinirajo z oprijetimi majčkami. Ampak to funkcionira na mlajših moških, ki so fit in imajo mišice in so v polovici primerov tudi manekeni. To potem eni kombinirajo z mehkimi mokasini (loafers), videla sem pa tudi izvedbo z urbanimi supergami, ampak vedno brez nogavičk.

.....

Vendelina jr.

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

25. jun 2011 14:45

http://www.siol.net/kultura/novice/2011/06/jancar

No tule, spodaj v galeriji, petnajsta slika, lahko vidiš, o čem sem govorila :) Meni je bilo prav grozno, samo nisem ravno na tekočem z modo :)



Atina

Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 25. 2011 14:46

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

25. jun 2011 15:13

Hja, jaz sem sicer totalen dibidus za modo, ampak na tej sliki meni tiste nogavice pa zglancane sandale pa tesne hlače kratke pa suknjič pa bela srajca in štrikana kapa na glavi delujejo kot hec. Če pa to ni hec in je res vse v znaku najnovejših modnih trendov, sem pa vesela, da sem modna neznalka.

lp

cervus

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

25. jun 2011 15:28

Mene so v Riu v poučili, da če hočeš biti sigurno oropan, greš naokoli v kratkih hlačah, teniskah ali sandalih in nogavicah. Tell-tell sign, da si turist.

Mogoče so se šli na podelitvi Bermudsko modo. Takole oblečeni hodijo poslovneži naokoli po Bermudskih otokih.

Pri nas so razprodaje v polnem švungu, pa sem naletela na tele, ki jih na žalost nimajo v moji številki.



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 25. 2011 15:29

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

25. jun 2011 20:25

Ja, Vanja, tele so res dobre. Lahko stopiš tudi v globljo lužo, pa te ne zalije.

lp

cervus

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. jun 2011 8:26

Vanja, kako se pa tista stvar nosi - mislim, da se ne sezuje?

 

Glede bermuda hlač: Tule je masa teh hlač in še marsikaj drugega, je posnetek dogodka ta petek in sicer revija Dolce&Gabbana, moška moda za pomlad-poletje 2011.

Zanimive so kombinacije reverjev - od širokega do reverja, ki ga ni, super

Kombinacije z mrežami in vse v sivem mi je super

Rjavo, ne hvala, poslabša tudi lepotce, za slehernike pa - do not do brown

Bela oblačila - ja, ampak na lep mediteranski ali pa lep afriški ali pa lep indijski ten - belo na belo pa ne funkcionira.

Tisti afriški lepotec na reviji je.....pa res ena taka čokoladica. Škoda, da ni več latinosov na reviji, glede na to, da imata Stefano in Domenico vedno multi-kulti izbor modelov...

 Skratka, namesto posladka, evo 10 minut mišičastih lepotcev.

http://www.dolcegabbana.com/dg/fashion-show/man/video_run

Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. jun 2011 11:06

Vendelina jr. je napisal/a:

 

Kratke hlače in nogavice funkcionirajo samo, če je to del športne opreme, vse ostalo izvedbe so pa dizaster.

Vendelina jr.

Čisto slučajno naletela na tole

http://ekoasblog.com/2011/06/its-just-the-beginnin

... in se seveda nasmejala ob misli, da bi tele gospodiče z modne revije kdaj srečala v živo ... sploh rumene pajkice bi me verjetno preganjale v nočnih morah

 

@Vanja, tisti "tvoji" čevlji mi pa še vedno ne gredo v račun Kako ta zadeva zdrži na nogi, če nima nobenih paščkov (OK, en model ima spredaj en zlat pašček, ampak tiste "banjice"

Mojca

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

27. jun 2011 18:06

Hahaha, Atina, se strinjam z elaphus, po mojem je bil tud hec. Mogoče nenameren

MamaF, po mojem je na sliki Vanjinih čevljev samo en model. Se tudi na ta veliki vidi, da ima pašček notr. Hudi so

JJ

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

28. jun 2011 0:13

JJ, sem še enkat pogledala, imaš prav. Ampak še zmeraj si ne predstavljam, da ta reč na nogi lepo izgleda, na žalost pa mi tudi ni uspelo najti nobene slike obutih čevljev. No, ja, za sprehod po dežju niso ravno primerni, bi se napolnili kot prava banjica ... pa tudi cena je ... glb.

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti