Jesenski oblačilni report

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

10. nov 2009 22:51

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Crocks move over, prihajajo: http://www.vibramfivefingers.com/ .

Vanja

Evo Vanja, ne glede na mojo siceršnjo ljubezen do rahlo bizarne obutve, kot so Crocsi, bi pa tudi jaz o tehle novih z veseljem rekla "I hate them"ker tile "petprstni" so pa res.

Mojca

Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 10.nov 2009 22:58

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. nov 2009 9:13

@Desanka, ne razumem čisto: - ali ne maraš trgovin - ali ne maraš trgovin z oblačili - ali pa ne maraš večjih trgovin? Ker se da čisto vse z malo vaje popraviti. @Vanja et mamaF, tisti gumišuhi s prsti, a to je za to, da se narazen postavijo nožni prsti? Vendelina jr.

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

11. nov 2009 9:19

Videla te čevlje že kar nekaj nazaj na outdoor show-u. So mišljeni bolj za športne zadeve, poletno lahko pohodništvo. Imajo fantastičen oprijem na skalah. No, srčno upam, da se ne bodo znašli v dnevni mestni opremi, ker so drugače za outdoor entuziaste zelo uporabna stvar. fresh

Desanka  

član od: 15.6.2007

sporočila: 134

11. nov 2009 12:16

Vendelina jr., zato, da si dobro stvar kupiš, moraš biti dobro razpoložen. In ko pomislim, da moram po nakupih sem avtomatično nerazpoložena, kar pomeni, da podzavestno (če že kaj kupim) nabavim razpoloženju primerna - temna, turobna oblačila. Svežino pridobim samo tako, da v izložbi najdem nekaj "na prvi pogled všečnega" in če mi to potem kolikor toliko paše, potem pač ta stvar pristane v moji omari. Desanka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

11. nov 2009 12:58

Tile "pet prstov" čevlji so vsekakor mišljeni za rekreacijo, ampak nikoli ne veš, kdaj bodo ljudje ta trend prenesli v mesto h krilu ali bohnedaj h kostimu!... Isto se je zgodilo s crocksi, ki so sicer OK za ropotarjenje po vrtu, čeprav jaz sama dosti raje nataknem japonke, take za $2 (v povprečju).

 

Tile petprdtov čevlji na daleč ne izgeladajo primerni za laufanje po mestnih pločnikih, ker nisem sigurna, da imajo dosti vzmetenja.

Vendy, a se ti ne zdi, da se imajo naši prstki na nogah neznansko radi in od rojstva naprej tiščijo skupaj. Ne vem v čem je poanta, da bi jih umetno tiščali narazen. No ja, razen pri pedikerju.

Če nanje slučajno naletim, si bom to čudo vsekakor ogledala. Ampak tam, kjer jaz kupujem čevlje, jih verjetno ne bodo prodajali.

 

Vanja

 

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 11.nov 2009 13:11

ninky  

član od: 19.1.2005

sporočila: 127

11. nov 2009 17:04

v ljubljani v btc sem v eni trgovini že pred časom videla nekaj podobnega in se ob pogledu nanj le nasmehnila! Meni so smešni :) ninky

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. nov 2009 7:43

Vanjič, jaz sem opazila, da je ob shoe-coin na desni strani tudi clip Nao Me Ame...in sem potem takoj poiskala še Jennifer in Marca in, ker se nismo mogli odločiti, katera verzija je boljša,.... sem posledično zapekla jutranje rogljičke....Auč. Vendelina jr.

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

12. nov 2009 18:17

Vzela sem si čas in prebrala vse! Zgrozila sem se sama nad sabo. Popolnoma sem prenovila stanovanje, sebe pa čisto nič. Pri 52-letih sem v kavbojkah, majicah in v bundi čez rit. In pri branju vsega napisanega sem ugotovila, da sem prav neumna, da se niti ne upam dati več v kakšno modno cunjo in najbrž izgledam kot siva miš. Kaj pa sedaj? Kaj se mi je zgodilo? Še 7 let nazaj sem se oblačila pri Josephine collection, nakar sem iz XS prilezla na M in se skrila za kavbojkami. Se še kateri drugi dogaja kaj podobnega? ursula-ce

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. nov 2009 18:27

Ursula, če je tole delovalo kot alarm, potem je naš namen dosežen. Če imaš prenovljeno stanovanje, je pa čas, da prenoviš še sebe in greš potem malo promet ustavljat. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti