Dopust 2009

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

6. jul 2009 10:22

Jaz sem prvi del, Poljsko, že opravila. Sedaj čakam na september, : ) lidka [sonce]

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

6. jul 2009 10:28

Mi pa kar po stalnem tiru. Letos sicer za krajši čas. Torej 5 tednov (lansko leto 6) na Pagu. Vmes pa bom prišla na počitnice domov (pobrat pridelke z njive)

MM

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1563

6. jul 2009 15:59

Tudi za mano je že letošnji dopust. Bila sva v Egiptu. Res nepozabno ! Vročina pa sploh ni tako huda, kot sem se bala. Morje je bilo toplo, pa ribica sva gledala in jih hranila s piškoti. Pa plaža, da ji ne vidiš konca.Hrana kar v redu, morda malce drug okus, apmak dobra.Pa piramine, da ne pozabim, to pa človek mora videt. Sedaj pa čakam in čakam, da se vreme zrihta in bi šla še mal s šotorom na Hrvaško. buča

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

6. jul 2009 16:16

Ej mm,da ne boš v Čateške pozabila it

lp goga

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

6. jul 2009 22:30

morska medvedka je napisal/a:

Mi pa kar po stalnem tiru. Letos sicer za krajši čas. Torej 5 tednov (lansko leto 6) na Pagu. Vmes pa bom prišla na počitnice domov (pobrat pridelke z njive) [:P][jezik][crvivojabolko]

[medvedek] MM
jaz pa na enem kraju ne zdržim več kot en teden...še katera taka?mam full rada dopust in vsako leto komaj čakam da grem...po mojem je pri meni tako ker si še tist teden komaj privoščim,dobr da mam tko fajn sinova da doma vse porihtata...(aja sm prej brala eno temo o otrocih kdaj jih imet,dobro da sem pohitela ,da sedaj lahko z možem vsaj kam greva..vsaka stvar je za nekaj ok.) kuharca37

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

6. jul 2009 22:33

gogad je napisal/a:

Ej mm,da ne boš v Čateške pozabila it

lp goga

 

 

Ma neeeeee. Ne bom pozabila. To pride na vrsto za drugi dopust (konec avgusta)

 

MM

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

6. jul 2009 23:22

A pozna kdo kak lep, čist in urejen FKK kamp v Dalmaciji (nekje do Dubrovnika, dlje ne bi hodila)? Hvala. RadaJem

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

7. jul 2009 0:02

Kamp Mlaska pri Sućuraju na Hvaru. V bistvu je ta kamp razdeljen na 2 dela - FKK in "oblečen", so pa v FKK delu bistveno lepše, senčne parcelice različnih velikosti. Mi smo bili tam leta 2002 in smo zelo uživali - predvsem otroci zaradi peščene plaže (siva, težka mivka, ki ne "zblodi" vode), kristalno čiste vode in senčnih kotičkov v kampu. Sanitarije so bile zelo zelo čiste in vedno urejene, pa tudi same simpatične ljudi smo srečali (kamp tudi ni ne vem kako velik).

http://www.camping-guide-croatia.com/hrvaska/dal

http://www.vikendi.net/kampovi_autocamp_mlaska_hvar/

Mojca

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

7. jul 2009 2:20

MamaF, sliši se odlično, hvala. RadaJem

miis  

član od: 24.3.2008

sporočila: 173

8. jul 2009 8:38

kuharca37 je napisal/a:
jaz pa na enem kraju ne zdržim več kot en teden...še katera taka?
Naša družina je še hujša, ne zdržimo več kot nekaj dni v enem kraju. Poletni dopust smo preživeli v Grčiji in sicer smo skoraj vsako noč spali in se kopali drugje. Računamo na še en teden dopusta v Dolomitih, tam bomo najbrž bolj stacionarni kar se tiče spanja, čez dan pa bomo raziskovali bližnjo in daljno okolico.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti