Jedilniki po montignacu

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

26. apr 2009 14:35

sok iz korenčka, jabolka, pomaranče in sliv

Z: polnozrnate rezine s skuto

M: jabolko

K: piščančje krače s curryjem, solata (paradižnik, kumare, čebula, paprika)

M: jogurt

V: zelenjavna enolončnica s pirinimi rezanci

tulka

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

27. apr 2009 17:54

slivov sok

Z: ovseni in pirini kosmiči z jabolkom in jogurtom

M: pomaranča, jabolko

K: puranji zrezek, zelena solata (ostali še skutno-pirine njoke)

M: črna čokolada z malino

V: fižolova mineštra (za ostale s klobaso)

tulka

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

27. apr 2009 21:27

z:pz kruh,bela kava k:omleta s šunko in sirom,solata v:solata iz stročjega fižola pomaranča,grenivka Ali je že katera na drugi stopnji?Kako ste preklopile in kako je s kilogrami?Zaključujem tretji mesec na prvi stopnji.Dajte kakšen nasvet,svojo izkušnjo... oktober

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

27. apr 2009 22:02

Oktober, jaz sem si po doseženi zaželeni teži dala duška in napokala vsega živega... da mi je bilo potem fejst slabo. Priporočam, da ne prenehaš s prehranjevanjem po metodi kar takoj, ampak postopoma. Ali pa lepo preideš na 2. stopnjo, torej si privoščiš sem pa tja kakšno sladico, vino in podobno.

tulka

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

28. apr 2009 16:20

Zajtrk: kivi, pz kruh, sir, kava bs, malica: jabolko, kosilo: piščančje prsi, cvetača v solati, paradižnikova solata, večerja: zelenjavna juha, kompot. jana

_kekec_  

član od: 25.2.2005

sporočila: 230

28. apr 2009 22:41

oktober jaz na prvi stopnji (strogi) sploh nisem bila.že po prvem mesecu se mi je poznalo, ko sem umaknila iz jedilnika vse belo(MOKA, PAŠTA,RIŽ,KRUH)in zamenjala s polnozrnatim, no pa kruh samo za zajtrk, krompir stran in nobene sladice prve tri mesece.zdaj že kakšno rolado(brez moke).povečala sem več zelenjave in sadja in dosti več pijem-vodo. in to je to.četrti mesec se prehranjujem tako in danes zjutraj je osmi kg šel dol.če ostane tako kot je zdaj sem zadovoljna.tudi oblika telesa se mi je lepo oblikovala, ker tudi malo telovadim. kar korajžno naprej.lp, _kekec_

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

28. apr 2009 22:45

slivov sok

Z: ovseni kosmiči s slivami in lanenim semenom

M: jabolko

K: zelenjavna juha, ržene palačinke

M: črna čokolada z malino

V: jajčka s hrenovko (tisto brez packarije) ter zelenjavo in skleda zelene solate

tulka

sabina69  

član od: 20.12.2008

sporočila: 127

29. apr 2009 0:17

Tudi jaz že tri mesece ne jem kruha in krompirja. Uživam samo doma pridelano zelenjavo, sadje, jajca domačih kokoši, domače mleko in meso ter izdelke iz domače polnozrnate moke. Ja, imam srečo. Če prav razumem montija, pri vzdrževanju teže dovoljuje tudi sladice? sabina69

evikeysn  

član od: 5.8.2008

sporočila: 12

29. apr 2009 8:39

Eno vprašanje - a se lahko za zajtrk poje tudi črn kruh ali mora biti obvezno polnozrnati? Šele začenjam s tole dieto in ugotavljam, da je v bistvu prava bomba na denarnico. :( evikeysn

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

29. apr 2009 9:48

Sabina69, sladice so dovoljene, če so iz pravih sestavin... Ne npr. iz bele moke, masla, belega sladkorja... marsikaj se da nadomestiti in je sladica kljub temu super. Bom kasneje nalepila kakšen link.

Evikeysn, tudi črn kruh, seveda. Če ti uspe peči lasten kruh, ali pa delati doma pz rezance (res je čisto preprosto), potem ni tako hudo. Veliko stvari se da pripraviti doma in izogniti nepotrebnim stroškom. Sama sem finančni udarec čutila na začetku, ko sem hudo komplicirala, potem pa sem stvari poenostavila in me ta način prehrane ne pride nič dražje.

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti