Jesenski oblačilni report

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

4. nov 2009 8:12

Lidka hvala! BTW, jaz sem letos spomladi začela v novi službi in sem tako rekoč iz včeraj na danes padla v zadevo in nisem imela pojma. NIČ. No zdaj je že OK, je vse pod kontrolo. Saj ti bo steklo, samo drži se! Sploh pa praviš da imaš zdaj več časa, to je ja super!! saša

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

4. nov 2009 10:07

Spagon, v Londonu so se "razprodaje" že začele; začnejo se nekje konec oktobra, ko se začne X-mas šoping. Na vsakem koraku so znižanja, posebni pre X-mas popusti,... V dani ekonomski situaciji je tega še občutno več, da se spodbuja trošenje. Tiste najbolj zanimive razprodaje pa se začnejo 28.12., na Boxing day, ko se začnejo velikanske razprodaje po vseh trgovinah. Če si bolj Top Shop naravnana boš vsekakor zadela z obiskom Top Shopa na Oxford street. Všeč ti bo tudi Primark, ki je na O.S. velikanski. Kvaliteta je primerljiva s kvaliteto H&M, Top Shopa,itd. Potem je tukaj še Next, John Lewis prodaja številne znamke pod okriljem svoje trgovine, tudi MS ima številne zanimive stvari (naj te ne odvrne slaba izbira v Lj trgovini). Ne boj se, zimskih oblek je ogromno. Res, da ima Anglija nekoliko milejše podnebje, vendar pozimi velikokrat močno piha in je potem občutek pri 5 stopinjah kot da bi bilo 0 ali celo minus. Tako, da je zimskih plaščev ogromno, tudi pletenin in ostalega. Skratka, izbira zimskih oblačil je enaka kot pri nas. Pripravi pa se na nepojmljivo gnečo, ker je na O.S. decembra norišnica. Dobesedno težko je hoditi po ulici, ker se vali masa nakupovalcev. Boš pa definitivno najbolj zadela, če greš prav tja, ker je največ trgovin skoncentriranih ravno na tej ulici. Vseh cenovnih rangov. Poglej še v Selfridges, znajo imeti zanimive popuste v decembru. Sama bi sicer šla šele v začetku januarja, ko so razprodaje v res polnem razcvetu, ampak tudi decembra bo popustov že ogromno. Vendy, Canary Wharf, ne Dwarf. Nasmejala pa sem se! fresh

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

4. nov 2009 10:13

Boxing Day je 26. in ne 28. december; v Zdruzenih drzavah je znan tudi kot The Big Return Day, ker na ta dan ljudje mnozicno navalijo v stacune, ne samo zaradi razprodaj, ampak tudi vracat razlicna neuporabna bozicna darila, kar v USA pogosto lahko opravis brez originalnega racuna...:))))) lp, proxima

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

4. nov 2009 10:18

Imaš prav, ja. Se mi je zatipkalo! fresh

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. nov 2009 12:38

fresh je napisal/a:
Vendy, Canary Wharf, ne Dwarf. Nasmejala pa sem se! fresh
Hja, malo človek ni v koncentraciji in že necenzurirano proda en interni arhitekturni štos.... Vendelina jr.

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

4. nov 2009 12:50

No, saj mogoče bo pa Starckov kakšne svoje palčke tam postavil, pa bo problem rešen! fresh

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

4. nov 2009 13:49

spagon je napisal/a:
Mojca na Wembley, na Stamford Bridge, na Emirates, ni da ni saša

Seveda pričakujem tako modno, kot tudi (in predvsem) športno fotoreportažo

(Si predstavljaš, da srečaš Lamparda v TopShopu?)

Mojca

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

4. nov 2009 19:58

Mojca velja! Če srečam mojga srčka??...ajoj, bolje zanj da ima bodyguarde :)))) saša

Vilina  

član od: 7.3.2003

sporočila: 600

5. nov 2009 7:52

Vem, da je bilo na teh straneh že govora o nogavicah. Mene pa zanima, kakšne nogavice naj oblečem k mali črni svileni oblekici brez rokavov in črnim salonarjem za v gledališče? Do sedaj sem na take evente nosila klasični črni hlačni kostim s kako svetlečo majčko spodaj, pa bi malo menjala. In, ali bi morala imeti še kaj za čez, bolero ali kaj podobnega, zdaj pozimi? Hvala vnaprej. lenka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. nov 2009 8:54

Vilina, na to zadevo sta možni dve kombinaciji: - breznogavična in tenki salonarji (to se logistično izvede tako, da obuješ škornje in neseš s sabo vrečko s salonarji in se v garderobi preobuješ) - debelonogavična in močnejši salonarji s platormo: Kupiš 60 denske črne nogavice (brez vzorčkov) in kombiniraš s salonarji s podplatom. Super se s takimi nogavicami kombinirajo semiš salonarji ali pa kakšna kombinacija lak/nobuk/semiš/blago....(da se malo poigraš s teksturami na čevlju). Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti