Jesenski oblačilni report

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

17. nov 2009 17:04

Punce, glede na vsesplošno počutje, pogojeno z današnjo biovremensko napovedjo in včarajšnjim mlajem, vam predlagam nekaj frišnega zabavnega branja, koristnega za trening obraznih mišic - baje najučinkovitejšega sredstva proti gubam:

http://frisnonovojutro.blogspot.com/search/label/modna%20policija

Mojca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. nov 2009 7:41

Ha, ha, jaz sem še prijazna....Še nobenega nisem zaradi oblačilnega kiksa obsodila na tri ure druženja s snovalci Nove revije/žvečenje keramike press) Vendelina jr.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

18. nov 2009 8:35

Mojca, midve sva očitno v tej kategoriji majic: teb so srčkani Crocsi, jaz nosim Uggice :))) Ampak kar piše na majici pač drži, ane V tretji skupini so majice, ki jih ne nosimo: NE za teč, NE za pospravljat, NE za spat , NE za na aerobiko, NE za pleskat, NE za takrat, ko je res treba kompost raztrosit [url=http://www.shrani.si/?1V/Qk/18FOSK8M/dont-hate-me-cos.jpg][/url] ...skratka nikoli, razen če nastopate v Kmetiji slavnih ali ste garderober letošnje miss univerze. Ali če mislite, da so Crocsi srčkani, moderni in udobni. Ali če si nameravate za čez zimo kupiti Ugg škorenjčke, ker so srčkani, moderni in udobni. Ali če imate doma belega terenca z belimi feltnami, ker je srčkan, moderen in udoben. saša

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

18. nov 2009 8:43

Hehe, Saša, ja, pri majicah sem takoj pomislila na to. Ampak tole, ki si jo prilepila, bi pa poleg naju, lahko nosila tudi Vendelina, kaj praviš? (Vendy, kaj skrivaš doma v garaži?)

danessemdobrevoljepressbrezzamere

Mojca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. nov 2009 8:45

Tale logo mi je totalno genijalen, pa tako mi je pisan na kožo..... Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

18. nov 2009 10:16

danessemdobrevoljepressbrezzamere

Jaz tudi ...

mamamia

sara_k  

član od: 21.4.2008

sporočila: 117

18. nov 2009 21:05

mamamia,ej,to si pa napisala Vendelina,špegu bo poknil;) sara_k

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. nov 2009 10:00

Ko sem bila stara pet let, sem očarana gledala na ene sandalce s kakimi tremi-štirimi centimetri petke (še zdaj se spomnim tiste poličke v vitrini Planike) in mi jih je oči po kakem tednu mojih lačnih okic seveda kupil. Ne verjamem, če je bilo katero bitje na planetu bolj srečno. Kolateralne ortopedske škode tisti sandalci niso povzročili. Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

19. nov 2009 10:12

Ja, Vendelina, ti čisto verjamem, katera punčka pa ni natikala maminih visokopetnih čeveljcev in sanjarila o dnevu, ko bo imela svoje, čisto svoje. Jaz tudi (zdaj pa - evo me v Crocsih).

Ampak, ko mi je čisto slučajno pod prste prišla  slikica male Suri, poleg nje pa se je odprl še cel kup paparacovskih slik punčke in mamice na nešteto šopingih v vsaj trojih različnih salonarčkih, sem postala pa kar žalostna... Kaj pa vem, no, eno je, če očka enkrat kupi sandalce z malo petke svoji princesi za "na lepše", drugo pa je, če vidiš, da je to otroče očitno kar naprej tako obuto. Eh, sem pač malo smotana, zoprna mama, ki se takoj vprašam, kako se pa v tehke čeveljcih spleza na drevo in teče za žogo brez bojazni, da bi si otročič zlomil nogo.

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti