Dopust 2009

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

22. jun 2009 23:50

Ja Ežoj, res rabimmalo počitka predno kaj skupaj spravim. Na vrtu se dela, mogoče bo hitro spet brez plevela, samo deževat naj preneha. Ja in načrt za naslednje potovanje sem tudi že izdelala. Nikoli se ne ve, kdaj je treba na hitro spokat kufre in vzet pot pod noge. Srečno vsem tistim,ki še odhajate na zaslužen dopust. lp Vesna

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 555

2. jul 2009 18:13

Včeraj smo se vrnili iz dopusta v Turčiji.Imei smo se zelo lepo.Ljudje so zelo prijazni,ustrežljivi,okolica je bila čista.Udeležili smo se enega izleta s vključenim turškim večerom.Bilo je fenomenalno.Na bazarju sem barantala na veliko tako da mi je vse uspelo dobitpo željeni ceni,pa še kamelo sem jahala.Občutek je bil super čeprav sem se kar malo vstrašla ko se je postavila na noge.Nam niti slučajno ni žal da smo šli v Turčijo in mogoče se še vrnemo. chappy

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

4. jul 2009 10:50

Letos bi za 3-4 dni dopustovali v Topolšici. Kakšne imate izkušnje s Topolšico, kako ste zadovoljni z njihovo ponudbo, sobami, hrano, itd. Letos bi rajši evre pustili v Sloveniji, odločam se pa za Topolšico, ker se mi zdi gor res čudovit zrak. LP Sy

femica  

član od: 27.8.2008

sporočila: 329

4. jul 2009 14:57

sonce51 je napisal/a:
Mi lahko katera priporoča, kakšno zelo dobro izkušnjo iz dopusta v Turčiji. Pri branju ste bile ene s hoteli zelo zadovoljne, druge pa zelo razočarane. Imšejo torej brezplačno oz. popust za otroka do 14 let in all inculsive. V kolikor ima katera kakšne izkušnje od lani, dobro voljo za pisanje, prosim z besedo na dan. sonce51
Morda sem malo pozna, a vseeno. Mi smo bili od 22.6 v Turčiji v hotelu skupine Joy, Pegasos Worldu. Rezervirali smo ga že januarja, da smo si ga lahko privoščili brez kredita. Hotel je super, res na nivoju. V njem večinoma dopustujejo švedi in nemci. Sobe so sicer majhne, toda lepo urejene. Hrana, ki spada v all inclusive je na voljo praktično ves čas, le od 1 ponoči do 7 zjutraj ne. Bazenski kompleks je za moje pojme velik in sploh primeren za otroke stare od 5 - 12 let. Do plaže vodi kratka pot, plaža sama je tudi zelo urejena. Najbolj me je pri tem hotelu fascinirala dekoracija pri obrokih. Če je bila katera že tam ve o čem govorim. Potovali smo z agencijo Gulet. femica

femica  

član od: 27.8.2008

sporočila: 329

4. jul 2009 14:58

chappy je napisal/a:
Včeraj smo se vrnili iz dopusta v Turčiji.Imei smo se zelo lepo.Ljudje so zelo prijazni,ustrežljivi,okolica je bila čista.Udeležili smo se enega izleta s vključenim turškim večerom.Bilo je fenomenalno.Na bazarju sem barantala na veliko tako da mi je vse uspelo dobitpo željeni ceni,pa še kamelo sem jahala.Občutek je bil super čeprav sem se kar malo vstrašla ko se je postavila na noge.Nam niti slučajno ni žal da smo šli v Turčijo in mogoče se še vrnemo. chappy
V katerem hotelu ste pa bili? femica

neznan uporabnik

4. jul 2009 15:06

Kje je pa naš Cellnet? A ni nekaj obljubil, da bo poročal z Islandije? Takole ljudje kar meni nič tebi nič zdrsnejo na dopust in nas potem prav grdo zanemarjajo, jej jej.. japaja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

4. jul 2009 15:26

Tudi jaz pogrešam njega in frino. Haloooo, kje sta?

Vanja

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 555

5. jul 2009 16:38

Bili smo v hotelu seher sun beach v kraju Side.Nam je bilo všeč. chappy

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

6. jul 2009 9:09

tako kot chappy tudi jaz sem se vrnila iz Turčije ,dopustovali smo 22 km oddaljeni od Alanye....kaj takega jaz še nisem doživela,vse suuupeer...v hotelu je bilo kar neki Slovencev,,,še skoraj z domačinko sva se srečali in bili cel teden skupaj.Ona je bila že lani v Turčiji samo v drugem hotelu in je za ta letošnji hotel rekla samo da je veliko boljše kot je imela lani. Strežejo ti spredaj in zadaj,hčerki je pri zajtrku na tla padel nož in preden je vstala ga je natakar pobral in dal drugega.Ene so me strašile pred odhodom da se bomo do hotela še uro in pol cjazili....sploh ni bilo hudo ,tolk smo uživali pa še vse kraje ob poti malo prefirbcaš. Fenica tudi mi smo nameravali preko Gulleta najprej ampak je dražje...pa še za otroka moraš tam plačat,meni ni bilo treba nič.V samem hotelu nismo zapravili nič. Sedaj malo poznam finte na kaj moraš pri alll inclusive pazit,niso vsi enaki....a maš ti pijačo zastonj od 11-22h je drugače kot pa je blo pr nas od 10-01 h. kuharca37

femica  

član od: 27.8.2008

sporočila: 329

6. jul 2009 9:16

kuharca37 je napisal/a:
tako kot chappy tudi jaz sem se vrnila iz Turčije ,dopustovali smo 22 km oddaljeni od Alanye....kaj takega jaz še nisem doživela,vse suuupeer...v hotelu je bilo kar neki Slovencev,,,še skoraj z domačinko sva se srečali in bili cel teden skupaj.Ona je bila že lani v Turčiji samo v drugem hotelu in je za ta letošnji hotel rekla samo da je veliko boljše kot je imela lani. Strežejo ti spredaj in zadaj,hčerki je pri zajtrku na tla padel nož in preden je vstala ga je natakar pobral in dal drugega.Ene so me strašile pred odhodom da se bomo do hotela še uro in pol cjazili....sploh ni bilo hudo ,tolk smo uživali pa še vse kraje ob poti malo prefirbcaš. Fenica tudi mi smo nameravali preko Gulleta najprej ampak je dražje...pa še za otroka moraš tam plačat,meni ni bilo treba nič.V samem hotelu nismo zapravili nič. Sedaj malo poznam finte na kaj moraš pri alll inclusive pazit,niso vsi enaki....a maš ti pijačo zastonj od 11-22h je drugače kot pa je blo pr nas od 10-01 h. kuharca37
pri nas isto. Tudi sami nismo nič zapravili v hotelu, kjer imajo pač hotelske cene. Recimo če želiš kitke po celi glavi, ena stane 3 eure. Drugače pa nas je gullet prišel najceneje, ker smo hotel rezervirali že na sredi januarja. femica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti